Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu bilmiyorum hocam ben 5z kullanıyorum aynı siteden bakın orada vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByEVOL kullanıcısına yanıt
    İnsanlar amiral gemilerini son yenilikleri ilk deneyimleyenlerden olmak için alıyor. Ancak Asus yenilikleri önce orta seviye modele sonra amiral gemisine sunuyor. Başka firmalarda böyle bir durumu hatırlamıyorum.

• duwar kullanıcısına yanıt
    Asus sizin gibi bakmıyor belli ki. Zenfone 5 çok daha geniş bi kullanıcı kitlesine sahip aslına bakarsanız marka için 5Zden daha önemli bi model. Aradaki işlemci ve ram farkı cihazı daha önemsiz yapmıyor anlayacağınız. Ayrıca 5Z daha geç piyasaya çıktı kısa sürede 5in sahip olduğu bazı ufak tefek yazılımsal artılara sahip olacaktır ki zaten yukarıda bahsedildiği gibi resmi sitede 5Z için güncelleme görünüyor kısa süre içinde cihazda görünür muhtemelen.
  • Bu arada bu ön kamera yazılımı ne zaman adam edilecek çok merak ediyorum stok kamera için konuşuyorum. Fotoğrafı çektikten sonra o saçma sapan işleniyor yazısı çıkıyor ve sonra fotoğraf bulanık bi hale dönüyor en sinir bozucu durum bu cihazla alakalı. (5)
  • Sheron kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, teşekkür ederim. akşam deniyorum.
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iki cihazdan biri önemli diğeri önemsiz demiyorum. Güncellemeleri önce 5Z'ye sonra 5'e versinler de demiyorum. İşlemci ve RAM farklılıkları dışında nerdeyse aynı olan cihazlara aynı zamanda güncelleme verilsin istiyorum. Samsung S9'a güncelleme ile sunduğu özellikleri S9+ modeline sunmazsa anlamsız olmaz mı?

• duwar kullanıcısına yanıt
    Hocam anlıyorum dediğinizi ve bunun nedeninin 5Znin piyasaya daha geç çıkmış olması olduğunu düşünüyorum. Belli bir süre sonra aynı anda ya da çok yakın zamanlarda güncelleme alacaklarını düşünüyorum. Zaten sitede beliren 5Z güncellemesiyle birlikte 5te olup 5zde olmayan bi özellik kalmadı diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diavolo16

Hocamhttps://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/ bu sitede 5z için bugün bir güncelleme yayınlanmış ve güncelleme notlarında yeni parmak hareketleri eklenmiş biraz daha sabredelim yakında ota ile ulaşır bence.
    Dosyayı indirip doğrudan cihaz belleğine atarak güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •••• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •••• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 20 Ağustos 2018; 16:55:0 >

• Mevcut güncel versiyon WW.80.11.37.95

Burada bahsedilen BR. muhtemelen Brazil bölgesi.

Aşağıda yazdigi uzere WW ise -> WW guncellenmeli.

quote:

Only apply to same SKU update, Example: WW->WW, CN->CN,

4.Software update cannot transfer the software SKU and downgrade the software version.

5.Wrong SKU may cause update failure, please update the same SKU version only.

• newfel kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılım sürümü tam uyumlu mu aksi halde cihazın brick olma ihtimali var.
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Asus com.tr sitesindeki açıklamaları okudum sonra indirdim yükledim sorun yok

bu resim brick olan cihazdan alınır mı

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 20 Ağustos 2018; 17:12:38 >
  • teknosmart T kullanıcısına yanıt
    Halbuki 70e kadar her şey normal gidiyormuş anlayamıyorum hocam seninki ne vallahi çok ilginç geldi bana benim çözüm önerilerim tıkandı artık sadece uygulama izinlerini iptal edip acaba onlar mı harcıyor diye bakın desem çok yüksek bir ihtimal değil.Servise verseniz daha iyi olur artık onlar bilirler burdan sonrasını verirken hard reset çektim 3 kere derseniz anlarlar sorunun yazılımsal olmadığını bence servise verin çünkü acayip anormal bir bekleme kullanımı var çözemedim

Ben indirdim olmadı direk cihaza indirdim ama güncelleme görünmedi sorun nedir...

• HL_Rockk H kullanıcısına yanıt
    indirdiğin dosya (UL-Z01R-WW-80.30.96.71-user) ANA dizinde olacak herhangi bir klasörde değil.

Sitem güncellemesi var diye uyarı verir bildirim çubuğunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 20 Ağustos 2018; 17:19:14 >
    Denedim olmadı baştan indiriyorum

1.72 GB görünüyor kök dizinde
  • Güncellemeyi yükleyen arkadaşlar pil performansında bir değişiklik oldu mu ?

Yükledim ama ekrana bakınca uyanma özelliği gelmemiş

Var iyi kontrol et
    Ekran> telefonu kontrol etmek için kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 20 Ağustos 2018; 18:58:46 >
  • Klavye de ş ç vs harfleri yok , nasıl düzeltebilirim ?

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.