Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33.610
Cevap
230
Favori
1.064.494
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5702 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:08:23
      quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

Ekran görüntüsü nasıl alırız arkadaşlar

Ses kısma tuşuna ve güç butonuna aynı anda basıp 1 2 saniye bekleyin. Screenshot klasörüne yükleyecektir.

• Binbaşı
      1950 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:29:02
      Çok teşekkür ederim, biz hemen basıp çekiyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      320 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:38:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ALPAK

herkese merhabalar,

flip cover kılıfta kapak kapandığında orta boş bölümde digital saat gözüküyordu. bugün kapağı aç-kapa oynarken kendiliğinden analog saate dönüştü. nasıl düzeltiriz arkadaşlar?

cihazı kapatıp açınca düzeldi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      320 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:39:51
      quote:

Orijinalden alıntı: ALPAK

herkese merhabalar,

flip cover kılıfta kapak kapandığında orta boş bölümde digital saat gözüküyordu. bugün kapağı aç-kapa oynarken kendiliğinden analog saate dönüştü. nasıl düzeltiriz arkadaşlar?

cihazı kapatıp açınca düzeldi.
      |
      |

• Teğmen
      153 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:54:59
      Pc link kullanarak bılgısayar ekranında oyun oynamak ta cok ilginç

.::İlham Verici Yenilik Kalıcı Mükemmellik::.

.:: Asus ZenFone5 Kullanıcı Kulübü ::.

• Yarbay
      3596 Mesaj
      12 Eylül 2014 13:57:19
      arkadaşlar akıllı kılıf olarak ne tavsiye edersiniz?
      önünde ve arkasında yazı olması şartım var.
      link atabilir misiniz alayım
      |
      |

• Yarbay
      2488 Mesaj
      12 Eylül 2014 14:04:09
      Arkadaşlar giriş ekranının duvar kağıdını değiştirdikten sonra hava ana ekrandaki hava durumu widgeti gri bir alan içinde gözüküyor önceden şeffaftı bu durum bir kere daha başıma gelmişti cihazı kapatıp açınca düzelmişti ama şimdi kapatıp açıncada düzelmiyor çözüm önerisi olan?

• Çavuş
      50 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:01:25
      teknosa.comda zenfone5 siyah stokta arkadaşlar. Almak isteyen varsa...
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:15:24
      Resmi koyduğun yerde arka plan renk tonu var onu ticklersen seffaf olur.
      |
      |

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:16:35
      Arkadaşlar Adana'da teknosa şubelerini aradım ürün hiç kalmamış 15-20 gün içerisinde gelmesi bekleniyormuş. Gold'un sitesine girdim birisi telefonu Gold'dan almış yani yorumuna göre, Gold bu telefonun satışına başladı mı? Adana'da ki Gold Şubesine hiç gideniniz var mı? Veya ordan alan birisi? Eğer ürün orda varsa bugün almayı düşünüyorum net bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin çok sevinirim, teşekkürler :)

• Yarbay
      3052 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:19:07
      Telefonu az kullanmaya başladım doğal olarak şarzı daha çok gidiyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 12 Eylül 2014; 15:20:30 >

• Yarbay
      2458 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:23:19
      quote:

Orijinalden alıntı: cosica

Telefonu az kullanmaya başladım doğal olarak şarzı daha çok gidiyor artık

anten çok harcıyor. 2g de olmasına karşın.

LENOVO ideapad Y570 i7-2630QM - 8GB RAM - 750GB HDD - 15.6"HD LED - HDMI - USB 3.0 - 1GB GT555M /// ASUS M51SN /// Asus Zenfone 5

• Yarbay
      3052 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:30:09
      2G kullanmıyorum ben, wireless ya da 3G açık, gece yatarken kapattım mobil verileri ve wireless'i.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:30:14
      Arkadaşlar merhaba zenfone5 te beni üzen tek konu fotoğraf. Farklı modlar da fotoğraf çekmeme rağmen discovery çektiği kaliteyi yakalayamadım ve sıft bu yüzden telefonu geri iade ettim (iade süreci devam ediyor).

sizlerden de bu konuda problem yaşayan oldu mu?

Sorun yazılımdan kaynaklı olabilir diye tüm güncellemeleri aldırmama ve 3 parti foto yazılımı kurmama rağmen sorun değişmedi ve en sonunda cihazı iki defa hard reset attım.

Reset sonrası ilk ayarlarda güzel çekiyor ama sonra ayar değiştirdiğinde ilk ayarları almama rağmen performans alamadım...

10 gün kesintisiz kullanımda fotoğraf olayının dışında ve yalnız bazen cevaplama butonu kafasına göre tek parça veya çift parça oluyor (yazılımsal olduğunu düşünüyorum) göze çarpan sorun ve sarj problemi yaşamadım. 3g ve kablosuzu kapalı halde abartısız 1,5 gün gittiğini bizaat denedim. Asphalt8 de bol bol oynanama fırsatı bulduğum bu telefonda kesintisiz 1 saatlik oyundan sonra şarj 10-15 gibi bir azalma oldu ve telefon resmen üzerinde yıparta pişirilecek kıvama geldi,

Sonuç olarak olarak adamlar gerçekten telefonuna özenmişler ve iyi iş çıkarmışar...

• Yarbay
      7595 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:45:14
      Geçtiğimiz sayfalarda foto örnekleri koydum, GM bırdak daha iyi çekmeyi VGA gibi kalır bu cihazın kamerası yanında. Cevaplama butonu, ekran kilitliyken tek parça, sağa sola kaydırmalı, ekran açıksa 2 parça olarak geliyor. Sorun yok, olması gereken bu. Bir çok oyun ve film denemlerimden sonra cihazın 45 dereceyi geçtiğini görmedim.

Bu kadar sorun belirttiğinize göre sizin cihazda bir problem olmuş olabilir. Bir iki kişiye böyle sorunlu cihaz denk geldi konuda.
      |
      |

"Bizi bilen bilir, bilmeyende kendi gibi bilir"
      Hz.Mevlana

• Yarbay
      3052 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:48:22
      Şahsen benim çok büyük beklentim yoktu ama tabi keşke tatmin edici olsa. Bu fiyat aralığında bu mümkün değil sanırım. Birkaç örnek koyayım, hiç ayar yapmıyorum çekerken, pek uğraşmıyorum foto ile.

• Yarbay
      2458 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:57:26
      Valla ben fotograf çekeceksem Sony hx-1 ile çekiyorum. Yoksa i phone da getirsen kalitelerini beğenmiyorum. Herkesin kullanım amacı farklı ama kamerası yeter seviyede bence.
      |
      |

LENOVO ideapad Y570 i7-2630QM - 8GB RAM - 750GB HDD - 15.6"HD LED - HDMI - USB 3.0 - 1GB GT555M /// ASUS M51SN /// Asus Zenfone 5
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj
      12 Eylül 2014 15:59:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Glacie

Arkadaşlar Adana'da teknosa şubelerini aradım ürün hiç kalmamış 15-20 gün içerisinde gelmesi bekleniyormuş. Gold'un sitesine girdim birisi telefonu Gold'dan almış yani yorumuna göre, Gold bu telefonun satışına başladı mı? Adana'da ki Gold Şubesine hiç gideniniz var mı? Veya ordan alan birisi? Eğer ürün orda varsa bugün almayı düşünüyorum net bir bilgisi olan varsa beni bilgilendirsin çok sevinirim, teşekkürler :)

Arkadaşlar yok mu bilgisi olan? Gold'da bu telefonun satışına başladılar mı, sadece teknosa duydum da ben? Özellikle Adana için soruyorum gidip almayı düşünüyorum teşekkürler :)

• Yarbay
      3052 Mesaj
      12 Eylül 2014 16:06:47
      Son 1 haftadır falan aldığım telefonu aldığım teknosa mağazasında bile göremiyorum. sanırım hazırlıksız yakalandılar beklediklerinden çabuk tükendi stok. çok pişman olmuşlardır eminim daha fazla getirmediklerine.

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      12 Eylül 2014 16:49:58
      quote:

Orijinalden alıntı: cosica

Son 1 haftadır falan aldığım telefonu aldığım teknosa mağazasında bile göremiyorum. sanırım hazırlıksız yakalandılar beklediklerinden çabuk tükendi stok. çok pişman olmuşlardır eminim daha fazla getirmediklerine.

Sonunda Gold'a ulaşabildim, ürün baya satmış ve ne zaman geleceği hakkında bilgileri yokmuş. Teknosa'da hiç yok, Koskoca Adana'da telefonu bulamadık gitti
      15-20 güne gelirmiş artık anca o zamana alacağız, kesinlikle pişman olmuşlardır. Piyasayı alt üst etti telefon..

HızlıCevap

Reklamlar
SEO
türksohbet.net
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,374
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.