Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu anki telefonum bu

Yani bu telefonu 2-3 senedir kullanıyorum. Artık yeni telefon almamın zamanı geldi. Asus'a güveniyorum bu yüzden Zenfone'u alıcam. Pil konusunda korkum yok zaten ben pek telefon kurcalayan birisi değilim. Arama ve mesaj harici telefon kullanmıyorum.
  • anlıyorum, aklın yattıysa hemen al. ben de samsung 1182 den geçtim Z5 e
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKPOWER34

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Ses ayarından kaliteyi PCM yapın; Linke tıklayın dinleyin. Bu kayıt hoparlörün yanında yapıldı.

http://s7.directupload.net/images/140913/9559j55p.swf

ben amr yapıyorum telefon görüşme kaydına da aynı sekilde ayarı amr yaptım hem anlaşılır hem az yer tututo.

cevap için tesekkurler. ama ses kalite ayarini sadece ses kaydeticisinde bulabildim normal ses ayarlarinda yok. siz ayri yerlerden yaptim demissiniz?

record mu call programı kullanıyorum ondaki ayarı amr yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi dayanmışsın ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

İkinci el olarak mı

Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Açıkçası bu konuda bir fikrim yok, henüz iki gündür kullanıyorum cihazı belki fark etmemişimdir; ama bende kendiliğinden geçtiğini görmedim. Elle değiştiriyorum ben.

marketten uygulama indirdim ondanda değil
    bide ben geliştirici seçeneklerini kapatmama rağmen kendi açıyor ve animasyonlu geçişi kapalı hale getiriyor
    bu bug ları asusa nasıl mail atsak varmı bildiğiniz bi mail adresi

• quote:

quote:

Açıkçası bu konuda bir fikrim yok, henüz iki gündür kullanıyorum cihazı belki fark etmemişimdir; ama bende kendiliğinden geçtiğini görmedim. Elle değiştiriyorum ben.

bide ben geliştirici seçeneklerini kapatmama rağmen kendi açıyor ve animasyonlu geçişi kapalı hale getiriyor

https://vip.asus.com/VIP2/Services/QuestionForm?lang=tr-tr ben burdan ulaşmıştım. Eğer imkanınız varsa bir fabrika ayarlarına dönüp deneyin derim. Mesela bende GPS uydularını kullanma dediğim halde gps uydularını kullanıp hava durumu programı ekrandan çok şarj yiyordu. Fabrika ayarlarına dönünce düzeldi.

• quote:

quote:

quote:

https://vip.asus.com/VIP2/Services/QuestionForm?lang=tr-tr ben burdan ulaşmıştım. Eğer imkanınız varsa bir fabrika ayarlarına dönüp deneyin derim. Mesela bende GPS uydularını kullanma dediğim halde gps uydularını kullanıp hava durumu programı ekrandan çok şarj yiyordu. Fabrika ayarlarına dönünce düzeldi.

güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönmedim pekte işime gelmiyo açıkçası okadar programı tekrar kur tekrar root yap tekrar radyoyu aç tekrar unroot yap fiuuu çok iş
    ama mail ariim bakalım bu buglara nasıl dönüş yapcaklar.

• Anlaşılıyormuş hocam gider garanti ,iPhone jailbreaki gibi değil bu

• Miracast deneyen var mı? Ben LG Cinema 3D TV ile denedim ve zor da olsa Zenfone 5'teki görüntüyü TV'ye aktarabildim. Aktardım aktarmasına da yaklaşık bir saniye geç tepki veriyor. Arkadaşın LG G2 ile yaptığımız denemede onun görüntüsü çok daha hızlı aktarılıyor. Sanırım marka uyumundan falandır. Bir de Wi-fi Direct özelliği var TV'de de Zenfone 5'te de. Bu şekilde de birbirine bağladım fakat herhangi bir aktarma vs. yapamadım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

güncellemeden sonra fabrika ayarlarına dönmedim pekte işime gelmiyo açıkçası okadar programı tekrar kur tekrar root yap tekrar radyoyu aç tekrar unroot yap fiuuu çok iş
    ama mail ariim bakalım bu buglara nasıl dönüş yapcaklar.

mail gönderilemiyor şuan hata verip duruyor
    telefonfaki myasus programı ilede gönderilemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenburak

Miracast deneyen var mı? Ben LG Cinema 3D TV ile denedim ve zor da olsa Zenfone 5'teki görüntüyü TV'ye aktarabildim. Aktardım aktarmasına da yaklaşık bir saniye geç tepki veriyor. Arkadaşın LG G2 ile yaptığımız denemede onun görüntüsü çok daha hızlı aktarılıyor. Sanırım marka uyumundan falandır. Bir de Wi-fi Direct özelliği var TV'de de Zenfone 5'te de. Bu şekilde de birbirine bağladım fakat herhangi bir aktarma vs. yapamadım.

valla o işi bende anlamadım note3 den samsung full he 3d smart tv yede gönderememiştim arada bi wifi stitch yada modemmi olması lazım anlamadım.

• Arkadaşlar telefonu alalı 4-5 gün oldu ve pil ömründen hala memnun değilim. Mobil veri bağlantısı tamamen kapalı , wifi sürekli açık şekilde ara ara whatsapptan mesajlaşarak , genelde bekleme modunda 15-20 saatte bitiyor batarya. Sizce bu durum normal mi ? Değilse ne gibi şeyler yapmam gerek. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Arkadaşlar telefonu alalı 4-5 gün oldu ve pil ömründen hala memnun değilim. Mobil veri bağlantısı tamamen kapalı , wifi sürekli açık şekilde ara ara whatsapptan mesajlaşarak , genelde bekleme modunda 15-20 saatte bitiyor batarya. Sizce bu durum normal mi ? Değilse ne gibi şeyler yapmam gerek. Teşekkürler.

Ekran süresine bağlı olarak 15-20 saat normal bir süre.
  • quote:

quote:

Miracast deneyen var mı? Ben LG Cinema 3D TV ile denedim ve zor da olsa Zenfone 5'teki görüntüyü TV'ye aktarabildim. Aktardım aktarmasına da yaklaşık bir saniye geç tepki veriyor. Arkadaşın LG G2 ile yaptığımız denemede onun görüntüsü çok daha hızlı aktarılıyor. Sanırım marka uyumundan falandır. Bir de Wi-fi Direct özelliği var TV'de de Zenfone 5'te de. Bu şekilde de birbirine bağladım fakat herhangi bir aktarma vs. yapamadım.

valla o işi bende anlamadım note3 den samsung full he 3d smart tv yede gönderememiştim arada bi wifi stitch yada modemmi olması lazım anlamadım.

Normalde bi aparat vs. almak gerekiyor da son model TV'lere koymaya başladılar bu Miracast/Intel's Widi , Wi-fi Direct gibi özellikleri. Ben hiç aparat olmadan aktardım. Bir de MHL kablo denemesi yaptım (yeni nesil telefonların HDMI bağlantısı gibi bir şey) ki Zenfone 5'te deseklenmiyormuş. Miracast olması yeter bence, film aktardım telefondan TV'ye ve muhteşem görüntü kalitesi var. Altyazı, ses vs. hiç bir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

quote:

Arkadaşlar telefonu alalı 4-5 gün oldu ve pil ömründen hala memnun değilim. Mobil veri bağlantısı tamamen kapalı , wifi sürekli açık şekilde ara ara whatsapptan mesajlaşarak , genelde bekleme modunda 15-20 saatte bitiyor batarya. Sizce bu durum normal mi ? Değilse ne gibi şeyler yapmam gerek. Teşekkürler.

Şuan baktım %9 ekran ( 2 saat ) , Android IS %30 ( 1saat 42dk ), telefon beklemesi de %14 ( 22saat ) sizce normal mi bu değerler ? ayrıca hiç 3g açmadım
  • quote:

quote:

quote:

Normalde bi aparat vs. almak gerekiyor da son model TV'lere koymaya başladılar bu Miracast/Intel's Widi , Wi-fi Direct gibi özellikleri. Ben hiç aparat olmadan aktardım. Bir de MHL kablo denemesi yaptım (yeni nesil telefonların HDMI bağlantısı gibi bir şey) ki Zenfone 5'te deseklenmiyormuş. Miracast olması yeter bence, film aktardım telefondan TV'ye ve muhteşem görüntü kalitesi var. Altyazı, ses vs. hiç bir sıkıntı yok

e iyide reklamlarda bangır bangır yapıyolar reklamı direk kablosuz aktar falan diye hatta vestelin reklamında bile var maç izlerken hop gönderiyor tv ye tabletten hop tv de herkez izliyo falan
    yalanmı ozaman bu işler anlamadımki

• quote:

20 saat diyosun birader
    bende note3 de var 3200mah tabi ekran daha büyük full hd falan ama 3200 bile günü çıkarmıyor malesef tabi günü çıkarmıyor derken 24 saati geçmiyor yani yoksa sabah 7 de ac akşam 10 11 e kadar rahat kullanıyorsun
    zenfone 5 de benim kullanımımda sabah 7 den akşam 9 a gidiyor yani.
    hemen hemen tüm akıllı cihazlar pil konusunda aptallar malesef.
    pil teknolojisinde bi sıçrama olmassa bu hep böyle gidecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 14 Eylül 2014; 14:32:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Anlaşılıyormuş hocam gider garanti ,iPhone jailbreaki gibi değil bu

İnsanlara yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Bu telefonda Samsung'dakiler gibi Knox sayacı yok. Anlaşılması mümkün değil. Şöyle de bir şey var, anlaşılsa bile genelde garanti dışında kalmıyor.

Cihaz açılmıyorsa zaten anlamaları imkansız.

Cihazda donanımsal bir problem varsa sen unroot edip gönderirsin.

Sistemlerimiz iOS değil, Android in olayı zaten özelleştirme. Android iOS seviyesine gelsin, root atmaya gerek kalmaz zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

quote:

Şuan baktım %9 ekran ( 2 saat ) , Android IS %30 ( 1saat 42dk ), telefon beklemesi de %14 ( 22saat ) sizce normal mi bu değerler ? ayrıca hiç 3g açmadım

Çok normal hatta iyi bi değer, insanlar 12 saati cikartabilmenin peşinde telefonla kafanız rahat olsun yani.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.