Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.110
Cevap
79
Favori
438.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Humboldt

Sağ üstten görünüm şeklini değiştirme butonu kullanarak v5 best camera apk olanı indirmeniz yeterli

Tarayıcı ayarlarından masaüstü görünüme alırsanız daha rahat göreceksiniz.

Direkt link
    https://drive.google.com/file/d/1Nm3YvV4AmfIvpwxvoHrBlKMwWLUpnHTg/view
    Çok teşekkür ederim güzel oldu kamerası yalnız ön kamera da ayna efektini yapamadım soldan çekiyorum sağdan gösteriyor siz biliyormusunuz bu ayarı ? On kamerada gösterdiği gibi çekmesini istiyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vatandan mı yoksa asusun kendi sitesinden mi sipariş vermek mantıklı? bu arada ön sipariş indirimi ne zaman bitiyor?
  • Telefonu kurup programları kurduktan sonra yedek almak istiyorum. Telefonun kendi yedek alma programı var mı yoksa indirmek mi gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün itibari ile zenfone 5 siparişi vererek bende aranıza katıldım.

Tek sorum olacaktı kutunun içinden veya telefona uygulanmış halde bir ekran koruyucu geliyormu ?

Ya da eğer gelmiyorsa sizlerinde alıp kullandığınız önereceğiniz telefona tam uyumlu bir ekran koruyucu varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

Çok teşekkür ederim güzel oldu kamerası yalnız ön kamera da ayna efektini yapamadım soldan çekiyorum sağdan gösteriyor siz biliyormusunuz bu ayarı ? On kamerada gösterdiği gibi çekmesini istiyorum ?

Alıntıları Göster
    Ön kamera tersten kaydetme ile ilgili ayar bulamadım ne yazık ki.

Daha sonraki sürümlerde olabilir. Ama onların da Asus kameradan bir farkı yok gibi. Detaylar kayboluyor epey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Hocam gündüz çekimlerinde bir tık daha iyi gibi geldi bana da ama asıl düşük ışık çekimlerinde inanılmaz fark yaratıyor cihazın kamerasının otomatik moduna göre. Yukarıda bahsettiğiniz ayarlarda kullanıyorum Google Camerayı. Gece çekimlerinde pro modla uğraşmak istemeyenler için çok iyi, tertemiz çekiyor şaşırttı baya

İşleme süresi uzun biraz sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 13 Temmuz 2018; 20:4:36 >
  • Merhaba 5z yi en uygun fiyatla nereden temin edebilirim.

Teşekkürler

• Ekranla ilgili her hangi bir sorun okudunuz mu zenfone 5 ile ilgili?

Dün Teknosa'daydım. Zenfone 5 açık duruyor malum. Baktım ekranın sağ tarafında 3-4 mm kadar bir siyah dik boşluk var. Çalışana sordum ekran koruyucu olduğu için öyle dedi ama hiç inanmadım. Ama güzel telefon falan dedi, malum almaya teşvik etme derdinde. Telefon bana pahalı almayacağım ama konuyu görmüşken bir yazayım dedim. İnşallah Zenfone Zoom S gibi kronik hatası yoktur
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar ekranla ilgili şikayet duymadım bütün konuyu başından beri okuyorum, teşhir ürünü olduğu için hasar verilmiş olabilir cihaza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten çok iyi çekiyor gündüz çekiminde zoom yapınca netliğin bozulmaması asusun kendi kamerasında biraz daha iyi geldi bana ama diğer tüm konularda verdiğiniz apk kat kat daha iyi. Özellikle düşük ışıkta asusun kendi yazılımına göre çağ atlattı kameraya resmen.çok sağolun hocam.

Kamerayı önemli diyenler mutlaka indirmeli sensörün potansiyelinin asus camerayla çekilenler gibi olmadığı belliydi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tplon -- 14 Temmuz 2018; 0:28:6 >
  • abdullah b. abdullah kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda yedekleme var zaten gmailinizi girdiyseniz otomatik yedekliyor

• Şu geçirmezlik iki telefondada yok gözüküyor epeyde birde sar değerleri sanırım çok yüksek

• Sar değerinin yüksek olması çift sim kartlı sar değerlerini yazıyorlar oyuzden o şekilde

• Ceqa kullanıcısına yanıt
    Bence şuanda alınabilecek 2200 bandında güzel telefon ozaman ama bence 5z ye bari su geçirmez lik koysalardi sadece işlemci farkı var galiba

• Merhabalar dün Zenfone 5 aldık iş arkadaşıma. Aldığımız andan beri kablosuz ağları görmüyor neyden kaynaklı olabilir? Diğer tüm cihazlar görüyor ve bağlanabiliyor ağ kısmında bir sorun yok.
  • 5z için stok 100 diyor vatanda ama ne hikmetse bitmedi stok. Ayın 6 sında sipariş verdim bekliyorum bakalım. İnşallah sorun çıkmaz.

• Telefon ilk aldığımda 7.45 dk 7.20 gibi ekran süreleri alırken şimdi 4 saati zor alıyorum. Sabah şarjım %95 ti şimdi 41 ne oyun oynadım ne bişey izledim face ve Instagram ve resim çekme sadece. Anormallesti. Resim çekiyorum işleniyor yazıyor bekletiyor.arayuzde takilmalar oluyor. Ne yapmalıyım

• Zenfone 5 şuan en ucuz nerede ve ne kadara satılıyor?

• Kutudan hızlı şarj cihazı çıkıyor mu arkadaşlar? Bide z5z modelini sipariş vereceğim fakat gsmarenada söyle bişey fark ettim z5 de 10w hızlı şarj var z5z de ise 18w hızlı şarj var yazıyor.

• Doğru zenfone 5 de 5v 2a şarj aleti var 5z de 9v 2a 5z nin sarj aleti daha bütük zatan bir incelemede karşılaştırmışlardı
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.