Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5Z Türkiye'de reklamları görüyorum ama hiçbir yerde bulamadım hala satışı yok sanırım
  • Bu da aynı noktadan ana kamera ve geniş açı kamera farkı

Hdr acik

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben şimdi topkapı vatan bilgisayara gitsem. 5z yi 3300 e nakit verip teslim alabiliyormuyum.

Bulunduğu mağazalara tıklayınca bir kaç mağaza gözüküyor

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel kareler elinize sağlık, lakin bu cihazın otomatik modu fotoğrafı batırmak konusunda Sony cihazların otomatik moduyla yarışır heralde böyle bi izlenim verdi bana, şu sensör daha fazlasını hak ediyor. Tavsiyem Google Camera kullanmanız ya da pro modda kullanmanız, bu AI kamera denilen şeyin oto modda çalışıp fotoğrafları kirlettiğini düşünüyorum bana öyle geldi yani.

• Google camera apk sını nerden buluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 20 Temmuz 2018; 18:33:17 >
  • Türkiyede satılan renk değiştirmeyen ekran koruyucu önerisi olan var mı acaba? En azından geçici olarak koruması için kılcal çiziğe karşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdsaz -- 20 Temmuz 2018; 18:40:57 >
  • yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Samsung Amoled ekranda over-expose olmuş gibi duruyor.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım kadarıyla, telefondan Volte actiginiz gibi Operatörden de volte acmaniz gerekiyor.

Volte icin,

1. Volte acik

2. Turkcell Hesabım Uygulamasindan Ucretsiz Volte abonesi ol islemi sonrasi operator Gsm bandi 4.5G Değil, VoLTE olarak görünüyor.

Aşağıdaki resim Volte 5z 'e aittir

Bu durumda Turkcell uzerinde sadece belirli iphone ve samsung telefonlarina destek var mi yoksa yukarida 2. Maddeyi yapinca değişiyor mu ogrenemedim :)

Bu kadar telefonun rami islemcisi sesine onem veren bizler halen voLTE ile görüşme netliğine de ilgi gostermemiz bir enterasan :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 20 Temmuz 2018; 18:53:25 >

• Bende böyle

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları ••görünüyor

Teşekkür ederim.

• Ayrıca arama ayarlarında kablosuz üzerinden görüşmeyi de bu şekilde gösteriyor

Kendi kamera uygulaması daha iyi çekiyor

Ben gcam kurdum sildim

• Selamlar herkese,

Xda forumlarında Zenfone 5 için bir google camera verilmişti, denedim fakat uyumsuzdu.

Başka bir uygulama buldum, özellikle ön kamerada bulanıklık vardı, tamamen geçti diyebilirim.

Arka kamerada da ışık dengesi çok daha güzel fotoğraflar çekmemi sağladı.

UYARI

Uygulamada video çekme özelliği çalışmıyor.

UYARI

İndirip denemek isteyen varsa buyursun:

https://drive.google.com/file/d/1zDhr476yT4DGrSOejs86dMjyRv8mhZLx/view?usp=drivesdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble4you -- 20 Temmuz 2018; 19:31:25 >

• bu soldan çekince farklı,sağdan çekince farklıydı bildirimler ve ayarlar olayı.şimdi aynı onu nasıl ayarlıyoruz,birde alttaki geri butonlarına falan basınca renkli birşey çıkıyordu onun ayarınıda bulamadım,ve ikonların boyunu değiştiremiyormuyuz nerden oluyor,teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakguler59 -- 20 Temmuz 2018; 19:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

mağazadan satın alıp ürünü gelen varmı?

Benimkinden haber yok
    Ürünüm vatan bahcesehir şubesine geldi, çarşamba günü mağazadan satın almıştım. Birazdan almaya gidiyorum.

• asus neyin kafasını yaşıyor anlamak güç. orta seviye telefonuyla üst seviye telefonu birebir aynı. tek fark işlemci. valla asus türkiyeyi kutluyorum ön sipariş mön sipariş ayağıyla iyi geçirdiler 3300e bu telefonu.
  • Arkadaşlar zenfone 5z siparişi vermiştim benim de bugün geldi ancak evdeki wifi ağına bağlanamadım böyle bir sorun yaşayan oldu mu
    Görsel medya görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 20 Temmuz 2018; 20:5:52 >
  • zaten bunu gizleyen olmadıki neden bu kadar serzenişte bulundun anlayamadım.Ram işlemci farkı hersey anlatıldıgı gibi değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttoKotto34

asus neyin kafasını yaşıyor anlamak güç. orta seviye telefonuyla üst seviye telefonu birebir aynı. tek fark işlemci. valla asus türkiyeyi kutluyorum ön sipariş mön sipariş ayağıyla iyi geçirdiler 3300e bu telefonu.

Nedense her konuda biri çıkıp insanların midesini bulandırmaya çalışıyor.Ben ve arkadaşlar paramıza kıyıp ön sipariş vermişiz ve hiçte pişman değiliz sizin zorunuz nedir anlamadım.
    Ben sizin gördüğünüz telefon kadar değişik telefon kullandım,neyin iyi neyin kötü olduğunu size okutacak kadarda bilgim var.
    Bir atasözü vardır kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş sizinki de öyle galiba gidin hoşunuza giden telefonun konusunda yazmaya devam ediyor bizi rahatsız etmeyin lütfen. Bakın ne kadar kibar davranıyor yazma şeklinizi Bozarsanız gerektiği gibi davranmasını da bilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.