Şimdi Ara

Asus ZenFone 4 Max inceleme videosu: 'Pil performansıyla öne çıkıyor'

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
18
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Asus ZenFone 4 Max inceleme videosu: 'Pil performansıyla öne çıkıyor'
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29158 Mesaj

Asus'un yeni nesil ZenFone 4 telefon ailesinden 5000mAh kapasiteli piliyle öne çıkan ZenFone 4 Max'i inceliyoruz. Çift arka kamera ve çift SIM kart gibi özelliklere de sahip olan telefonun internet, video ve 3D grafik senaryolarındaki pil başarımını dakika dakika sizlerle paylaşıyoruz, iyi seyirler. 

|
    |
  • Yarbay
    3049 Mesaj
    1200 TL'den gelir buraya.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3908 Mesaj
    Bunu alacaginiza mi max 2 alin. Bende mi max 2 kullaniyorum. Snapdragon 625, 6.4 inc ekran, cift hoparlor, cift sim, 5300 mah pil, 4gb ram, 64 gb hâfiza, type c, parmak izi okuyucu gibi çoğunu apple 'ın bile sunmadigi ozellikler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 31 Ekim 2017; 18:44:40 >
    Bunun yerine 1080p ve 4K ekranların enerji tüketimini nasıl düşürürüz, pil şarj döngüsünü nasıl arttırırız vs gibi konulara odaklanılmalı. Her sene zilyon tane model çıkıyor çoğu da kullanılmadan geri dönüşüme gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mi max 2 bunu tokatlar. O işlemci ile ekran nedir mübarek.
    |
    |
  • Yarbay
    2819 Mesaj
    Asus almayin aldirmayin arkadaslar bir dost tavsiyesi olarak kabul edin telefonlari cop
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 6 saat 54 dakika kadarı kaldı.
    720p ekran artık yetmez. En az Full HD olmalı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Anlatım ve açıklama olarak güzel olmuş. Ama telefon çok ta güzel olmamış.
    |
    |
  • Yarbay
    4227 Mesaj
    Yaramaz. Hızlı şarj bile yok sorsan batarya telefonu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Bunu alacaginiza mi max 2 alin. 6.4 inc ekran cift hoparlor 5300 mah pil 64 gb hâfiza type c cikisi gibi ozellikler var.

dediğin telefon ile arasında 1800tl fark var :)

Orijinalden alıntı: semantik41

quote:

Bunu alacaginiza mi max 2 alin. 6.4 inc ekran cift hoparlor 5300 mah pil 64 gb hâfiza type c cikisi gibi ozellikler var.

dediğin telefon ile arasında 1800tl fark var :)

Yok hocam karistirdiniz. Mi mix 2 degil, mi max 2 diyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

01:10 dakikadan sonra güldürdü. şöyle olaylara girmeyin biz bizeyiz zaten
    |
    |
    Bataryam var gerisini çok kurcalamayın diyor telefon.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj

he pardon, kusura bakma :) mi max 2 ağlatır, kanırtır, hunharca...
    |
    |
    10ff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Proyu 2500e satsalar belki iş yaparlar ama bunlar dandik orta seviyeyi 2700e satmaya çalışıyor ve proyu getirmiyorlar bile. Biri ne yapmaya çalıştıklarını açıklasın. 1300-1400 liralık telefona neden 2700 istenir? Neden ilk defa tasarımı dışında elle tutulur bir telefon yapıp da getirmezler. Bir de utanmadan artık daha kazığa satıyoruz ama enayiler hala almaya devam ediyor bu güzel bişey diyorlar. Bunun fiyatını bilmiyorum ama eminim ederinin 2 buçuk katıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 7 Kasım 2017; 21:16:37 >
    |
    |

Bunu alacaginiza mi max 2 alin. Bende mi max 2 kullaniyorum. Snapdragon 625, 6.4 inc ekran, cift hoparlor, cift sim, 5300 mah pil, 4gb ram, 64 gb hâfiza, type c, parmak izi okuyucu gibi çoğunu apple 'ın bile sunmadigi ozellikler var.

Mi max 2 tablet olarak güzel olabilir ama bir telefon olarak kesinlikle iyi değil. 17.5 cm uzunluğunda 9 cm genişliğinde bir cihazı telefon olarak kullanmak ekstra çaba gerektirir. Yanında taşıma çantası olanlara veya 150 kilo olup kocaman cepleri olanlara mi max 2 tavsiyemdir :)
    |
    |
    Arkadaşlar sırf marka hakkında abuk subuk yorumları görüp dayanamadığım için yorum yazma ihtiyacı duydum, marka çöp diyip "mi" marka öneren arkadaşlara diyecek sözüm yok. Mi kaliteli bilmem ne dediler gittim powerbank ini aldım 6 ayda yüzde 20 ye düştü kapasitesi ,ilk aldığımda tlfonumu 3-4 defa şarj ederken şimdi 1 anca. Yıllardır asus marka tlfon kullanırız ailecek ve hiçbir konuda sıkıntı yaşamadık. Arıza,donma ,kasma ,zart-zurt hiçbi sorunu yoktur bu markanın. ve biz bu markaya samsung facialarından bezdikten sonra geçtik, çok şükür 3-4 senedir kafam rahat tlfon konusunda. şuan zenfone3 kullanıyorum ve idda ediyorum ki I phone dan sonra en düzgün tlfon budur!!önemli olan içine koydukları işlemci vs. diyorsanız gidin çin markası takılmaya devam edin ama ben eminimki öle güzel marka donanımları toplayıp birleştirerek en fazla vestelin ki gibi tlfonlar oluşturulabiliyor.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.