Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O yönetici alırım bir dal

Acaba donanım olarakmı yok ? isteseler güncelleme ile yakabilirlermi onu ekranın devamı diye düşünüyorum.
  • Ben asusla konustum telefonu alalı 1 ay olmadı dedim degisir mi dedim sıkıntı varsa degisir dedi ama muhtemelen dediginiz gibi bisey yok diyecekler ama ekranin renkletinde falanda bi sikinti yok kirik mat biraz iste ama bicsansimi denicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aranıza bende katıldım bir sorum var telefonun şarjı %0 oldu kapandı kırmızı ışık sürekli yanıyor şarjda ama telefon açılmıyor herhangi bir batarya dolum işareti gibi birşeyde yok ekranda sadece kırmızı ışık yanıyor bu normal mi ?
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Silikon tabiki, Flip korumacı değil fazla

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon-124629867

Telefonu buradan alan var mı ? Garanti,iade,değişim durumlarında sorun yaşar mıyım ?
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    %0 olup kapandığı için telefonun ilk 10-15 dakika açılmaması normal. Şuan açılıyor olması lazım.
  • arkadaşlar arka kapağı çıkartılarak kullanılan flip cover tavsiyesi verebilirmisiniz.(orjinal dışında)
    birde istanbulda orjinal arka kapaklar satılacak mı ayrı olarak bilgisi olan var mı?
  • Tamam dostum kırmızı ışık sarı oldu açma tuşuna basınca şarj logosu çıktı :) içim rahatladı ya bir an korktum gmd gibi girişte sorun mu var diye :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lafalaf

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon-124629867

Telefonu buradan alan var mı ? Garanti,iade,değişim durumlarında sorun yaşar mıyım ?

ben şuradan aldım ve kendisi kliksa oluyor :)

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-beyaz-akilli-telefon-124845955

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

dogru ama bi onceki msj mi okuyp bana bi yatdimci olun

Önceki mesajınızi bulabilsem okuyacam ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 liraya kadar zenfone 5 ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

500 liraya kadar zenfone 5 ariyorum

Bulursan bizim de haberimiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: chekirghe

500 liraya kadar zenfone 5 ariyorum

Bulursan bizim de haberimiz olsun.

Sifiri 600-700 tl niye sasirdinki teklifime

• th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Alıntı yanlış olmuş

• chekirghe kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkmış bir telefon için ikinci el pazarının oturması zaman alacağı için biraz bekleyebilirsiniz gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 13 Eylül 2014; 22:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

Silikon tabiki, Flip korumacı değil fazla

ozaman tercih silikon
    teşekkürler tavsiye için

• Telefonu kullanipta sorun yasayan varmi yarin gidip almak mantiklimi yoksa beklemek mi

• Teknosada 29 TL ye satılan kılıftan ebayda var mı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft1031

Telefonu kliksadan alan var mı bir tek orda var telefon güvenemiyorum çok şikayet var siteye karşı Yardım ederseniz sevinirim

hocam ben aldım kliksadan salı günü hala elime ulaşmadı upse alıcı ve adres hatalı bildirilmiş telefon ihbarı istemiştim onuda eklememişler,şimdi onlara geri döndü bugün pazartesi artık kargoya verirler umuduyla bekliyorum salıda ulaşır elime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Yeni çıkmış bir telefon için ikinci el pazarının oturması zaman alacağı için biraz bekleyebilirsiniz gibi geliyor bana.

Hergun 1-2 ilan goruyorum ama 600 den asagi yok bakalim kismet

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.