Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.504
Cevap
174
Favori
1.151.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondan memnun olan sadece benim galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar geçen hafta telefonum imei numarası klonlandığı için kapatıldı gerekli evrakları vermeme rağmen biraz geç olsa da bugün açıldı tekrar kullanabiliyorum fakat numara eşleştirilmiş sanırım benim hattım dışında telefon artık kullanılmayacak.

merak ettiğim işlem şu, telefona root atmak istiyorum şarj süresi ve gereksiz uygulamalardan dolayı fakat bu imei klonlanıp sonradan eşleştirme işleminden dolayı root işleminin sakıncalı olma ihtimali var mıdır?

ayrıca WW_3.23.40.60 (Android L) güncellemesi gelmiş indiren var mı? ben şimdi yüklüyorum
  • Bir şey soracağım
    Ekrana ısıtılmış cam yapıştırsak dokunmatiğinde herhangi bir problem olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Todd

Telefondan memnun olan sadece benim galiba

Beni de yaz

Bugün deneysel bir şey yaptım. Bakalım kullanım, performans ve batarya konusunda bir fark oluşacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RhPolitik kullanıcısına yanıt
    Severim deneysel şeyleri bende.
  • RhPolitik kullanıcısına yanıt
    O deneysel şey nedir acaba :)

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Root, Root gerektiren bazı uygulamalar, işlemler vs.. Başlı başına sakınca değil mi hocam.

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Problem olsa bile z5 in 2.5 saatinden sonra ilaç gibi gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Arkadaşlar herkese cok teşekkür ederim yardımı olan olmayan bugün itibari ile cihazimi degistirdim lenovo p70 e geçiş yaptım birazda bunun tadına bakalım. Herkese cok teşekkürler

Hayırlı olsun :) Umarım memnun kalırsınız :)

Teşekkürler hocam zenfone suan annemde ona verdim zaten sıfır ayarindaydi internetsiz bir şekilde ona 2 gün rahat gider şarjı yinede burayı bırakmak istemiyorum gelismeleri takip ediyorum bakalım asus güzel bi güncelleme verecek mi hala umutluyum

• *Mustafa * kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var ama kafaya takmıyorum işlevsel olarak bir etkisi yok diye, servisten döndükten sonra gelişmeleri paylaşır isen ben de henüz official romda iken unroot edip göndermeyi düşünebilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulutan1 kullanıcısına yanıt
    Sırf adaway için bile root yapılır. Reklamlar anasını ağlatıyor telefonun.
  • Long Live Metal Music kullanıcısına yanıt
    Aslında ben de öyle düşünmüştüm ama daha da büyüyebilir diye göndermeye karar verdim. Şimdi yedeklerimi alıyorum. Versiyon düşürüp orijinal yazılım yükleyeceğim. Hafta içi göndereceğim.
  • http://www.asus.com/zentalk/forum.php?mod=viewthread&tid=25238&extra=page%3D1

doğruluğu nedir acaba???

bende bugün sordum yakın zamanda yeni bir güncelleme verilmesini bekliyoruz dediler asus canlı chat den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkkeyp

2 adet zenfone 5 de aynı sorun yasadım. Garanti kapsamında titresim motorlarını değiştirdiler.

kaç günde yaptılar acaba hocam?
  • *Mustafa * kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam takip edeceğim konuya gelişmeleri yazarsanız sevinirim.

• Hocam tarayicidaki reklamları engellemenin yolu var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: By.zKn

2 gundur titresim sorunu cekiyorum telefon kendi kendine titresimini kapatiyor.ayarlarda titresim acik olarak gosteriyor cok sinir bozucu olmaya basladi. Boyle bi sorunla karsilasan varmi ?

Telefon git gide olmeye basladi

Telefon niye ölmeye başlasın? Sizin yüklediğiniz bir uygulama veya farklı bir ayardan dolayı kapanıyordur titreşim. Mesela Lollipop kullanıyorsanız "Rahatsız etmeyin" özelliğinin saatlerini aktifleştirmişsinizdir ve bu sürelerde titreşim çalışmıyordur. Eğer çok rahatsız oluyorsanız telefonunuza imzamdaki 2. konudan aynı yazılımı tekrar yükleme işlemi yükleyerek sistem ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

arkadaşlar geçen hafta telefonum imei numarası klonlandığı için kapatıldı gerekli evrakları vermeme rağmen biraz geç olsa da bugün açıldı tekrar kullanabiliyorum fakat numara eşleştirilmiş sanırım benim hattım dışında telefon artık kullanılmayacak.

merak ettiğim işlem şu, telefona root atmak istiyorum şarj süresi ve gereksiz uygulamalardan dolayı fakat bu imei klonlanıp sonradan eşleştirme işleminden dolayı root işleminin sakıncalı olma ihtimali var mıdır?

ayrıca WW_3.23.40.60 (Android L) güncellemesi gelmiş indiren var mı? ben şimdi yüklüyorum

40.60 ı yüklemeseydiniz daha iyiydi.

Root un sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Hocam tarayicidaki reklamları engellemenin yolu var mı acaba ?

Telefonu kasmadan reklam engellemenin en basit ve güzel yolu Adfree'dir. Telefondaki hosts dosyasını değiştirir ve hem uygulamalarda hem de tarayıcılarda reklam sorunu kalmaz.

http://adfree.bigtincan.com/adfree.apk (Markette bulunmaz, ROOT)

Ayarları değiştirmeden "Download & Install Hosts" butonuna tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhPolitik -- 7 Ağustos 2015; 19:44:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

quote:

Orijinalden alıntı: By.zKn

2 gundur titresim sorunu cekiyorum telefon kendi kendine titresimini kapatiyor.ayarlarda titresim acik olarak gosteriyor cok sinir bozucu olmaya basladi. Boyle bi sorunla karsilasan varmi ?

Telefon git gide olmeye basladi

Telefon niye ölmeye başlasın? Sizin yüklediğiniz bir uygulama veya farklı bir ayardan dolayı kapanıyordur titreşim. Mesela Lollipop kullanıyorsanız "Rahatsız etmeyin" özelliğinin saatlerini aktifleştirmişsinizdir ve bu sürelerde titreşim çalışmıyordur. Eğer çok rahatsız oluyorsanız telefonunuza imzamdaki 2. konudan aynı yazılımı tekrar yükleme işlemi yükleyerek sistem ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Yok hocam rahatsiz etmeyin ozelligini daha hic kullanmadim ayrica uygulamada yuklememistim, dun whatsappta mesajlasirken titresim gitti bugunde durduk yere gitti reset attim gelmedi sonra calarken titret ozellegini deaktif edip tekrar aktif hale getirdim ve reset attim calisti.

Telefonun olme konusuna gelirsekte gecen hafta durduk yere telefon uzun sekilde diitt diye otmeye basladi 10 sn ottukten sonra reset atti bunu teknik servise bildirdim ilk defa boyle bir seyle karsilastik dedi ve bu 2. Olusuydu.bunun ustune de titresimin boyle yapmasi acikcasi korkuttu.

Edit:kitkat kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.zKn -- 7 Ağustos 2015; 19:47:20 >

• 
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.