Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de ince bi nüans vereyim

Powermasterda avast taramasına girip durdurup sağ üstten ön güvenlik e tıklayıp pasif yaparak denemen iyi olacaktır. Zenfone 2 de ön güvenliği iptal edince telefon coşmuştu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5Z eski telefon gibi unutuldu gitti, düz 5 de olan uyanma özelliği ile navigasyon çubuğu ayarları olmaması büyük saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozmonot271 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi birkaç senaryo deneyecğim.
    İlk olarak aynı şekilde gece wifi yerine mobilde bırakıp denemek istiyorum.
    Fakat avast taramasını ve dediğiniz bölümleri bulamadım.
    Bende 5Z var sizin model hangisi?
  • teknosmart T kullanıcısına yanıt
    5z kullanıyorum da bu bütün Asuslarda var. Kimse dikkat etmiyor çok ayrıntı yerde çünkü. Güvenliğe tıklayın avast taramaya başlayacak. İptal edin ve sağ üst köşede ön güvenlik var.

Hocam tamamdır.
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

Yalnız bunun riski var mıdır?
    Batarya tüketiminde bu kadar etkin midir?
  • teknosmart T kullanıcısına yanıt
    Telefonlar güçlü olduğu için çalıştığı bile belli olmuyor. Yavaş telefonlar bunun yüzünden kasılıyor demek ki işlemciyi zorluyor. İllaki olur etkisi diye düşünüyorum

Güzel Paylaşım!!!

Teşekkür ederim.

Ben Note5 kullandım. Bu sure de 7plus 8plus ve Note8 ergonomi sorunlari nedeniyle iade ettim.
    Note9 almaktan son anda vazgectim.

Telefonun unutulduğu yok. Rakibi S9plus'tan 1000TL daha uygun ve SnapDragon platformuna sahip. Budenli hizli Sarj suresi vs bunlar s9plusta yok qualcomm tabanli degil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 20 Ağustos 2018; 13:46:52 >
    Zaten telefon şu an kuşa dönmüş durumda.
    3310 dan hallice :)
    Her tarafı kıstım, kapattım.
    Su an sadece whatsapp var.
    Bugün banka ve spotify yükleyeceğim.

Genel kullanımda ekran ve batarya süreleri kötü değil ama uykuda beklemede sorun var.
    Örneğin c.tesi 14:59 dan pazar sabahı 07:50 ye kadar şu performansı aldım.
    Bunun 14 saatinde mobil veri kullandım.
    Bu sürede sabaha kadar telefonu zaman zaman uyandırdım.
    Rakamlar bana kötü gelmedi. Ekran otomtikte ve yarıdaydı.
    •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •••• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• Kilit ekranındaki operatör yazısını kaldırabilir miyiz?

• Güncelleme yaptım, görünen şimdilik yüzle kilit açma hızı hızlanmış, zenfone 5z ye üvey evlat muamelesi yapmıyorlar arkadaşlar, zenfone 5 önce çıktığı için bu şekilde devam ediyor, önce güncellemeleri zenfone 5 alıyor ama muhtemelen de Android P yi ilk 5z alacak panik yapmayın :)

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Güncelleme ile başka göze çarpan var mı acaba bende yaptım ama bisey fark etmedim henüz

• ByEVOL kullanıcısına yanıt
    Parmak izi sensörü de hızlanmış.

• 6 7 saat ekran süresi alan arkadaşlar sizde arka plan veriler açık mı acaba uygulamalarda. •• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

• Arkdaslar cevap veren olmadj kamerada porte modunu bulamadim.ayrica telefonda not alma ve takvim uygulamasini bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: haso0201

Arkdaslar cevap veren olmadj kamerada porte modunu bulamadim.ayrica telefonda not alma ve takvim uygulamasini bulamadim
    Kamerayi acinca ustte iki tane arkaya duran insan iconu var.ona tikla portre modu icin.not ve takvim de google klasorunun icinde.

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Hocamhttps://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-5Z-ZS620KL/HelpDesk_BIOS/ bu sitede 5z için bugün bir güncelleme yayınlanmış ve güncelleme notlarında yeni parmak hareketleri eklenmiş biraz daha sabredelim yakında ota ile ulaşır bence.
  • Arkadaşlar bu güncelleme ne getiriyor? Ben az önce yaptım güncellemeyi ve fark ettiğim tek şey zenimojiler daha güzel çalışıyor.

• diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Ekran kaldırdığında uyanma özelliği gelmiş mi
  • NobleFighter kullanıcısına yanıt
    ZS620KL Software Image: V80.30.96.71 for BR SKU only
    Improvement Item:
    1. Adding Lift-to-Wake function
    2. Adding Gesture Mode
    3. Adjusting dual SIM default to 4G+3G gelmiş hocam 1. madde ayrıca 4g-3g mod geçişi de eklenmiş bu 3 ü de benim beklediğim özelliklerdi.
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    Bu özellikler ZenFone 5'te vardı. ZenFone 5'e gelen güncelleme neler getiriyor peki?

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.