Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben 2 gün ü gördüm 2 saat ekran süresiyle ,, foto da atmıştım. eğer yeni aldıysan telefonu ilerde daha iyi olur.
    edit: % 53 kaldığını görmemişim gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 13 Eylül 2014; 0:45:42 >
  • servis olayına kim bakıyor.
    ?
  • Telefonu kliksadan alan var mı bir tek orda var telefon güvenemiyorum çok şikayet var siteye karşı Yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-650359DAF -- 13 Eylül 2014; 1:15:46 >
  • ilhan24 İ kullanıcısına yanıt
    Eskişehir den selamlar hocam fotograflar gayet.güzel.kimse sazovaya 've hemsehrime laf söyleyemez. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

arkadaşlar hayırlısıyla telefonu alabildim bakırköy capacityden siyah modeli tek bitane kalmış (telefonu satan adamın yalancısıyım) onuda ben aldım beyazı varmış ama isteyenler bakabilir. ama bi sorum var. alttaki şarj girişi çok sıkı. yani takıyorum çekerken zorlanıyorum. normal mi ? sizinkiler de zorlanıyo mu

bende geçen hafta oradan aldım. ben aldığım da bir tek beyaz kaldı demişlerdi. Oysaki ben siyah istiyordum. Siyah bir tek teşhir ürünü vardı.
  • woeyy W kullanıcısına yanıt
    Sağol ortam güzel olunca telde güzel çekiyor :)

• Arkadaşlar video çekiminde tiz sesler bir acayip oluyor. Mesela trafikteki araba sesleri tizler bir anormalleşiyor. Bunun sebebi mikrofondaki gürültü engelleyici olabilir mi ve nasıl düzeltilebilir? Bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. Çünkü çok rahatsız edici bir şey..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun arka kapağı değişiyor diye duydum doğru mudur? Öyleyse farklı renklerdeki kapakları nereden edinebiliriz?

Bu arada şansıma teknosa.com internet mağazasında stokta göründü birkaç saatliğine hemen kaptım bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 13 Eylül 2014; 3:54:50 >
  • Satın almak isteyenler aşağıda ki linkten ASUS ZenFone 5 incelememe bakabilir.

http://www.teknogezgin.com/asus-zenfone-5-incelemesi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: jessepınkman

İste bu guzel haber kitkat yok diye .ok atanlar susar umarim

bana kitkat yeter cihazı düşürmeden kırmadan enaz 5 sene kullanırım zaten 2 yıl sonra garantisi biter ozamana kadarda android L almasa bile illaki cyonagenmod ekibi bişeyler yapar
    yapmasalar bile kitkat 4.4 ile kitkat 4.2 arasında dağlar kadar da fark yok kitkat 4.2 verse bile yeter
    yanlız kafama takılan şu soru var bu cihazın pili gömülü diyelim 1 sene sonra pilden performans alamaz olduk gittik o saçma tekeservise verdik dedik değişsin istiyorum pil
    bu adamlar orjinal pil takarmı?
    eşimin samsung galaxy s3 mini sinin pilini degiştirmek istedim çakma pil koydular üstüne
    kavga dövüş orjinalini aldım ve taktım hemde cihaz garantideyken uyanık olup pilin paketini görmesem yutturcaklardı bana çakma pili
    bizim asus da çok sattığı için bir kaç sene sonra pille ilgili baya dönüş olcaktır bu adamlar
    dolayısı ilede pil gözle görünür biyerde olmayacağından şimdiden kapağı açıp bi bakmak lazım pile uzerindeki yazıları komple resmini çekmek lazım
    ilerde pil değiştiği zaman adamlar çakma pil takmış mı takmamışmı anlamak lazım
    sonuçda pil gömülü adam servise alır yan sanayi pili takar verir sinra telefon suratta patlar
    bu konuda asus Türkiye nin bi garanti vermesi lazım çünkü o teleservis denen yere asla güvenmiyorum.

Çok doğru bu işlerden anlayan ve ilerde yapacak biri foruma koymalı pil resimlerini

• Kablodaki çentikleri tırnak törpüsü yada ince eğe ile hafif eritin, cillop gibi olur. Ben öyle yaptım PC ye bağladığım USB kabloyu. Zaten yapmalısınız, çünkü bir süre sonra söküp takarken kapağın tırnağa gelen kısmında 2 tane çizik gibi iz olur, ordaki boya aşınır, çirkin gözükür. Eski telefonumdan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Kablodaki çentikleri tırnak törpüsü yada ince eğe ile hafif eritin, cillop gibi olur. Ben öyle yaptım PC ye bağladığım USB kabloyu. Zaten yapmalısınız, çünkü bir süre sonra söküp takarken kapağın tırnağa gelen kısmında 2 tane çizik gibi iz olur, ordaki boya aşınır, çirkin gözükür. Eski telefonumdan biliyorum.

ilk taktığımda farkettim usb kablonun dandikliğini gm discovery kullananların telefondaki sarj soketini bu yüzden kıldığını hatirlayinca şimdi samsung cihazın usb kablosunu takıyorum adaptore.
    tabi bikaç kez kullanmış bulundum kutudan çıkanı o kullanmadan kaynaklı plastik kasanın usb girişinde dediğiniz gibi tırnak izi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 13 Eylül 2014; 8:03:09 >
  • TURKPOWER34 T kullanıcısına yanıt
    Ses ayarından kaliteyi PCM yapın; Linke tıklayın dinleyin. Bu kayıt hoparlörün yanında yapıldı.

http://s7.directupload.net/images/140913/9559j55p.swf
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Ses ayarından kaliteyi PCM yapın; Linke tıklayın dinleyin. Bu kayıt hoparlörün yanında yapıldı.

http://s7.directupload.net/images/140913/9559j55p.swf

ben amr yapıyorum telefon görüşme kaydına da aynı sekilde ayarı amr yaptım hem anlaşılır hem az yer tututo.

• telefonda tespit ettiğim ve duzelmeyen 2 bug var bunlardan biri
    geliştirici seçenekleri aktif edildikten sonra animasyon ölçeği ben 0.5 ayarladim ancak ona rağmen zaman zaman kendi kendine bunu kapali hale getiriyor ben yine açıyorum bunu nezaman neye göre yaptığını tespit edemedim
    bir diger bug ise marketten özellikle asus uygulamalarını güncelledikten sonra (mesela asus rehber uygulaması gibi) uygulamalar menüsüne girdiğinizde uygulamaların hepsi görünmüyor
    bir kere widgetlere tıklayıp yeniden uygulamalara tıklayınca hepsini gösteriyor ayrıca siralamayı a dan z ye yapsam bile telefon bu düzeni yok sayıp kendi kendine sıralama yapıyor bunuda zaman zaman düzeltip a dan z ye yapıyorum.

• Arkadaar telefondaki stock tarayici Chrome'un editlenmis hali mi? Bazi yerlerini birebir benzettim de. Bir Asus Klavye'nin yeni harf onerme kismini nas kalatabiliriz? Sirf kapatamadigim icin Android klavye kullaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    ANimasyon süresi bende de kapanıyordu, sonra geliştirici seçeneklerinin en üstüne on/off varya sağda, animasyon ölçeğini 1 yaptım, üst kısmıda off yaptım düzeldi. Reset attım, bir sonraki açılışta geliştirici seçenekleri tekrar on olmuştu ama animasyon süresi bir daha kapalı olmadı. Düzeldi kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Arkadaar telefondaki stock tarayici Chrome'un editlenmis hali mi? Bazi yerlerini birebir benzettim de. Bir Asus Klavye'nin yeni harf onerme kismini nas kalatabiliriz? Sirf kapatamadigim icin Android klavye kullaniyorum.

ayarlardan kapatabilirsin. klavyenin sol aşağısında ayarlara gir. harf önerme tikini kaldır.
  • arkadaşlar tekrar soruyorum saat biçimini nasıl değiştiriyoruz çok aradım tel.de buladım 24 h yapmak istiyorum

• devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim ama sanirim benim gozlerde biraz sorun var. Halan bulamadim. Ne hizli ayarlarda ne de normal ayarlarinda goremedim. Bu arada sarjin cok hizli bittigini dusunen arkadaslar bence Asus'un hava durumu widgetini devre disi birakip baska bir program denesinler. Gozlemledigim kadariyla bende ekrandan sonra hep hava durumu yiyor pili.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.