Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelsin onu da yükleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asus zenfone 5 ze620kl modellerine imei atılabiliyor mu ? Mumkun mu ?

Teşekkürler.
  • Her şey tamam da simge nasıl büyütülüyor hiçbir yerde bulamadım. Çok küçük simge sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yabancı forumlarda en son siteden kaldırılan güncelleme de telefon görüşmesinde yakınlık sensörü çalışmadığı yazılmış siz denermisiniz böyle bir problem varmı acaba ?

• LifeefeS kullanıcısına yanıt
    Hayır bir sorun yok o konuda, şuana kadar bir sorunda tespit edemedim niye geri çektiler anlamadım o yüzden

• mojno M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > ekran > görüntü boyutunu normale çevirin, sonra ana ekrana uzun basılı tutun, sağ altta tercihler çıkacak, oradan ana ekrana girin, ana ekran ve uygulama çekmecesi ızgara boyutu ayarını değiştirerek büyütebilirsiniz. Sonra tekrar ayarlara girip görüntü boyutunu küçültebilirsiniz

• Bilmiyorum hocam ilginç gerçekten bende anlamadım herhangi bir açıklamada yapmadılar zentalk'ı takip ediyorum oradada cevap yok.Bekleyip göreceğiz bakalım

• Xioami resmi fiyatları ne öyle adamlar uçmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_power

Xioami resmi fiyatları ne öyle adamlar uçmuş.
    memleket uçuyor hocam,xiaomi uçmuş çok mu? 6.-tl domates,ekmeğe zam yok diyorlar heryer gramajı düşürmüş,tabi zam yok dediler ekmeğe !!!
  • https://www.webtekno.com/haber/amp/53447?__twitter_impression=true

iPhone XR duvar kağıtları arkadaşlar, çok iyi durdular cidden cihazda tavsiye ederim.

• Gerçek Orjinal boyutunda küçültülmemiş resimler ekleyebilirsiniz ?
  • Bugün wifi kendi kendine koptu. Modeme bağlı tüm cihazlarda bağlantı vardı ama zf5'te wifi açık olmasına rağmen bağlantı koptu. wifi'yi aç kapa yaptım ama işe yaramadı. telefonu baştan başlatınca sorun gitti. aynı sorunu yaşayan var mı hiç?

edit: AI desteğini ilk defa açık bıraktım. onunla alakalı bir şey olamaz sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 16 Eylül 2018; 23:53:39 >
  • Asus Zenfone 5 Ze620kl icin camera app onerebilirmisiniz ? Google Camera cok ovuyorlar sorunsuz versiyon hangisi ?

Teşekkürler.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    5z kullanıyorum, AI desteği aldığım günden beri hep açık. 1 kere olmuştu bende de kapatıp açtım düzeldi

• İnstagramda bazen hikaye atınca saati eklemek istersem 1 Ocak 1970 görünüyor. Ama telefon saati doğru gösteriyor orda sıkıntı yok. Bunun nedenini bilen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar.. Hatırlayan hatırlar, 5z ve uygulama indirme problemi ile ilgili gönderiyi atmıştım zamanında.. cihazın servise gidişi; anakart arızası nedeniyle değişim veya iade kararı vs. 10 gün içinde sonuçlandı ve cuma günü Vatana gittim cihaz olmadığı için para iadesi yaptılar(IBAN numarasına, umarım pazartesi,salı geçer). Cihazın olmamasını stoklar tükendi olarak düşünürken, bir şeyi ağızlarından kaçırdılar. CİHAZLARI MAĞAZADAN ÇEKMİŞLER!! Bunun iki nedeni olabilir ya kur farkını yansıtıp kar etmek için yada cihazlarda sorun var. Bendeki sorunun başkalarında da ortaya çıkmasını takip ettiğim kadarıyla görüyorum, yaşanan diğer sorunlarda genelde ortak.. Bilgilerinize
  • brknats B kullanıcısına yanıt
    Allah allah çok enteresan. Şu an vatan sitesine baktım 5z yok. E ben vatandan aldım ne iş arkadaş ya gel de sövme. Bende arıza fln yok çok şükür.

E peki parayı aldıysanız ön sipariş fiyatına göre mi ödediler yoksa normal olacak fiyata göre mi

• kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Ben 3699 dan almıştım aynı şekilde iade yaptılar yada yapacaklar demek daha doğru olur henüz hesaba geçmedi çünkü.. Benim kanaatim cihazda kronik sorunlar var. Bir sorun bir kişide olur, ikisinde olur, üçünde olur ama sayı fazla ve Asus ta bunun farkına vardıktan sonra kontrol edebildiği satıcılar aracılığıyla cihazı piyasada tükenmiş hale getirdi. Bunu Vatandakiler laf arasında söylemiş olmasa da düşünüyodum ama artık biraz daha kuvvetlendi. Dediğim gibi kur farkını bahane ederek aynı fiyata aldıkları ürünü daha fazlasına satıp kar etmeyi düşünmüyolarsa tek seçenek bu..
  • Resmi aldıktan sonra %99 oldu. Cihaz 5z.

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.