Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Cihazda gözlemledğiniz başka sorunlar var mı?
    Bu düşüş wifi kullanımda mi mobil veri kullanımında mı gerçekleşti?

Bende 5Z de wifi kullanımda yaşadım sıkca.
    Pil kullanımında Google Play Hizmetleri'nin tüketimi nasıl sizde?
  • teknosmart T kullanıcısına yanıt
    %1 ile yarım sa. kullanım bir sorun değil. WiFi kullanıyordum. Play hizmetleri bende şarj %20 perde iken %4-5 arasında oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bütün cihazlarimda Nova Launcher kullanırdım Asusu aldığimdan beri yuklememiştim . Yükledim cihaz uçuyor zen ui çok güzel özellikleri var ama performans sıfırmış ...

• 5Z kullananlar şu anki yazılımınız ne(sonu kaçla bitiyor) ve güvenlik yaması hangi ay lütfen en azından biri söyleyebilir mi?

• •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

5 haziran güvenlik de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam çok :)

• Rica ederim hocam. Sanki güncelleme mi geliyor hep böyle kalacak gibi hissediyorum 😂

• Nadir bulunan kamuflaj kelebeği. İstanbul'a nasıl geldi bilmiyorum sebze kasasının içinde buldum.

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmonot271

Rica ederim hocam. Sanki güncelleme mi geliyor hep böyle kalacak gibi hissediyorum 😂
    Valla ben güncellemeden ziyade güvenlik yamasından korkuyorum :D Güncelleme mesela bu ay 2-3 defa geldi ama güvenlik yaması ne zamandır aynı hala Haziran 3 ay öncesinde kaldı.XZ Premium kullanırken o yönden çok iyiydi her şey.Sony güncelleme konusunda kesinlikle 1 numara ya ayın 5'inde yani Google'ın bile güvenlik güncellemesini yayımladığı gün adamların direk güncelleme verdiğini hatırlıyorum 5.gününde gelmişti güvenlik paketi güncellemesi.1 buçuk sene kullandım istisnasız her ay güncelleme verdiler güvenlik paketi için en geç ayın 10'una kadar.Keşke Asus da öyle olabilse
  • @Çağatay39 Rica etsem mail adresime orjinal boyutu ile manzara açık alan ve düşük ışık resimleri yollayabilirmisiniz ? mümkünse ?
    ta4au @ hotmail.com
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    Mail adresinize gönderdim
  • sayın asus severler zenfone 5 cihazıma güncellemeyi el ile kontrol ettim 370.15 MB güncelleme iniyor ekran görüntüsü atacağım

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 18 Eylül 2018; 15:5:2 >
  • Arkadaşlar merhaba, Zenfone 6 kullanıcısıydım anakart ölünce yeni telefon almaya karar verdi. 6 yı 3.5 sene kullandım hiç bir sorun çıkartmamıştım. Şimdi Zenfone 5 almayı düşünüyorum hepsiburada fiyatı 2800. Almaya değer mi ? Yani kronik bir sorunu varmı selfie kamerasının orta ışıkta nasıl performansı var ?
  • dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Evet güncelleme gelmiş ama bana gelmiyor daha önce Manuel yükledim diye galiba, şimdi de sitesinden bakıyorum Manuel yüklemek için orda da yenisi yok

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    benim sürüm numarası sizin manuel güncelleme ile aynımı?
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Manuel yükleyenlere ceza kesmiş Asus bana da gelmedi 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

benim sürüm numarası sizin manuel güncelleme ile aynımı?

Bizimkisinin son hanesi 37 ile bitiyor başı aynı. Size gelen 38 ile bitiyor. Ama kontrol edince bize vermiyor bu güncellemeyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne geldi güncellemeyle yükledim ama bakmamışım
  • Bu Ota güncellemeleri sıkıntılı mı yoksa telefonlara aşama aşama falan mı veriyorlar

• Arkadaşlar cihazında N11.com uygulamasını kurup sorun yaşayan varmı.bende uygulama kapatıldı uyarısı veriyor.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.