Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmen ekran başka telefonlarin yaninda mat duruyo bariz bi sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkelium B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bir gün gerekli olursa sizin sayenizde hard reset atabilirim.

Ekleme: Arkadaşlar What's Next'i takvime değil de Do it Later'a bağlayabilir miymi acaba? Do it Later'ı kullanmanın anlamı kalmıyor çünkü What's Next'te gözükmediği zaman. Sadece takvime eklediklerim gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 13 Eylül 2014; 18:23:34 >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Bilkom

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

660mblik güncellemeyi yaptım.
    Güncellemeden önce problem yoktu ama güncellemeden sonra ahizeden çok kısık sesli radyo frekans sesi gibi sesler gelmeye başladı.
    Var mı aynı sorunu yaşayan? veya hatlardan mıdır bu bilemedim çokta rahatsız edici değil ama merak ettim.

Android telefon ve tabletlerde sistem güncellemelerinden sonra önerim her zaman cihazın fabrika ayarlarına döndürülüp her şeyin sıfırdan kurulmasıdır.

dediklerine bende katılıyorum ancak samsung cihaz için katılırım
    zenfone da 2 kere güncelleme yaptım ve fabrika ayarlarına çekmememe rağmen stabil çalışıyor
    bu telefon beni şaşırtmaya devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Resmen ekran başka telefonlarin yaninda mat duruyo bariz bi sekilde

iyide birader karşılaştırdığın telefonlara bak Allah aşkına yapmayın bukadarda.
    bendede galaxy note3 var iş telefonu yanyana koyuyorum note3 süper renkler var güneş altında ise note3 ekranı zor görülürken zenfone iyi görülüyor
    bu karsilastirmami yani olurmu ya böle

• quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

Bence ikinci

flip cover ve ekran jelatini koyduk diyelim
    yada silikon kılıf ve ekran jelatini koyduk

düşme durumunda flip cover mı yoksa silikonmu sizce?

• Dostum ben iki zenfonu da karsılastirdim ayni ayarlarda biri yüzde yirmi daha parlaktı sıkıntım ondan evet haklısın iphone 5 karsilastirmasi sacma ama benim telde mi sorun vardi yegeninkibde mi anlamdim daha önce paylastigim resimlere bakarsan iki zenfonun resmide var telfonda parlaklik disibda bi sikinti yok sirf bu durum icinde servise gondermek istemiyorum ama su olayi cozmeme bi yardimci olun ya

• quote:

Ya Allah rızası için parlak olayına bu çözüm bulun ya iphone 5 ile arada bu kadar fark olması normal mi
     Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Bence çok Normal biri 2000 liralık biri 700 liralık ☺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dogru ama bi onceki msj mi okuyp bana bi yatdimci olun

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Bence ikinci

ben de ikisi de var şıklık için flip cover, koruma için silikon
  • quote:

Dostum ben iki zenfonu da karsılastirdim ayni ayarlarda biri yüzde yirmi daha parlaktı sıkıntım ondan evet haklısın iphone 5 karsilastirmasi sacma ama benim telde mi sorun vardi yegeninkibde mi anlamdim daha önce paylastigim resimlere bakarsan iki zenfonun resmide var telfonda parlaklik disibda bi sikinti yok sirf bu durum icinde servise gondermek istemiyorum ama su olayi cozmeme bi yardimci olun ya

ben forumda daha önce bahsetmiştim zaten böyle bi durum gerçekten var ben özellikle beyaz arka kapaklı olanlarda olduğunu düşünüyordum beşiktaş teknosa da baktığımda öyleydi beyaz olan siyah olana göre daha mat tı bunu forumda yazınca baya bi dalga geçen oldu benle en son cihazi ararken istanbul nişantaşı cities de teknisada siyah stokda var gelin dedier gittim almaya ancak malesef beyaz kalmış dedim bakalım teşhir deki siyah dı kapalı olan beyaz satıcı arkadaşa da durumu anlattım sağolsun anlayış gösterdi ve beyaz olanı da paketini açtı ve cihazları siyahıda fabrika ayarlarına çekip yanyana koyduk fakat oda ne beyaz olan daha parlak dı ve ben cihazı hemen orada aldım yani demekki siyah olanlar daha parlak değilmiş
    forumda birkaç arkadaş geliştirici seçeneklerinden auto brightnes özelliğinide default ayarlara çekin ozaman düzeliyo demişler bi denemekde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

quote:

quote:

Bence ikinci

ben de ikisi de var şıklık için flip cover, koruma için silikon

ikisinide alamam malesef
    benim için onemli olan cihaz korunsun
    cihazı nerden baksanız enaz 4 sene kullanırım
    LG GT540 telefonumu 2010 da almıştım 600 liraya 4 senw sonra bu telefonu aldım 700 liraya
    o yüzden uzun süre kullanacağım
    sanırım flip cover sizin dediginize göre sadece şıklık koruma istersem silikon almalıyım doğrumudur?

• Onu ben dedim ama oda yarmiyp ise
  • ...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 13 Eylül 2014; 19:45:32 >
  • quote:

Onu ben dedim ama oda yarmiyp ise

ozaman yapcak bişey yok kaderinize razı olacaksınız ben şanslıydım çok araştırdım mağaza mağaza gezdim hepsine baktım en son nişantaşında en iyisini buldum aldım
    servise gönderseniz bile normal denip geri gelecektir bence
    ki servis veren teleservis diye biyerki tam rezil adamlar.
    bikaç mesaj önce eşimin s3 mini telefonuna nasıl yan sanayi pil koyduklarını yazmıştım
    inşallah bu telefonda da öyle isler yapmazlar
    pil gömülü olduğundan pek anlamakda mümkün olmayacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

660mblik güncellemeyi yaptım.
    Güncellemeden önce problem yoktu ama güncellemeden sonra ahizeden çok kısık sesli radyo frekans sesi gibi sesler gelmeye başladı.
    Var mı aynı sorunu yaşayan? veya hatlardan mıdır bu bilemedim çokta rahatsız edici değil ama merak ettim.

Android telefon ve tabletlerde sistem güncellemelerinden sonra önerim her zaman cihazın fabrika ayarlarına döndürülüp her şeyin sıfırdan kurulmasıdır.

dediklerine bende katılıyorum ancak samsung cihaz için katılırım
    zenfone da 2 kere güncelleme yaptım ve fabrika ayarlarına çekmememe rağmen stabil çalışıyor
    bu telefon beni şaşırtmaya devam ediyor

Doğrudur, her zaman sorun çıkacak diye bir şey yok ancak işi garantiye almakta da fayda var.

Zenfone'un şaşırttığı konusuna ise kesinlikle katılıyorum. Yaklaşık 3 hafta Zenfone 5'i kullanma fırsatım oldu ve telefon beklediğimin çok çok üstünde çıktı. Intel Atom'un Android'deki sorunları bu cihazda neredeyse sıfıra indirilmiş durumda. Şu anda kullanmakta olduğum Moto G ile karşılaştırdığımda Zenfone 5'in en büyük artısı dokunmatik tuşların fiziksel olarak konumlandırılmış olması ancak en büyük eksilerinden biri de o tuşlarda aydınlatma olmaması.

• Asus 5 Video çekerken Ses suyun altındaymış gibi geliyor. YouTubeden izlediğim video kayıt testlerinde hepsi öyleydi Sizlerinde öyle mi?
    İyi video çekiyor ama Sesi sorunlu!
  • Arkadaşlar ben cihazi ilk aldığımda tam hatırlaımyorum ama 1.15.40 veya 1.16.40 sürümü vardı 1 gün pil 3.5 saat ekran süresi alıyordum cihazdan daha sonra 1.18.40 olan yazılıma geçtim ve şuan 2 saat ekran 16 saat tel süresini çok zor alıyorum eski telefonu aldığım günki yazılıma nasıl geri dönerim ve neden bu yeni yazılım daha iyi gelmedi cihaza :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

doğrudur yanlız bir de arka kapağı çıkarmadan kullanılan flip coverlar var

http://www.n11.com/asus-zenfone-5-kilif-flip-akilli-pencere-2x-film-kalem-P30248413

http://www.n11.com/asus-zenfone-5-kilif-delux-akilli-smart-2xfilmkalem-P30620478

http://www.n11.com/asus-zenfone-5-kilif-flip-cover-2-film-kalem-P30755273

ilkini arkadaşa sipariş geçtim...

1 ve 3 güzelmiş 2 biraz pahalı
    peki bu sekilde kapak çıkmadan kullanılan flip cover düşme ve darbelere karşı güvenlimidir?

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.