Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanım senaryolarına göre değişir ama 5z tercihiniz olacaksa önsipariş vermeniz gerek.

sonrasında 3800 lira verilmez bu telefona
  • vega_vega V kullanıcısına yanıt
    Bende magazadan aldim bu gun gorustum kendileriyle bekliyoruz bu gun gelebilir hemen arayacagiz dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan verdigim Siparisinde yazdigi kadariyla OnSiparis Indirimi sonrasi telefonun fiyati 3700TL olacak.

Bu Durumda 128/8GB = 4100TL 256/8GB= 4300TL civari olabilir.

2GB ve 64GB ek ram icin = 900TL (200$ civari) fark verilmesi cok makul gelmedi sanki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 18 Temmuz 2018; 13:59:4 >
  • Zam gelmiş telefona

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Lg yi hiç kullanmadığım için yorum yapamıyorum fakat kağıt üzerinde lg nin geride kaldığı durum işlemcisinin 4 çekirdek olması ve hafızasının 32 GB olması. Onun haricinde özellik konusunda bariz fark göremedim tabi zenfone 5 direk 8.0 ile geliyor, ayrıca yapay zeka olayı vs çoğu zaman kullanışlı oluyor. Kamera konusunda kağıt üzerinde aynı sayılırlar çok bilgim yok, diyafram açıklığı vs aynı. Kullanılan teknoloji nasıldır bilemem. Bu durumda 5z ye geçmek daha mantıklı olur. Ben yıllardır Xperia Z kullandığım için devrim gibi geldi bana, bu fiyata bu segmentte alınabilecek nadir telefonlardan. Vatandan almıştım 2.499 TL ye haziranda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

Zam gelmiş telefona
    Nereden gördünüz
  • hepsiburada da görülüyor. zam gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem86

hepsiburada da görülüyor. zam gelmiş
    zenfone 5 e gelmiş zam, bende vatandan 5z 3300 olarak sipariş geçtim.

Fiyatlar yerinde durmyacak gibi
  • Bu telefonla güzel foto çek.eknicin formatı 4:3 yapın derim...

Zam gelecek tabi iPhone x olmuş 6800 bu telefon 2250 ye bedavaydi ..

Geniş açısına kurban ..

Örnek foto

• Akşam gün batımına yakın bir zamanda otomatik modda çekildi.

• Adamlar hala kargo takibine bilgi giremedi arkadaş :D

• girdiler. şimdi baktım.
  • Arkadaşlar zenfone5 de ekran video kaydedicisi var mı bulamadım da ?

• Ön sipariş fiyatları bugün son mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon şarj olunca 'şarj oluyor' mu yazıyor sizde yoksa 'hızlı şarj oluyor' mu yazıyor? Bende şarj oluyor yazıyor sadece.
  • şu 5znin özellikleri tam aradığım, fiyatı da uygun sayılır ama çok tipsiz bee. bi asimetri var telefonda. full ekrandayken üst taraf köşeli alt taraf oval kalıyor. bu kadar amatörce iş olmaz. ayrıca şu çentik modasını kim çıkardıysa yazıklar olsun. berbat telefonlar yapılıyor bu yıl. samsung s9 felan alıcam galiba çentiksiz mis gibi ekran
  • quote:

Orijinalden alıntı: luminous23

şu 5znin özellikleri tam aradığım, fiyatı da uygun sayılır ama çok tipsiz bee. bi asimetri var telefonda. full ekrandayken üst taraf köşeli alt taraf oval kalıyor. bu kadar amatörce iş olmaz. ayrıca şu çentik modasını kim çıkardıysa yazıklar olsun. berbat telefonlar yapılıyor bu yıl. samsung s9 felan alıcam galiba çentiksiz mis gibi ekran
    Merhaba çentik olayı kapatılıyor çektiği kapatınca zaten telefon bildiğin s9 plus oluyor

• Neden mi 8 değil de asus?

Donanimsal ve yazilimsal olarak xiaomi daha iyi degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: luminous23

şu 5znin özellikleri tam aradığım, fiyatı da uygun sayılır ama çok tipsiz bee. bi asimetri var telefonda. full ekrandayken üst taraf köşeli alt taraf oval kalıyor. bu kadar amatörce iş olmaz. ayrıca şu çentik modasını kim çıkardıysa yazıklar olsun. berbat telefonlar yapılıyor bu yıl. samsung s9 felan alıcam galiba çentiksiz mis gibi ekran
    ne değişik milletiz madem bu kadar kötü telefon,niye bukadar cümle koruyorsun,bakmadan geç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 18 Temmuz 2018; 21:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfeR

Neden mi 8 değil de asus?

Donanimsal ve yazilimsal olarak xiaomi daha iyi degil mi
    Kesin xiaomi mi 8 alacağım diyordum gelir gelmez, lakin ki hem ürün bir türlü gelmedi ithalatçı ya da resmi olarak hemde kurlar yukarıda olduğu için 3500 den aşağı girmeyeceğini düşünüyorum.

Bundan dolayı 3300 iken sipariş geçtim vatandan z5 i.

Hayatımda birsey değişmeyecekti mi 8 alsaydım. Sadece xiaomi yi sevdiğim için destek olmuş olacaktım.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.