Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosa çalışan eğitimi resmen yerlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda beyazı tam beyaz olmayan benden başka kimse yok mu
  • valla telefondan son derece memnunum tek handikapım zamanı gelince pil değiştirme nasıl olacak bakalım?
    Hayır bide imei seri nosunu falan pilin üzerine kenarlarına yapıştırmışlar.

• Arkadaşlar. Konunun başındaki firmware güncellemeleri, yapılması gereken yasal güncellemeler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cosica

Aynen aklıma yattı zaten fiyat aralığım 600-800 tl arasıydı tam da cuk oturdu Z5.

@BonezCrusher

Hiç sorma hocam facebooka girince bile resetliyor kendini, duvarda bu telefonun izi çıktı ama halen de bozulmadı lanet şey.
  • Telefon servisten yeni döndü . Son güncelleme sonu 9la biten mı? WW ve CHT farkediyor mu yüklerken?

• arkadaşlar telefon için aşağıdakileri aldım umarım iyidir kaliteleri

şarj için powerbank 7 USD
    http://s.click.aliexpress.com/klk/R3I3yIJf

usb kablomuz girişe hasar verdiği için micro usb 0,68 USD inşallah tırtıklı değildir :)
    http://s.click.aliexpress.com/klk/6NJZ7JRf

flip cover kılıf 6.05 USD
    http://s.click.aliexpress.com/klk/AnuUN7ne

ekran koruyucu jelatin 3 tane 1.40 USD
    http://s.click.aliexpress.com/klk/EZJJz2Uf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 14 Eylül 2014; 18:21:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnlyAnanas

Telefon servisten yeni döndü . Son güncelleme sonu 9la biten mı? WW ve CHT farkediyor mu yüklerken?

son surum asus_tooj_ww_user_1.18.40.9 olanı kur dostum son bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordsechoo

quote:

Telefon servisten yeni döndü . Son güncelleme sonu 9la biten mı? WW ve CHT farkediyor mu yüklerken?

Sagolun hocam (WW) ya da (CHT) ne anlama geliyor bilginiz var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lordsechoo

quote:

Sagolun hocam (WW) ya da (CHT) ne anlama geliyor bilginiz var mı?

ww. bizim ülke için diğeri cin sanırsam yanlış bilbi vermeyeyim
  • asus bu zenfonları panelini kimden alıyor bilgisi olan var mı çünkü muhtemelen iki farklı panel kullnamışlar
  • Arkadaşlar zenfone5 için gittigidiyor'dan bumper case, arka kapak, slikon kılıf her ne karın ağrısıysa işte :D alan,kullanan varsa lütfen link göndersin
  • hezarfenburak kullanıcısına yanıt
    İşin gerçeği Nexus'umu ben çok seviyordum, tipinden özelleştirilebilmesine kadar gayet hoş bi telefondu ama artık miladını doldurdu.. Zenfone'unda hızı, Ram'i yükseltilebilen hafızası, ekran kalitesi (amoled'den soğudum gnex'de), he bi de fiyatı artı oldu benim için aldım kullanıyorum. Telefondan gayet memnunum. Şuanki beklentilerime cevap verdi her açıdan
    Ekran çerçevesi biraz daha dar tutulaymış tam puan alıcaktı benden ama olsun okadar

• Telefonu teknosadan alinca bir ariza cikmasi durumunda teknosa telefonu bize getirin servise biz yollayacaz diyor peki internetten alinca servis olarak kime verecez

• hocam sana 1-2 şey sormak istiyorum. 1.si firmware güncellemesiyle ilgili. bu güncellemeleri yapmak lazım gelir mi? 2.si benim mobil ağ bağlantısı 2g açık haliyle de kapalı haliyle de aynı hızda gidiyor ve baz göstergesinin yanında 'E' işareti var sürekli. 3g açıkken bunun 'H' olması icab etmez mi? 3.sü ise fm radyo uygulaması. kullanım kılavuzunda radyo var gözüküyor. ama bende yok. bu sorularımı cevaplandırabilirseniz çok memnun olurum.
  • Güncellemeyi yapmak lazım tabiki, bir çok düzeltme içeriyor. E işaret edge hızında yani düşük hızda bağlı olduğunuzu gösterir. O kısımda sürekli bir harf var ise, mobil veri sürekli açık demektir, mobil veriyi kapatın. Ayarlardan şebekeyi 2g seçer ama mobil veriyi kapatmazsanız EDGe ile bağlı kalmaya devam edersiniz. Bu da pili sömürür. 2g yi 3g ye çevirdiğinizde E harfi kaybolur onun yerine 3g/3g+/H/H+ gibi değerler gelir şebekenin durumuna göre.

Radyo var ama standart olarak kapalı geliyor, cihazı root etmeden de aktif hale getiremiyorunuz.
  • ASUS yeni kılıfları çıkartıyorda Tr ye ne zaman gelir Allah kerim. Teknosada arka kapak fiyatları 70 TL. Lan plastiğe de 70 TL verilirmi arkadaş.

Yeni bir bu çıkmış
    http://www.asus.com/Tablet_Mobile_Accessories/Zenfone_5_Clear_Case/

Birde bu
    http://www.asus.com/Tablet_Mobile_Accessories/ZenFone_5_Rugged_Case/

2. yi çok beğendim, özelliklen sarı çok hoşuma gitti, 50 tl den satarlar artık en kötü, tabi gelirse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 14 Eylül 2014; 20:11:53 >

• 2smoke kullanıcısına yanıt
    ben de diyorum ki yalnızca 2g kullan seçeneği seçili olmamasına rağmen 'E' işareti 'H'ye dönmüyor. benim de sıkıntı yağtığım konu orası. gm discovery vardı bende.onda bi sıkıntı yoktu. 'H' vardı. ama bunda olmuyor... rootsuz radyoyu kullanamamak da kötü olmuş :(
  • Ankaradaki gold renk ile ilgili stok bilgisi olan var mı?

Telefonu alamadık ya la

• çok şükür şarz normale döndü fazla kullanan biri olmama ma rağmen benim istediğim duruma geldi , bana pil konusunda yardımcı olan @Laynis E çok teşekkürler
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulaş2014 -- 14 Eylül 2014; 21:11:11 >

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.