Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Siyah Ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
14.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu dün aldım. Şuan ekran simsiyah oldu reslediğim halde ekran gelmiyor. Ekranı açınca siyah ekran geliyor yani parlıyor ama başka bir şey yok. Durup dururken ne oldu bu telefona?

• bendede 2 kere felan oldu sonra güç tuşuna bastım kilitledim sonra bidaha bastım geçti yazılımsal bence
  • enesdagdelen kullanıcısına yanıt
    kapatıp açınca hala siyah geliyordu fakat parlıyordu yani parlak siyah geliyordu
  • bende düzelidi işte iki kere geldi başıma şuan memnunum ben bide şu pil konusu düzelse heralde lolipop gelince düzelir
  • Hocam akşam üzeri ben de aynı duruma düştüm. Hala bi değişim yok. Hatta pil tamamen bitip ölmesinden korktuğum için şarja taktım 10-15 dk sonra çıkarttım. Ama hala şarj ışığı yanıyor. Isınma sabit. Anlamadığım bişey var. Şu pili çıkartılabilir yapsalar şuan bu sorunu yaşıyo olur muyduk?
  • ferhatimam F kullanıcısına yanıt
    Şuanda buna benzer bir sorun s2'lerde oluyor genelde çıkarıp takınca düzeliyor. Serviste şuan telefon. 1 günlük teli değiştirmediler..
  • Aynı sorun bendede var cihazi 30 dakika kullandiktan sonra güç dugmesine basip kitledikten sonra açtığımda parlak bir siyah ekran geliyor 1-2 dakika sonra geçiyor ama dokunmadik calismiyor ve servise yolladim cihaz degisikligi istedim yazilimsal degil donanimsal bir problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu çözen varmı? Benim ekranım kırılmıştı yeni ekran aldım bu sorun meydana geldi arakdan ışık geliyo ama görüntü yok bende dokunmatik de çalışıyor sesler geliyo hatta az önce müzik açtım müzik falan dinlenebiliyor fakat görüntü yok işte. Sorun nerede olabilir ekranı söküp taktım değişmedi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesdagdelen

bende düzelidi işte iki kere geldi başıma şuan memnunum ben bide şu pil konusu düzelse heralde lolipop gelince düzelir

Lollipop ile pil sorunu düzelmez. 2110mah li-po batarya; 5.0 inç ekran, diğer rakiplerine göre %40 fazla güç tüketen 32 nm intel işlemciye yetmez. Canınızı çok sıkıyorsa beklemek yerine satmanızı öneririm.
  • arkadaşlar sorunu hallettiniz mi bnde şuan böyle birşey oldu.Anlamadım telefon ışığı geliyor ama ekran sıyah renk yok hiç sadece ışık şiddeti değişiyor ekranda dokunduğum yerlere göre.Muhtemelen menu fln açıyorum ama bu gözükmüyor işte.Napmalıyım off gece gece can sıkıntısı valla :(
  • Aynı sorunu ben de yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-81B6E5D8F -- 31 Mayıs 2020; 0:56:36 >
  • şubat ayından beri kullanıyorum, 4-5 kez bana da aynısı oldu. ekran, telefonu kapatıp açmadan gelmiyor
  • Aynı problem bende de var. Zenfone6 telefonumda arada bir ekran kararıyor, güç düğmesine basınca ekran mat siyaha dönüyor ama görüntü gelmiyor. Ekranın sağ alt taraflarına parmaklarımla zatar vermeyecek şekilde kuvvetli bastırınca görüntü geliyor. Sanırım bir temassızlık var ve bu da Asus'un kronik problemi. Siz de deneyin ve lütfen buradan sonucu haber verin.Asus merkezi aradım. Servisler, arızalı cihazları elden almıyorlarmış. Kutusu, faturası ve garanti belgesi duruyorsa sorununuzu bir kağıda yazıp kutuya koyun ve kargolayın dediler. 20 iş günü içerisinde halledilecekmiş (tabi maksimum 20 iş günü). Daha kısa sürede olması da olası. Problem sıklaşırsa göndermek gerekecek tabi ki.

• YASQ Y kullanıcısına yanıt
    Benimkinde görüntü hiç gelmiyordu. Garantiye yolladık değişim çıktı yenisi yolladılar. Ama benim ki bir günlüktü

• Bu yenisinde de olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen jet -- 23 Haziran 2015; 17:33:08 >
  • Yürüyen jet kullanıcısına yanıt
    5 aydır olmadı Olsada zaten telefon geçici erken kurtulurum

• Ayni sorun bendede var cozum bulan varmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.