Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah b. abdullah

Dün sd kart takmayi denedim ama tepsiyi içeri sokamadim. Sd kart takabilen var mi?

Ben daha evvel Zenfone 5 kullandım 128 lik Hafıza kartı taktım ters takmış olmayasınız

Alıntıları Göster
    Zannetmiyorum. Ama bir daha deneyeceğim inşâallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mağazadan sipariş vermiştim az evvel arayıp sordum 22 temmuzda mağazalarda olacak dediler.
    Vatan internetten alanlar kargolanıyor dedim onların stoğu ayrı dediler.22 si de pazara geliyor işkembedenmi attılar bilmiyorum. Sanırım en geç pazartesi günü çağırırlar gibi geliyor bana
    Gecen hafta magazadan siparis gectim.Dun aramistim cuma demislerdi bu gunde bi arkadasim siparis verdi magazadan pazartesi sali arayacagiz dediler.

• Bende şimdi Ankara Söğütözündeki Vatan Bilgisayarı aradım yarın ürünler elimizde olacak,aynı gün ön ürünü teslim edeceklerini söylediler. Hadi bakalım 1 gün daha bekleyişteyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ada35ada

Gecen hafta magazadan siparis gectim.Dun aramistim cuma demislerdi bu gunde bi arkadasim siparis verdi magazadan pazartesi sali arayacagiz dediler.

Kesin bir bilgileri yok sallıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube dan veya başka bir yerden full ekran video izleme ayarını nasıl yapıyoruz , bilen varmı ?

• grolof kullanıcısına yanıt
    Bizim buradaki mağazaya gelmiş ama yarın alabilirsiniz dediler.
    Ön sipariş vermiştim diyorum sistemsel bir durum var yarın fatura kesebiliriz diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 19 Temmuz 2018; 15:5:53 >
  • BabaKinng06 B kullanıcısına yanıt
    YouTube dan video izlerken ekranı parmaklarınızı açarak tam ekran yapabilirsiniz.
  • Tesekkurler

• Maçkolik vb bildirimli uygulamalarda arka planda sildigimizde güncel olarak bildirimi vermiyor . Arka planda uygulama çalışırken veriyor ama . Samsung kullanırken böyle bir sorunla karşılaşmıyordum . Çözümü varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BabaKinng06 -- 19 Temmuz 2018; 15:21:40 >
  • quote:

Mağazadan sipariş vermiştim az evvel arayıp sordum 22 temmuzda mağazalarda olacak dediler.
    Vatan internetten alanlar kargolanıyor dedim onların stoğu ayrı dediler.22 si de pazara geliyor işkembedenmi attılar bilmiyorum. Sanırım en geç pazartesi günü çağırırlar gibi geliyor bana
    Bana da 20 temmuz cuma dediler, en geç cumartesi mağazaya gelse ürünüm iyi olur, hafta sonu bir sürü program vs kurmak için zaman lazım.

Bakalım ne olacak, yer istanbul bahçeşehir vatan bilgisayar.
  • BabaKinng06 B kullanıcısına yanıt
    Mobil yönetici uygulamasından PowerMasteri açın otomatik başlatma yöneticisinden bildirim almak istediğiniz uygulamanın yanındaki tiki açın.
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Eyvallah arkadaşım. Makbule geçti

• silver47 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek birbirimize yardım için buradayız
  • Çok teşekkürler 😀

• Vatandan dün itibariyle 5z gece mavisi ön sipariş vermiş bulunmaktayım. Henüz elime ulaşmadı.

Neredeyse 3 yıldır zenfone 2 laser 5" kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki Asusun ergonomisi ve kullanım kolaylığı beni 5z almaya itti. 3700 olsa alır mıydım zannetmiyorum. Kurun gidişatına ve telefonların zamlanmasına bakarak ön sipariş fırsatını kaçırmak istemedim.

Telefon elime ulaşınca ve kullandıkça duygu ve düşüncelerimi paylaşacağım.

!!!!!!!! NOT: neden zenfone 5 ve 5z nin ortak konusu yapılıyor anlamış değilim. Daha kimseye telefon ulaşmadı ama 100 sayfa yazı var. 5Z amiral gemisi ana konusu açılmasını talep ediyorum. Lütfen zaman ayırabilecek ve ilgili birisi açarsa sevinirim.

• Fiyatlar hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Bizim buradaki mağazaya gelmiş ama yarın alabilirsiniz dediler.
    Ön sipariş vermiştim diyorum sistemsel bir durum var yarın fatura kesebiliriz diyorlar.

Hocam benimde ön sipariş şu an kargoya verilmek üzere hazır tarzı bir şey yazıyor. Yarın kargoya çıkmadan ürünün geldiği bir mağazadan gidip teslim alabiliyor muyuz?

• umut_1981 kullanıcısına yanıt
    webden satın aldıysan mağazadan alamazsın

ben mağazadan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 19 Temmuz 2018; 16:16:46 >
  • Beyler telefonu yaklaşık 2 hafta sonra alacam telefonla ilgili şikayetleriniz veya sorunlarınız varsa söyler misiniz? tabii ki eğer memnunsanız hangi özelliklerinden memnun olduğunuzu da söylerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

Fiyatlar hayırlı olsun.

Ön siparişten alanlara hayırlı olsun, fiyatlar kolay kolay inmez.

@kozmonot271

Z5 in konusunun ayrı olmasına gerek yok, işlemci haricinde aynı cihaz, aynı arayüz, aynı özellikler.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.