Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefonu kaldır kontrol et ayarı var , ayarlarda bulabilirsiniz elinize alıp kaldırınca uyanıyor .Yüz tanıma sistemi de sadece kamerayla çalışıp Iphone gibi ek bir sensör bulundurmadığı için her koşulda tanımıyor.Ancak parmak izi çok daha hızlı olduğu için ben onu kullanıyorum yüz tanıma kapalı , telefonu kaldır kameraya bak derken çok vakit geçiyor parmak izi daha hızlı geliyor bu yüzden.Yüz tanıma sistemi çoğu androidde sadece kamerayla yapılıyor zaten çok uçuk bir sistem yok.

Telefonunuz hayırlı olsun bir telefona 8000 lira vermek çılgınlıktır kesinlikle ama zevkler ve renkler ve bütçeler diyorum Güle güle kullanın Zenfone'u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Son 13 ürün yazıyordu , bitirmişler mi ?

Alıntıları Göster
    Cek surukle birak olayini nasil aktiflestiriyoruz acaba iphone x tarzi kullanimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

Ben yılbaşında Türkiye'ye döndüm . ABD de iken İ Phone X' i ilk çıktığı zaman satın almıştım. Malum elektronik memleketi ABD, buraya göre çok daha uygun. Üstelik vergisiz satin alma hakkım vardı. Ve çok severek de kullanıyordum. Satma sebebim biraz nakit ihtiyacı hasıl olması idi. Onun dışında ben telefonla çok fazla vakit geçiren oyun oynayan birisi değilim. Yani X i hakkını vererek kullanmiyordum diyebilirim. Müşterisini bulunca ani bir kararla satmış bulundum.

Zenfone 5 ile arada ki farka gelecek olursam; ben öyle çok büyük fark göremedim . Sadece X biraz daha stabil çalışıyor. Kamera olarak yakın performanstalar. X de ki gibi Zenfone a da alttan çekerek kontrol etme güncellemesi gelmesi beni çok memnun etti. Ve alışmam vakit almadı. X den sonra yadirgadigim şey telefonun ele alınca kendi kendi uyanmamasi. Yüz tanıma konusunda ise X tek kelimeyle efsanedir. Zenfone da gözlük varken dahi tanımıyor. Ya da henüz ogrenmedigim bir ayarı mi var? Malum iOS tan sonra Android karmaşık geliyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Turkiye'de yaşayan birisinin bu önemsiz farklara ragmen Zenfone gibi bir telefon duruyorken gidip de 3000-4000 lira fazla vererek iPhone X alması en kibar deyimle cilginliktir.

Alıntıları Göster
    İphone x tarzi kullanimi nasil etkinlestiriyoruz acaba 5z kullaniyorum bulamadim ayari.

• doganbjk D kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran ayarlarından navigasyon çubuğuna girip navigasyon hareketlerini etkinleştiriyorsunuz

Ayarlar , Ekran , Navigasyon Çubuğu , Navigasyon Hareketleri Tikini aktifleştir

Telefonun alt çerçevesinin sağından hafifçe parmağını yukarı sürükle son uygulamalar

Ortadan anasayfa dönüş

Soldan geri

En solda ki Navigasyon çubuğunu sabitle gizle

İyi günlerde kullanın.

• Zenfone 5 Ana kamera Stok kamera yazılımı . Oldukça yeterli gibi....

• İki gündür geceleri telefon 12-07 arası otomatik süper tasarruf modunda geceyi geçirdi. Birde mesela play müzikten arabada 15-20 dkde müzik dinledim, 15 dkde hemen hemen galeride gezindim. Onların pil kullanımı çıkmiyo menüde?
    Edit: tamamen 4.5g+volte üzerinden girdim nete. Volteyi kapatamiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E2A97318 -- 15 Ağustos 2018; 9:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Ayarlar , Ekran , Navigasyon Çubuğu , Navigasyon Hareketleri Tikini aktifleştir

Telefonun alt çerçevesinin sağından hafifçe parmağını yukarı sürükle son uygulamalar

Ortadan anasayfa dönüş

Soldan geri

En solda ki Navigasyon çubuğunu sabitle gizle

İyi günlerde kullanın.
    Hocam tam olarak hangisi acaba zenfone 5z cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonklavyebükücü

Hocam ekran ayarlarından navigasyon çubuğuna girip navigasyon hareketlerini etkinleştiriyorsunuz
    Düz zenfone 5te varmı bu özellik?

Benim cihazım zenfone 5 ben de bu şekilde ;

sanırım güncelleme yapmanız gerekiyor cihazınıza güncelleme kontrolü yaparmısınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: doganbjk

Cek surukle birak olayini nasil aktiflestiriyoruz acaba iphone x tarzi kullanimi ?

Alıntıları Göster
    Ayarlar- ekran- navigasyon cubugu

• quote:

Orijinalden alıntı: semiar

Benim cihazım zenfone 5 ben de bu şekilde ;

sanırım güncelleme yapmanız gerekiyor cihazınıza güncelleme kontrolü yaparmısınız...
    Cok enteresan demekki 5z de yok guncel gorunuyor telefon yada navigasyonla alakalimi acaba anlamadim :)

• Asus 5z almayı düşünüyorum. Öner’i ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şuan fiyatlar da yükseldi. Sizce ne yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Asus 5z almayı düşünüyorum. Öner’i ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şuan fiyatlar da yükseldi. Sizce ne yapmalıyım ?
    Valla ben ön siparisteyken almistim 3300 TL 8 taksit gayette menunum guzel telefon piyasa gercekten cok kotu fiyatlar cok pahali sadece telefon icin degil hersey oyle. Mesela bilgisayarimi satacaktim 7500 istiyordum suan sadece icinde msi gtx 1080 gaming x 6000 TL olmus iptal ettim ilani. Hersey bi otursun öyle bakicam artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: doganbjk

Valla ben ön siparisteyken almistim 3300 TL 8 taksit gayette menunum guzel telefon piyasa gercekten cok kotu fiyatlar cok pahali sadece telefon icin degil hersey oyle. Mesela bilgisayarimi satacaktim 7500 istiyordum suan sadece icinde msi gtx 1080 gaming x 6000 TL olmus iptal ettim ilani. Hersey bi otursun öyle bakicam artik.

Alıntıları Göster
    Iphone 6plus kullanıyorum cihaz hala çok stabil. Dokunmatik de sıkıntılar yaşadığım için değiştiricem telefonu. İmkanım olsa 8plus alıcam ama yok. Bu nedenle android amiral gemisi bakınıyorum 5z mantıklı geldi ama android sonuçta ne kadar süre stabil kalacak bilmediğimden çekiniyorum.

• phorever kullanıcısına yanıt
    O ozellik yok ancak marketten uygulama indirip yapabilirsin

• Arkadaşlar Google Play'de sorun mu var indirmeler ve güncellemeler hep indiriliyor diyor bekliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bildirim menüsünden oto eşitlemeyi kapatınca şarj çok daha iyi gitmeye başladı. Yaklaşık olarak yarım saat den daha fazla ekran açık süresi vermeye başladı eskiye göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 15 Ağustos 2018; 11:59:29 >
  • 5z de navigasyon hareketleri yok. Normal 5 de var şuan için.
  • Telefon fiyatı 1 ayda uçmuş ben 2.250ye almıştım
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.