Şimdi Ara

Asus, Zenfone 4 serisini gelecek ay tanıtmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus, Zenfone 4 serisini gelecek ay tanıtmayı planlıyor 

Akıllı telefon sektörünün takip edilen markalarından birisi olan Asus, yeni Zenfone serisi Zenfone 4’ü Temmuz ayının son günlerinde tanıtmayı planladığını paylaştı. Asus’un sene başında ve daha önceki dönemlerde yaptığı açıklamalardan dolayı serinin bundan birkaç ay daha erken tanıtılması bekleniyordu. Zenfone 4’ün tanıtım tarihini bildiren şirket CEO’su Jerry Shen, tasarım düzenlemesi ve verimlilik geliştirmelerinden ötürü akıllı telefonların tanıtım tarihinin ertelendiğini dile getirdi. Shen, yeni Zenfone serisinin “rekabetçi” fiyatlarla satışa sunulacağından, bu sayede şirketin akıllı telefon pazarındaki kötü gidişatını durdurmayı amaçladıklarından da bahsetti.

Bir süredir Zenfone 4 serisinin özellikleriyle alakalı bilgiler paylaşılıyor fakat şu ana kadar doğrulanan tek bilgi, serinin ilk cihazının (ve muhtemelen amiral gemisinin) 5.5 inch ekran boyutuna sahip olacağı. 498 dolarlık fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak akıllı telefona ilerleyen zamanlarda serinin farklı boyutlardaki üyeleri de eşlik edecek.

Jerry Shen, Zenfone 4’ün pazarda başarılı olacağına inanmasına rağmen Asus’un bir süre daha zarar edeceğini, ancak yıl sonunda elde ettikleri gelirle yılı kârlı kapatacaklarını düşünüyor.

Zenfone 5’ten de bahsetti

Shen, Zenfone 4’ün tanıtım tarihinin değişmesinden etkilenen Zenfone 5’ten de bahsetti. CEO, şimdilik Zefone 5 olarak isimlendirdikleri bir akıllı telefonu MWC 2018 etkinliğine yakın bir tarihte tanıtmayı düşündüklerini paylaştı.

• Bu da android sürümü gibi tanıtılıyor 1 sene sonra çıkıyor...

• Asus ne çektiyse bu fiyatlandırma yüzünden çekti.Tespit doğru icraata bakacağız.

Asus Zenfone 3 Zoom

Kamera ve ses donanımıyla devasa piliyle dikkatleri üzerine çeken fiyat bakımından ise sınıfta kalmış bir telefondu. 4. seride eğer Zoom'da yenilenirse biraz daha uygun fiyatı olursa iş yapar kanaatindeyim.

Mesela yine güçlü kamera ve ses donanımıyla birlikte

Asus Zenfone 4 Zoom

4gb ram 64gb hafıza (mtk heliox30 ya da sd660 işlemci 300$

İş yapar hatta piyasayı sallar derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 9 Haziran 2017; 22:20:17 >
  • buraxus kullanıcısına yanıt
    :) güzel benzetme...

• Zenfone 4 ne ya? 4.3 inclik eski modeli sandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 9 Haziran 2017; 23:41:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3'ün tasarımı çok güzeldi. umarım daha da geliştirirler.

• Türkiye ye geç getirmeyin de

• Asus, Zenfone 4 serisini gelecek ay tanıtmayı planlıyor

İlk serideki bu üç modelden dolayı normalde ad karışıklığı olmasın diye Zenfone 3 serisinden Zenfone 7 serisine geçmeleri gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.