Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
33.630
Cevap
193
Favori
1.097.823
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
Giriş
    200 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Hattımı Vodafone a taşıyalı yaklaşık 10 gün oldu. Önceden Bimcell kullanıyordum.
    Şimdi şarj günü tamamlamıyor. Kullanım alışkanlıklarım ve konumum ya da kullandığım program ve uygulamalar değişmediği halde durum neden böyle?
    Durum böyle giderse, ki öyle olacak gibime geliyor. Önümüzdeki ay yine hattımı Bimcell veya aveaya taşıyacağım. Sorunu Vodafone a bildirsem
    ilgileneceklerirni hiç sanmıyorum.
    Fikirlerinizi alabilir miyim?

Aynı olay bende de var. Hattımı vodafone'a taşıdığımdan beri günde 2 kez şarj etmeye başladım hem de telefonu gerçek anlamda kullanmamama rağmen. Hattım turkcellken takılıyordum ediyordum hatta akşama doğru oyun bile oynuyordum anca yatarken takıyordum şarja 1 günü tamamlıyordu yani. Bu olay böyle olacaksa ne anlamı kaldı yahu

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Hattımı Vodafone a taşıyalı yaklaşık 10 gün oldu. Önceden Bimcell kullanıyordum.
    Şimdi şarj günü tamamlamıyor. Kullanım alışkanlıklarım ve konumum ya da kullandığım program ve uygulamalar değişmediği halde durum neden böyle?
    Durum böyle giderse, ki öyle olacak gibime geliyor. Önümüzdeki ay yine hattımı Bimcell veya aveaya taşıyacağım. Sorunu Vodafone a bildirsem
    ilgileneceklerirni hiç sanmıyorum.
    Fikirlerinizi alabilir miyim?

Aynı olay bende de var. Hattımı vodafone'a taşıdığımdan beri günde 2 kez şarj etmeye başladım hem de telefonu gerçek anlamda kullanmamama rağmen. Hattım turkcellken takılıyordum ediyordum hatta akşama doğru oyun bile oynuyordum anca yatarken takıyordum şarja 1 günü tamamlıyordu yani. Bu olay böyle olacaksa ne anlamı kaldı yahu

Cidden çok mu farkediyor. Ben tarife değişmeyi planlıyorum abe ya geçmek de vardı aklımda bunu duydum şimdi kafam karıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    501 Mesaj

30 gün kalma süresi var diye biliyorum, Ekim 16da tekrar Bimcell'e veya Avea döneceğim. Aveaya aklım daha çok yatıyor, bütçe meselesi (500DK +500MB=15TL, yeterli benim için)
    |
    |
    Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kardeşime aldık telefonu oda vodafone geçti zph5 in sarjı 1 günü zor çıkartıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2517 Mesaj
    quote:

30 gün kalma süresi var diye biliyorum, Ekim 16da tekrar Bimcell'e veya Avea döneceğim. Aveaya aklım daha çok yatıyor, bütçe meselesi (500DK +500MB=15TL, yeterli benim için)
    quote:

Valla öyleyse ben de öyle yapayım yahu peki 30. günde hemen avea 'ya veya turkcell'e gidip değişim talep etsek direk işlemi başlatırlar mı ?
    Peki bi de şu olay geldi aklıma ben şimdi 1 ay önce turkcellden ayrıldıysam 1 ay sonra turkcell'e geri dönebilirmiyim yani biraz ilginç olmaz mı belli bir süresi falan yok mudur ?

• Yüzbaşı
    552 Mesaj
    Turkcellin yeni gelenlere özel 500 dk heryöne ve 1 gb interneti var.Yaz 500 paketin adı, 30 eylüle kadar.paket arayanlar bunuda göz önüne alın.
    |
    |

Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp ögrenmiştim. 30 günlük kullanım süresi olduğunu. Turkcell hariç herhangi bir operatöre geçebilirim. Büyük ihtimalle Avea olacak.
    Vodafone un tek artısı hakikatten interneti hızlı geldi bana.
    |
    |
    Fairy Tail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hadi diyorum bloklamıyım. belki ilerde adam gibi bişey yazarlarda okuruz diye. neyse sizin yazacağınız şeyden ne hayır gelecek
    |
    |
    B.H.R.17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-650359DAF

bide kaç günde geldi
    quote:

Orijinalden alıntı: oft1031

bide kaç günde geldi

3 günde geldi dostum dörtyolada gelir merak etme olmadı ups başka kargoya transfer eder o getirir size :))

Saol ilgilendiğin için teşekkür ederim
    |
    |
    selami023 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bilhakis kendim denedim gerçekten beğendim ve orta halli uygun fiyatlı kullanışlı ve alınabilitesi yüksek telefon ama kamerası beni tatmin etmedi ilk sayfa da arkadaşın teknik bilgileri yazdığını gördüm, karşılaştırma yaparken xperia neo ile asus zenfone u karşılaştırdım aynı lan bu dedim kendi kendime meğersem sony sensörü kullanıyormuş ama anneme aldığım lg g2 nin kamerası ile karşılaştırdığım da hiç değil se 8 mp ye lafım yok ama lens kamera daha kaliteli olsaydı onun haricinde 2-3 sene rahat götürür.
    |
    |

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-kilif-metal-bumper-kapak-cerceve-128454989#product-information

quote:

Valla öyleyse ben de öyle yapayım yahu peki 30. günde hemen avea 'ya veya turkcell'e gidip değişim talep etsek direk işlemi başlatırlar mı ?
    Peki bi de şu olay geldi aklıma ben şimdi 1 ay önce turkcellden ayrıldıysam 1 ay sonra turkcell'e geri dönebilirmiyim yani biraz ilginç olmaz mı belli bir süresi falan yok mudur ?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Kalma süresi yok aslında, hat yeni değilse taşıdığıngün terar geri gidebilirsin. Ancak operatörler yaptıkları kampanyada son 90 gün içinde bizden gidip dönmemiş olması lazım, son 30 gün bizden gitmemesi lazım vs tarzı şartlar koydukları için kampanyadan yararlanmak isteyen doğal olarak gittiği operatörde bu zamanı geçirmek için kalıyor.
    |
    |

GALATASA|RA|Y

• Binbaşı
    1019 Mesaj
    Dun teknosadan 2 adet aldim,1000 tl uzeri 100tl indirim kodunuda kullandim.Root dan sonra cwm recovery yukleyen oldumu acaba.Backup ve clean islemleri icin

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

yeni laucher güncellem. geldi
    quote:

Orijinalden alıntı: ayastefanos2007

yeni laucher güncellem. geldi

slm, bunu nasıl yükleyebiliriz
  • Teğmen
    166 Mesaj
    @HakanGurol ,evet sizde hava durumu coşmuş şarjı emmiş resmen ama bende ekran, android is ve telefon beklemesi bu 3 lü en çok şarjı etkileyenler olarak görünüyor
    |
    |
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    hava durumu uygulaması bende pile hiç etki bile etmiyor. bence bir sıfırlayın telefonu tekrar bakın bakalım
    |
    |

google play de gözükür güncelleme.. uygulama güncellemesi olarak..
    |
    |
    bjkboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2937 Mesaj
    yeni launcher guncellemesinde degisen ne var ben cozemedim?

|
    |
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.