Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buyrun yine aynı hata uygulamaların hepsi görünmüyor
    widget lara geçip yeniden uygulamalara geçince düzelip hepsini gosteriyor
    ve yine a dan z ye değil kafasına göre sıralamış.
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

resim sıralaması yanlış oldu en son resim ilk resim olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 13 Eylül 2014; 23:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Yeni çıkmış bir telefon için ikinci el pazarının oturması zaman alacağı için biraz bekleyebilirsiniz gibi geliyor bana.

Hergun 1-2 ilan goruyorum ama 600 den asagi yok bakalim kismet

500 e bulman çok zor şuan telefon ne zaman satılmaya başlandıki buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

quote:

quote:

Yeni çıkmış bir telefon için ikinci el pazarının oturması zaman alacağı için biraz bekleyebilirsiniz gibi geliyor bana.

Hocam 600 e bulunuyorsa 500 e de herhalde bulunur diye dusunuyorum yakin zamanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Hocam en altta tümü, indirilenler ve sık kullanılanlar diye bir şey var. Tümü deyince bende de sorun çözülüyor ama sizdeki gibi sık kullanılanlar deyince sık kullanılanlara göre sıralıyor. Bir kontrol edin isterseniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 600 e bulunuyorsa 500 e de herhalde bulunur diye dusunuyorum yakin zamanda

1-2 ay anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: vSt

Selam arkadaşlar mobil baglantiyi actim facebook acamiyorum herhangi bi siteye baglanamiyorum. Kendi telefonumdan taşınabilir hotspot aciyorum hanımın tel benim bağlantı üzerinden tikir tikir baglaniyo.ne yapmam lazim.

Yardımlarınızı bekliyorum
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1-2 ay anca.

Naptin be kardeş yok 6 ay sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    iki telefonda da canlı mod açık mı ?
  • quote:

Hocam en altta tümü, indirilenler ve sık kullanılanlar diye bir şey var. Tümü deyince bende de sorun çözülüyor ama sizdeki gibi sık kullanılanlar deyince sık kullanılanlara göre sıralıyor. Bir kontrol edin isterseniz.

şimdi farkettim kendi kendine sık kullanılanlara geçiyor.
    demek sizdede aynı.
    her seferinde resimdeki gibi yapıyorum ama telefon sık kullanılanları default yapıyor.bunu nezaman yapıyor onu çözemedim.
    yeni bir uygulama indirince yada uygulama güncellenincemi acaba?
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bu konuda bir fikrim yok, henüz iki gündür kullanıyorum cihazı belki fark etmemişimdir; ama bende kendiliğinden geçtiğini görmedim. Elle değiştiriyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

660mblik güncellemeyi yaptım.
    Güncellemeden önce problem yoktu ama güncellemeden sonra ahizeden çok kısık sesli radyo frekans sesi gibi sesler gelmeye başladı.
    Var mı aynı sorunu yaşayan? veya hatlardan mıdır bu bilemedim çokta rahatsız edici değil ama merak ettim.

Android telefon ve tabletlerde sistem güncellemelerinden sonra önerim her zaman cihazın fabrika ayarlarına döndürülüp her şeyin sıfırdan kurulmasıdır.

Dediğinizi yaptım ama devam ediyor. Aslında o kadar ufak bir ses ki sessiz ortamda iki tarafta konuşmadığında ancak fark edilebilinicek bir ses. Telefonun içinden çok küçük bir çalışma sesi geliyor gibi o kadar ufak bi cızırtı.
    Ama güncellemeden önce fark etmemiştim. Belki en baştan beri vardır bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Ses ayarından kaliteyi PCM yapın; Linke tıklayın dinleyin. Bu kayıt hoparlörün yanında yapıldı.

http://s7.directupload.net/images/140913/9559j55p.swf

ben amr yapıyorum telefon görüşme kaydına da aynı sekilde ayarı amr yaptım hem anlaşılır hem az yer tututo.

cevap için tesekkurler. ama ses kalite ayarini sadece ses kaydeticisinde bulabildim normal ses ayarlarinda yok. siz ayri yerlerden yaptim demissiniz?

• Telefonu rootlayacağım ama tek bir soru işareti var kafamda o da garanti.
    Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Ha birde arka sayfalarda dondurulan uygulamaların genel bir ss'si vardı ama 100 sayfaya ulaştığı için konu bulamadım yardımcı olabilicek biri varsa sevinirim.
  • telefonu kullanamayan insanlar gelmiş burda telefona çamur atıyor, kardeşim asus nerden bilsin senin beceriksiz olduğunu, bak easy mod var biz bilal modu diyoruz aramızda sen ayarlardan onu aç öyle kullan telefonu
  • quote:

Telefonu rootlayacağım ama tek bir soru işareti var kafamda o da garanti.
    Ha birde arka sayfalarda dondurulan uygulamaların genel bir ss'si vardı ama 100 sayfaya ulaştığı için konu bulamadım yardımcı olabilicek biri varsa sevinirim.

rootlama bence hocam zaten hatalı modeller çok oluyor garanti giderse uğraşırsın.
  • Çok basit bir soru olacak ama bulamadım işte. Telefon görüşmelerini kaydedeceğimiz ayarlar kısmı nerde arkadaşlar bulamadım da.

• quote:

Çok basit bir soru olacak ama bulamadım işte. Telefon görüşmelerini kaydedeceğimiz ayarlar kısmı nerde arkadaşlar bulamadım da.

Görüşme esnasında ekranda çıkıyor.
  • quote:

quote:

Telefonu rootlayacağım ama tek bir soru işareti var kafamda o da garanti.

rootlama bence hocam zaten hatalı modeller çok oluyor garanti giderse uğraşırsın.

Rootladıktan sonra garanti gidiyor mu Asusun bununla ilgili bir açıklaması var mı?
    Veya rootladım telefon bozuldu diyelim unroot diyorlar sanırım unroot yapabilirsem anlaşılır mı?
  • quote:

quote:

Çok basit bir soru olacak ama bulamadım işte. Telefon görüşmelerini kaydedeceğimiz ayarlar kısmı nerde arkadaşlar bulamadım da.

Her görüşmede otomatik olarak kaydediyor mu yoksa bizim elle mi başlatmamız lazım?

• quote:

quote:

quote:

Her görüşmede otomatik olarak kaydediyor mu yoksa bizim elle mi başlatmamız lazım?

Sizin elle başlatmanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.