Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
33.631
Cevap
195
Favori
1.096.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım
Giriş
    2937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: opua

bu zenfone 5 i servise gönderenler..
    kargoya mı verdiniz?
    nasıl işliyor süreç?
    hangi kargoya hangi adrese yollayacağız?

ücretsiz yolluyosunuz yurt içi kargo ile.
    asus sitesinden form dolduruyosunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

kargoya mı verdiniz?
    nasıl işliyor süreç?

orijinal kutusuyla birlikte mi yollamak zorundayım? şarj kablosunu ve adaptörü falan yollamak istemiyorum.

sadece telefonun kendisini yollayınca kabul ediyorlar mı?

My Asus uygulamasında hem canlı destek var hemde servise nasıl göndereceğiniz ile ilgili yönlendirmeler teknik destekle ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    opua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

quote:

kargoya mı verdiniz?
    nasıl işliyor süreç?

orijinal kutusuyla birlikte mi yollamak zorundayım? şarj kablosunu ve adaptörü falan yollamak istemiyorum.

orjinal kutuya gerek yok şarj aleti ve kabloya da gerek yok.
    kargoda hasar görmeyecek şekilde paketleyin yeter.
    bence kırtasiye yada nalburdan bir parça pıt pıtlı naylon alın ona sarın sonra kargo poşetine koyun ne olur ne olmaz.
    paketin de fotosunu çekin.
    sonra kargoda zarar görür falan siz sağlam gönderdiğinizi ispat edersiniz.

• Yüzbaşı
    431 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

kargoya mı verdiniz?
    nasıl işliyor süreç?

bence kırtasiye yada nalburdan bir parça pıt pıtlı naylon alın ona sarın sonra kargo poşetine koyun ne olur ne olmaz.

faturasını yollamaya gerek var mı?

• Yarbay
    2937 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kargoya mı verdiniz?
    nasıl işliyor süreç?

faturasını yollamaya gerek var mı?

orjinalini yollamayın fotokopisini çekin.

|
    |

• Binbaşı
    1059 Mesaj

Değişim kararı çıkarsa bir parçası eksik yollayınca değişim gerçekleşmiyor diye okumuştum. Ya Asusun sitesinden yada müşteri hizmetlerinden daha iyi kesin bilgi alabilirsin.

|
    |
    Bahsedilenler: opua
    quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Değişim kararı çıkarsa bir parçası eksik yollayınca değişim gerçekleşmiyor diye okumuştum. Ya Asusun sitesinden yada müşteri hizmetlerinden daha iyi kesin bilgi alabilirsin.

telefon açıkken şarj olmuyor.

şarj olması için telefonu kapatmak gerekiyor.

aynı şekilde usb yle pc yi de baglanmıyor. yani telefon acıkken hiçbir şekilde ne şarj oluyor ne pc yi görüyor ne de prizi algılıyor.

kapalı durumdayken nasıl şarj olabiliyor cidden çözemedim.

bu durumda değişim mi çıkar sizce? tamir etmezler mi yani?
    indiricemde çok kasıyor ise boşuna indirmeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bostonceltic -- 2 Ağustos 2015; 19:48:06 >
    |
    |

telefon kapalıyken şarj oluyor açıkken olmuyor.

asus teknolojisi böyle bi şey

Daha önce rastlamadım ama şarjla ilgili değerleri üreten bir devre olduğunu, telefon açıkken ve kapalıyken farklı voltaj değerleri üretildiğini, bozulduğunda şarj cihazının bunu algılayamadığını vb yazmışlar. Bu sorundan değişim alanlar da olmuş.

|
    |

Aynen öyle garanti dolmasına 1 ay var iken batarya değişimi için servise vericem

|
    |
    hgurbuz50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir yıldır zenfone 5 kullanıyorum. 2.5 saat ekran süresini zor görüyordum. Birkaç gün zenfone 6 denedim. Çok rahat 4 5 saat civarı gördüm. Bu 3300 2100 mah pil farkı ile açıklanamaz. Bence z5 lerin pili sorunlu.

Çözerlerse tamir yapıp gönderirler muhakkak, çözemezlerse değişim olur sanırım. Tam gönderirseniz herşeyi tek seferde sorunsuz halletmiş olursunuz. Çabuk çözülür inşallah.

|
    |
    opua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Bir yıldır zenfone 5 kullanıyorum. 2.5 saat ekran süresini zor görüyordum. Birkaç gün zenfone 6 denedim. Çok rahat 4 5 saat civarı gördüm. Bu 3300 2100 mah pil farkı ile açıklanamaz. Bence z5 lerin pili sorunlu.

Zaten bazı zf5ler 4 saati görürken biz zar zor 3 saat görüyoruz. Şu telefonun pilini adam akıllı yapsalardı yıllarca yok satardı.
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Eşime g3 stylus aldık 900 tlye ve anladım ki bizinm zenfone 5 yanında çöp kaldı.
    %40 batarya ile 2 saat civarı ekran süresi verdi ve ben bunu zenfone 5 de %100-0 şarjla görüyordum.
    Ayrıca zen 5 aşırı ısınıyor.Lg de gram ısınma görmedim.
    Kısacası kapatın gitsin bu zen 5 konusunu,Herkes farklı tellleere yönelsin..!
    XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA INTELCore i5 3470 Soket 1155 3.2GHz 6MB Cache 22nm İşlemci ASUS DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1333MHz CL9 ASUS GT630 GDDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 ASUS P8B75-M LX Intel B75 Soket 1155 DDR3 2200MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 DVI AOC 20" E2050SN GENİŞ EKRAN LED SANDISK 120GB Extreme Sata 3.0 SSD
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Çözerlerse tamir yapıp gönderirler muhakkak, çözemezlerse değişim olur sanırım. Tam gönderirseniz herşeyi tek seferde sorunsuz halletmiş olursunuz. Çabuk çözülür inşallah.

değişim çıkarsa aynı telefonun üretimi yok diye biliyorum bana nasıl bi değişim uygulayacaklar.

ben geçen yıl ağustos ayında almıştım ilk çıkan seri bu.
    |
    |

Değişim olmazsa para iadesi olur muhakkak. Belki problem basit bişey, süreci izlemek en iyisi. Senin için en iyisi hangisi olur bilemem ama inşallah istediğin sonuç olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulutan1 -- 3 Ağustos 2015; 0:18:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: opua
    quote:

Orijinalden alıntı: bios25

Eşime g3 stylus aldık 900 tlye ve anladım ki bizinm zenfone 5 yanında çöp kaldı.
    %40 batarya ile 2 saat civarı ekran süresi verdi ve ben bunu zenfone 5 de %100-0 şarjla görüyordum.
    Ayrıca zen 5 aşırı ısınıyor.Lg de gram ısınma görmedim.
    Kısacası kapatın gitsin bu zen 5 konusunu,Herkes farklı tellleere yönelsin..!

Şarjım su an %44 2 saat ekran süresi var ve teli şarjdan öğlen 2 de çıkarmıştım. Burda bu resim paylaşma amacım sizi yalancı çıkarmak flan değil yanlış anlaşılmasın burda herkes birbirine yardımcı olmak istiyor sorunlarımızı çözmek icin burdayız. Kullandığım program grenify telefonumda root flan yok orjinal rom yüklü. Lollipop en son verilen güncelleme. Cihazım 1.2 ghz 2gb ram 8 gb depolama olan model. Sıklıkla whatsapp kullanan birisiyim. Oyun oynamam. Isınma konusunda haklisiniz lolipopdan sonra ısınma problemi oluşmaya başladı ama sıcaktan olsa gerek diye düşünüyorum (musluktan akan su bile ılık akıyor). 2g de kullanırım genellikle çünkü whatsapptan baska kullandığım yoğun program yok ki 2g de diğer islerimde gayet yeterli geliyor. Fanboyluk flanda yapmıyorum yanlış anlaşılmasın sadece bilgi amaçlı yazıyorum kendi kullaniminizla kiyaslamasi için herkesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 3 Ağustos 2015; 1:23:24 >
    |
    |

• Binbaşı
    1059 Mesaj
    Chrome çok güzel bir tarayıcı hızı, ceviri ve senkron olayı çok güzel fakat pili su gibi emiyor meret o yüzden uc browser tercihim.

Çeviri yapan tarayıcı bilen var mı? Chrome hariç :)

Arkadaşlar zonfone5 serüvenim sona erdi. Eşim hediye G3 almış zf5 teki şarj derdimden ona bile gına geldi. G3 tede ekran süresi cook mükemmel değil ama zf5 ten iyi hiç olmazsa durduğu yerdede zf5 teki gibi şarj emmiyor. Zf5 i bir tanıdığa 450 tl ye satacağım. Zf5 bugüne kadar kullandığım en stabil ve akıcı telefondu hatta arayüz g3 ten bile daha stabil diyebilirdim ama pil olayı bu telefonu tamamen bitiriyor.

SEO
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.