Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 5 LOLLIPOP GÜNCELLEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
5
Favori
15.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumda Lollipop güncellemesi yapmadan önce Yani KitKat kullanırken interneti hangi simkarttan kullanıyorsam onun sinyal çubuğunun yanında H+ işareti çıkıyordu. Güncelleme sonrası H+ Yazısı 1.simkart sinyal çubuğunun yanında sabitlendi. Yani 2.simkarttan mobil veri kullansam dahi H+ 1.simkart sinyal çubuğunun yanında duruyor. Zenfone'un artı bir özelliğiydi bu, şimdi bu özellik kayboldu. Asus a bildirdim. Mail de attım , umarım yeniden güncelleme ile düzeltirler.

ASUS ZENFONE 5 LOLLIPOP GÜNCELLEMESİ ASUS ZENFONE 5 LOLLIPOP GÜNCELLEMESİ

• Merhaba arkadaşlar bu güncelleme Zenfone 5 in 1gb modeline olmuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan4646

Telefonumda Lollipop güncellemesi yapmadan önce Yani KitKat kullanırken interneti hangi simkarttan kullanıyorsam onun sinyal çubuğunun yanında H+ işareti çıkıyordu. Güncelleme sonrası H+ Yazısı 1.simkart sinyal çubuğunun yanında sabitlendi. Yani 2.simkarttan mobil veri kullansam dahi H+ 1.simkart sinyal çubuğunun yanında duruyor. Zenfone'un artı bir özelliğiydi bu, şimdi bu özellik kayboldu. Asus a bildirdim. Mail de attım , umarım yeniden güncelleme ile düzeltirler.

ASUS ZENFONE 5 LOLLIPOP GÜNCELLEMESİ ASUS ZENFONE 5 LOLLIPOP GÜNCELLEMESİ

Siz üstünüze düşeni yaptıktan sonra halledilir. Daha tam oturmadı Lollipop.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zenfone 'un Bimde satılan 1GB lık LİTE modeli dünyada satışı olmayan bir model. Güncelleme için

ÜRÜN DESTEĞİ

Telefon Numarası

(0216) 524 3000

arayın..
  • yani zenfone 5 lite güncelleme almayacakmı

• Zenfone Lite 1 GB güncelleme alacak ancak destek hattını ararsanız daha çabuk alırsınız. Yolunu yöntemini öğrenirsiniz.

Bu 1 GB lık ZENFONE 5 olarak reklamı yapılıp sonradan ZENFONE LİTE olarak adlandırılan model BİM gibi bir kaç mağaza için özel üretilmiş. Firma sonradan bu modele ZENFONE 5 ismini verdiği için pişman olmuş, sonradan sipariş veren mağazalara ZENFONE LİTE adıyla üretim yapıp vermiş.
    Orijinal ZENFONE 5 e nazaran özellikler kısıtlanarak üretilmiş. Ama mağazalar 30 -40 lira indirimle orjinalini satıyorlarmış gibi pazarladılar. Normalde ön kamera 2 MP iken Bu LİTE modelde 0,3 MP. Ve bunun gibi bir çok özellik kısıtlanmış.

BİM-ŞOK-A101-TANSAŞ gibi zincir mağazalardan kesinlikle telefon almanızı önermiyorum. Ter köşeye yatırabiliyorlar. Ben ZENFONE 5 Diye aldım eve gittim eşiminkiyle kıyasladım alakası yok, tekrar iadeye götürdüm. Kasiyer bu telefonun 5.iadesi dedi bana. Benden sonrada kaç kişi alıp geri iade etti Allah bilir.

• Ufak tefek hatalar olsa da Lollipop telefonumu çok hızlandırdı. bariz fark etti.
  • Beyler zenfone 5e lollipop güncellemesi yaptiktan sonra videolarda donma ve ses kaymasi basladi nasil duzelticez

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylora

Beyler zenfone 5e lollipop güncellemesi yaptiktan sonra videolarda donma ve ses kaymasi basladi nasil duzelticez

Fabrika ayarlarına geri alınca düzeliyor.

• arkadaşlar indirdiğimiz dosya 700mb civarında..bu dosyayı android 5 e geçtikten sonra telefon hafızasından silersek bi sıkıntı olur mu? malum dosya boyutu biraz fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

arkadaşlar indirdiğimiz dosya 700mb civarında..bu dosyayı android 5 e geçtikten sonra telefon hafızasından silersek bi sıkıntı olur mu? malum dosya boyutu biraz fazla

Otomatik siliniyor zaten silmene gerek yok :)

• cevap için teşekkürler...android 5'ten sonra google play store'dan uygulamalara da güncelleme geldi fakat play storede güncelleme yapılamıyor... ekranda ''indiriliyor'' ifadesi yazıyor fakat herhangi bir veri inmiyor. internet bağlantımı kontrol ettim sorun yok..benzer sorunla karşılaşan var mı?
  • quote:

cevap için teşekkürler...android 5'ten sonra google play store'dan uygulamalara da güncelleme geldi fakat play storede güncelleme yapılamıyor... ekranda ''indiriliyor'' ifadesi yazıyor fakat herhangi bir veri inmiyor. internet bağlantımı kontrol ettim sorun yok..benzer sorunla karşılaşan var mı?

Google hizmet paketini kurduktan sonra düzelir.
    Teli aç kapa, Google Play gir gerisini telefon halleder :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercandemirci

quote:

cevap için teşekkürler...android 5'ten sonra google play store'dan uygulamalara da güncelleme geldi fakat play storede güncelleme yapılamıyor... ekranda ''indiriliyor'' ifadesi yazıyor fakat herhangi bir veri inmiyor. internet bağlantımı kontrol ettim sorun yok..benzer sorunla karşılaşan var mı?

Google hizmet paketini kurduktan sonra düzelir.
    Teli aç kapa, Google Play gir gerisini telefon halleder :)

evet telefonu kapatıp açtıktan sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihhh86 -- 11 Haziran 2015; 13:30:38 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Telefonun güncellemesi açık olduğu için kendi kendine "ASUS_TOOJ_WW_user_2.22.40.54" 4.4.2 KK a yükselmiş L 5.0 yüklüyemiyorum.
    L 5.0 yükleyebilmem için Sürüm WW_2.21.40.44`e nasıl dönebilirim ,
    tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Begonvill

Merhaba arkadaşlar,
    Telefonun güncellemesi açık olduğu için kendi kendine "ASUS_TOOJ_WW_user_2.22.40.54" 4.4.2 KK a yükselmiş L 5.0 yüklüyemiyorum.
    L 5.0 yükleyebilmem için Sürüm WW_2.21.40.44`e nasıl dönebilirim ,
    tşk.

Yükleme sıran doğru, Lollipop geçebilirsin.

• ercandemirci kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler ,
    L 5.0 attım fakat kabul etmiyor android işareti çıkıyor hata diyor ?
  • O konuda Asus destek ile görüşebilirsiniz.
    Bu konularda en doğru yönlendirmeyi onlar yapacaktır.

• ercandemirci kullanıcısına yanıt
    tşk. ler
  • Sitesinden 700 küsür mb lık dosyadan güncelledim. İlk gözlerim Batarya kullanım süresi kitkat a göre çok uzadı. Sabah 7 den akşam 21 e şarjım biterdi normalde, şimdi sabah 7de şarjdan aldım telefonu saat 23:41 ve %22 şarjım var. Start up managerdan birçok programın başlamasını engelledim belki bunun etkisi vardır. Kısacası ben beğendim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.