Şimdi Ara

Asus zenfone 4 max cihazım bugün birden kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şarj cihazına taktığımda kırmızı led yanıp sönüyor sürekli,çıkardığımda ise hiçbir led yanmıyor.Fast boot ekranına girebiliyorum fakat recovery moduna genellikle girmiyor sadece 1 kere girebildim.Telefonu açtığımda asus logosu çıkıyor sonra kaybolup telefon kapanıyor.İnternette bu fast boottan kurtarma olayını araştırdım fakat izlediğim videolarda hep stock rom atıp baştan kuruyorlar.İçinde fotoğraflar var telefonu mevcut verilerimle kurtarmanın yolu var mıdır veya bir şekilde sadece fotoğrafları kurtarmak?

• Bildiğim kadarıyla yok.Ancak cihazı sıfırlayıp normale dönebilirsiniz.Google'dan yedekleme yaptıysanız fotoğraflarınız geri yüklenebiliyor cihazınıza

• Hocam şu an hiçbir şekilde yanıt vermiyor,önceden fast boot ekranına girerdi ve asus simgesi gözükürdü fakat o menüye girmek için yeterli olan pil de bitmiş olabilir mi?Fast boottan recovery vs. hiçbir şekilde sıfırlamadım tanıdık bir telefoncuya bataryasında veya soketinde sıkıntı var mı diye baktıracağız,inşallah yazılımsal değildir zaten root vs hiçbir şeyle uğraşmadım normal kullanıyordum.Merak ettiğim fast boota da girememenin sebebi bataryanın şarj etmemesi olabilir mi?Ayrıca telefon yaklaşık 4 yıllık ve bayağı bir süre kendi adaptörünü ve kablosunu değil de başka adaptör kullandım kendisininki bozulduğu için.Umarım bataryada sıkıntı vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.