Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bunu anneme alacağım. Acaba anne telefonu olur mu sizce?
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hocam, Allahtan ben kendi şarjını hiç kullanamıştım :), USB ile yapıyorum şarjı PC den.

TİP : Elinize tığ falan gibi yuvarlak metal birşey alın, girişin olduğu yerdeki plastiğe çok bastımadan 45 derece açı ile sağ sol yapın yavaş yavaş, en azından o dışarı tırtıklanmış (çapaklanmış) yer düzelir. İç kısmınada beyaz mat oje sürbilirsiniz nokta kadar.
  • gittigidiyorda freezonetech satıcısı hangi garantili ürünü satıyor bilen varmı mesajlara cevap vermiyor paşazade

bu ürünün ithalatçı garantili olanları varmı acaba

ben kvk garantili almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Kötü olmuş hocam, Allahtan ben kendi şarjını hiç kullanamıştım :), USB ile yapıyorum şarjı PC den.

TİP : Elinize tığ falan gibi yuvarlak metal birşey alın, girişin olduğu yerdeki plastiğe çok bastımadan 45 derece açı ile sağ sol yapın yavaş yavaş, en azından o dışarı tırtıklanmış (çapaklanmış) yer düzelir. İç kısmınada beyaz mat oje sürbilirsiniz nokta kadar.

Artık samsung un evde olan usb kablosunu asus un adaptörüne takarak kullanıyorum sikinti yok :)
    şimdi dikkat ettimde fotoda usb girişi nin üstünde sol tarafa kenarda da bu çektik olmuş sanırım anahtar değmiş :(
    biran önce bi silikon kılıf almam lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar wanam xposed yuklu 've greenify telefon açılınca 10 saniye sonra kendiliğinden yeniden başlıyordu.. bu sürekli 4 5 defa oldu sonra wanam xposed sildim hemen telefon kendine geldi neden olmuş olabilir sizce ? Telefon rootlu grenify için yüklemiştim.

• arkadaşlar bugün kozyatağı carrefourdaki teknosada eleman z5 var dedi.arayan arkadaşlara duyrulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Orijinalden alıntı: oft1031

Telefonu kliksadan alan var mı bir tek orda var telefon güvenemiyorum çok şikayet var siteye karşı Yardım ederseniz sevinirim

ben dahil bir çok kişi kliksadan aldık. kliksa teknosanın sitesi zaten. güven konusunda sıkıntınız olmasın.

Çok teşekkür ederim aydınlattığınız için
  • Şarj soketinin sıkı girdiğini söylemişsiniz bu durum Nokia lumia 1320 de vardı s4 ün şarj kablosu 2 sinide çok rahat giriyor çıkıyor demekki kabloyu öyle yapmışlar bir sıkıntı olsa yapmazlardı heralde.
  • Telefonu bugün pek elime almadan pil denemeleri yapıyorum. Sadece gelen bildirim,mail falan olursa bakıyorum. WİFİ sürekli açık durumda. Güç (akıllı tasarruf) ayarlarında, kendi ayarlarım seçili. Bakalım neler olacak. Şu anki durum;

18 saat pilde, 55dk ekran, wifi arka planda hep açık, pil % 76 dolu.

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon-124629867
    Kullanıcı adına bakmayın satıcı kliksa.dun saat 2 gibi sipariş ettim bugün elime ulaştı.kliksa kutusunda kliksa faturasıyla. %10 gg indirimi 50 tl finans puan ile 580 tl ye gelmiş oldu cihaz

• kliksa dan kırmızı olanını almıştım ve sorum yaşamadım sadece ups kargo ile gönderiyor ve oda insanın burnundan getiriyor. Teknosa dan ise klıfını almıştım, 26 sında verilen siparişi 27 sinde ups ile göndermişler ama sağ olsun ups kargo 15 günde adrese teslim edemedi oda yetmezmiş gibi gitti viaport teknosa şubesine teslim etmişle ve utanmadan arayıp haber veriyorlar...

aldığım zenfone5'i iki hafta kadar kullandım ve sanırım cihazda sorun vardı forumdan da takip ettiğimi göre iade ettim ve buna ragmen sıkıntı yaşatmadılar ve para hafta içinde para iadesini yapacaklarını ilettiler. burad gene işin içine ups giriyor gebze şubesinden gönderdiğim kliksa kutusunu 3 günde teslim etme başarısı gösterdiler...
  • arkadaşlar bazı uygulamalarda seçenek tuşu çıkmıyor.
    eski telefonumda üst üste üç nokta işareti olurdu uygulamaların seçeneklerini görebilmek için.
    ama bu telefonda o işaret çıkmıyor.
    en basitinden zaytung uygulamasında bile yok. kategorileri göremiyorum ve giremiyorum dolayısıyla. sizlerde durum nasıl?
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    En sagdaki son uygulamalar tuşuna basılı tutun.

• 2smoke kullanıcısına yanıt
    Hava durumu widgetı kullanıyor musunuz? Benim cihazın kendi hava durumu ekrandan çok şarj yiyor da.
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanmıyorum, cihazım root'lu, bir çok gereksiz şeyi dondurdum, hava durumu bunların en başında geliyor, konu daha yeniyken bunu belirmiştim zaten. Hatta neleri dondurduğumun listesini de vermiştim.
    Ceveap için teşekkür ederim. Sadece mobil ağ ve wireless ile yer bul, gps uydularını kullanma dediğim halde ekrandan fazla şarj yiyor. Umarım yeni güncelleme ile düzelir.
  • suvaritakimi S kullanıcısına yanıt
    banada geciktirdiler eksik adres diyerek 3 kere telefondan yol tarif ettim getiremediler. En sonunda şikayetvar dan şikayet yazdım o gün operatör aradı sonraki gün teslim ettiler anca sıkıştırıcaksın ki işlerini yapsınlar..
    teşekkürler
  • http://www.aliexpress.com/item/Free-Screen-Protector-S-View-Flip-Leather-Back-Cover-Case-Battery-Housing-Case-Phone-Case-Cover/1971894482.html

arkadaslar linkteki kiliftan 2 tane siparis verecegim.
    merak ettigim linkteki kılıflar orjinaller gibi arka kapak cikarilarak mi kullaniliyor yoksa direk arka kapagin ustune mi takiliyor.
  • arkadaşlar hanımefendiler beyefendiler bu forumda anket yaratılamıyormu?
    eğer varsa Allah rızası için bu telefonu alınır alınmaz diye birde benim özellikle istediğim silikon kılıf mı flip cover kılıfmı diye bi anket oluştururmusunuz_???
    LÜTFEEEEN
    valla muallakda kaldım silikon kılıfmı alsam flip cover mı alsam
    silikon baya korumalı ama flip cover yuvarlak ekran uygulamalarıda baya güzel
    flip cover da düşmelerde falan korurmu silikon kadar acabaaa
    biri aqnket oluştursun

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.