Şimdi Ara

★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
10
Favori
29.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

Hocam, sorun yazılımsal gibi duruyorken nasıl "üretim hatası" diyeceğiz :) Yazılım hatası olur, bug olur da üretim hatası demek biraz garip olur. Hele ki kronik dersek daha da garip olur.

kelime hatası yapmışım bukadar vurmayın yüzüme :)
    yurtdışı forumlarda da var bu durum konuşuluyor
    yazılımsaldır muhtemelen.
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim olmadi gene ayni cizgi var suan sabit bir şekilde . Resim actigim zaman resimin rengini aliyor ama ekran parlakligi son seviyede gibi parliyor ekran parlakligini kısdıkça beyaz çizgi daha da parliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen otomatik modda cektim resimi dediginiz gibi

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Yukliyepip oyle paylasim daha iyi olur

• Musteri hiznetlerini aradim izmir konaktaki teknik servise yonlendirdi işim gereği izin alip gitmem biraz sıkıntılı boş bir zamanimda gidecem artik . Telefonun darbe almadan böyle bir sıkıntı çıkarması migdemi bulandiriyor . Ama büyük bir ihtimal yazilimsal bir hata var

• Yaşadığınız sorun hakkında servis deneyimlerinizi aşamaları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz telefon değişimi mi yapacaklar yazılımsal bi çözüm mü üretecekler bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko1676 -- 16 Haziran 2017; 22:7:36 >
  • İlk kullanımlar (otomatik senkronizasyon 3g ve wifi hep açık, parlaklık otomatik modda, güç tasarrufu normal modda)

★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hautbois -- 17 Haziran 2017; 22:59:49 >

• muko1676 M kullanıcısına yanıt
    Tabikide hocam suan daha gitmeye firsatim olmadi ama telefon farkli sıkıntılar cikarmaya basladi bazen gelen aramalari acamiyorum ekranda donma yok fakat acma yonune dogru kaydiriyorum acmiyor dur bakalim daha neyle karsilasacaz 2 yildir zenfon 6 kullaniyorum bic bir sikintisini gormedim ama bu telefondan cok başım ağrıyacak gibi gözüküyor

• hautbois H kullanıcısına yanıt
    Genel olarak nasıl kullandınız hocam. Hangi uygulamalar daha yoğun kullanıldı mesela?
  • Özellikle opera ile internette gezindim. Facebook youtube ve haber sitelerinde takıldım. Bugün daha da iyi şarj durumu. Şuan %18 şarjım var ekran süresi 9 saat 15 dakika. 3g ve otomatik senkronizasyon hep açık. Eve geçince wi-fi açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hautbois -- 19 Haziran 2017; 11:12:21 >
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Burada gözden kaçırdığınız bir şeyler yok mu?
    449 USD lik fiyata satıldığı ülkenin vergileri ve bayi karı dahil değil mi? Yani çıplak fiyatı daha düşüktür.Gerçek çıplak fiyat+sizin yazdığınız vergiler+Makul bir TR satış karı (max %20) = Gerçek TR satış fiyatı olmalı diye düşünüyorum
  • Bi düşmedi gitti fiyatı. acaba yaz sonu mu düşer?

• Receptpz R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam kullanıcıların yorumları başına gelenler önemli tabi bizde sizin sayenizde bilgi ve deneyimlerimiz olacak ona göre bir fikir yürüteceğiz
  • Zenfone zoom s ile iphone 7 plus PORTRE MODU (PORTRAİT MODU) karşılaştıran iki fotoğraf

Zenfone Zoom S

iphone 7 Plus

telefon incelemesi yabancı bi site paylaşmış o yüzden bilmiyorum link paylaşımı doğru olur mu diye ama ben en azından fotoğrafları attım

• muko1676 M kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflara bakınca çok fark görünüyor. Zoom S in kamerasındaki f0.1 lik farkın bu kadar etki edeceğini düşünmüyorum. Zoom S ile portre modunda acaba ekstra ayarlar yapılabiliyor mu. Fotoğraf çok iyi çıkmış çünkü.
    Bence vardır en azından bokeh efektini azaltıp arttırabiliyorsun.

bu fotoları aldığım site
    Fotoğrağların olduğu site]Sitenin Linki Burada Tıkla

burada portre modunu inceliyorlar

burada iphone 7 plus ile karşılaştırıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko1676 -- 20 Haziran 2017; 23:19:33 >

• zenfone zoom s portre modu (bokeh efekti) örnekleri

resimler instagramdan alınmıştır
    etiket olarak #bukaanzenfonezooms yazınca çıkıyor

★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★

• çizgi olayı olmasa şu an alınabilecek en uygun telefonların başında geliyor ama işte o beyaz çizgi işi bitiriyor.
  • Vugun telefonu ilk defa inceledim teknosada cok iyi telefon ama su beyaz cizgi hepsinde kronik mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: digital2

Yok kaçmadım da ben öyle çok güzel fotoğraf çekmeyi beceremem. Manuel modu hiç kullanmıyorum mesela.

Beyaz cizgi sizde de oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.