Şimdi Ara

★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
10
Favori
29.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BETER_BÖCEK

Merhabalar.İyi dilekleriniz için teşekkürler.Gece kaçta bırakırsam bırakayım sabah ya aynı yada yüzde 1 azalmış oluyor.Ama ben yatarken wi fi ve mobili kapatıyorum zararından dolayı.Şarj açısından örnek olması için ekran süresi ile ilgili bir iki foto daha paylaşıyorum.Çok teknik konuşamıyorum ama S6 dan sonra şarj ilaç gibi.S6 yı günde 2 kere şarj ederdim.Buna yedek şarj aleti aldım işyeri için.Ama galiba gerek olmayacak.Şimdilik memnunum.Beyaz ekran vs bozulma ibaresi şimdilik yok.Olacakmı bende merak ediyorum. Fotoğraf daha önce bahsettiğim gibi.Çok hızlı çekiyor.Güzelde çekiyor.Yanlız alan derinliği 7 Plus ınki kadar güzel değil. Hatalı çekiyor.Buğulanma ya asıl objeyide kapsıyor yada buğulanan alan ile ana obje arasında bir kısımda net kalıyor. Ayarlada düzdlmiyor.Yazılımsal bir sorun gibi düşünüyorum.Belki güncelleme ile düzelir.Özet olarak şu ana kadar alıpta severek kullandığım nadir telefonlardan.S6 yida severdim ama bataryası nefret ettirmişti.Bu telefon alınır.Ama 1700 1800 gibi rakamlara alınırsa ballı kaymak olur.

★★★Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL ANA KONU★★★

Beyaz ekran sorunu oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Allah'a şükür bende henüz olmadı.İnşallah olmaz da.Çünkü çok sevdim bu telefonu.Şarjı sanki ilk aldığım zamanlara nispeten dahada iyi gider oldu.Çok bonkör kullandığım halde ekran süresi 8 lere ulaşıyor.Bir sefer denemek için otomatikte kullandım.Tam olarak sarj bitmemişti ama kac oldugunuda hatirlamiyorum.Bu şekilde 9 saati aşmıştı.Telefon fanı falan değilim.Hiç işim olmaz.Beğenmesem zararına satar başka model alırım.Çokta yapmışlığım vardır.Bu halde ben bu telefonu beğendim.Ülkenin kurda ve vergi politikasındaki içler acısı durumu hazmedebilirseniz alın.Ben ettim aldım.Fiyat konusunda suçlunun Asus olmadığını​ biliyorum çünkü.Bu arada ben telefonu sonu sa ile biten magazadan aldim.Beyaz ekran sorunu yaşayan arkadaş nerden aldı acaba?

• arkadaşlar ekranda beyaz çizgi (white line) sorunu hangi üretim tarihli telefonlarda olduysa yazarsa daha faydalı olabilir facebookta
    Asus Zenfone ZOOM S ZE553KL Indonesia adlı bir grup var beyaz çizgi sorunu White Line (Kısaltılmış hali WL ) olarak geçiyor heralde benim tabi anlayacak yabancı dilim yok ama incelediğim zaman White Line sorunu alanlar telefonun kutusu ile foto atmışlar yada hangi üretim tarihli olduğunu yazmışlar genelde 2017/4 olanlar arıza vermiş yada bu aydaki tarihe kadar olan üretimler güvenilir değil demek istemişler güvenilir olarak 2017/5 2017/6 ve sonrası olanlar güvenilir heralde

ARKADAŞLAR YABANCI DİL YOK TABİ SADECE ÇEVİRİ İLE ANLAMAYA ÇALIŞTIM YANLIŞ BİLGİ VERMEK İSTEMEM :D

ama anlayacak olan varsa gruba katılsın bi baksın
    tabi bide şöyle bir durum var endonezyada 2017/4 üretimli olanlar bizde kaçtır yada 2017/5 tarihli olanlar bizdede aynı mıdır bilmiyorum
    ama en azından bizde böyle birşey yapabiliriz beyaz çizgi white Line hatası alanlar kutu arkadındaki tarihi yazarsa daha iyi olur yeni alacaklara faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko1676 -- 24 Haziran 2017; 0:50:28 >

• Örnek verecek olursak bu Fendy adlı kullanici sorunlu telefonu paylasmis

Aşağıdaki yorumlardada sormuslar hangi uretim tarihli
    Kullanicinin cevabi ise April olmus yani nisan uretimli

Yani benim anladigim bu 2017/4 üretim tarihliler sorunlu ve paylasimlari var dedigim gibi bizde hangi uretimliler hataliysa yazmaliyiz

Birde mesela soyle yapanlar var kutu fotogragini cekip mesela 2017/5 ler var onlari sormuslar bunlardan ariza yapan var mi diye

2017/5 lerde ariza yapmis bi paylasim gormedim grupta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko1676 -- 24 Haziran 2017; 11:5:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BETER_BÖCEK

Arkadaşlar Allah'a şükür bende henüz olmadı.İnşallah olmaz da.Çünkü çok sevdim bu telefonu.Şarjı sanki ilk aldığım zamanlara nispeten dahada iyi gider oldu.Çok bonkör kullandığım halde ekran süresi 8 lere ulaşıyor.Bir sefer denemek için otomatikte kullandım.Tam olarak sarj bitmemişti ama kac oldugunuda hatirlamiyorum.Bu şekilde 9 saati aşmıştı.Telefon fanı falan değilim.Hiç işim olmaz.Beğenmesem zararına satar başka model alırım.Çokta yapmışlığım vardır.Bu halde ben bu telefonu beğendim.Ülkenin kurda ve vergi politikasındaki içler acısı durumu hazmedebilirseniz alın.Ben ettim aldım.Fiyat konusunda suçlunun Asus olmadığını​ biliyorum çünkü.Bu arada ben telefonu sonu sa ile biten magazadan aldim.Beyaz ekran sorunu yaşayan arkadaş nerden aldı acaba?

Sorun olmamasina sevindim bugun teknosada bende inceledim telefon bence cok ideal bir telefon.

Sa nin hangi bayisinden aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muko1676

Örnek verecek olursak bu Fendy adlı kullanici sorunlu telefonu paylasmis

Yani benim anladigim bu 2017/4 üretim tarihliler sorunlu ve paylasimlari var dedigim gibi bizde hangi uretimliler hataliysa yazmaliyiz

Birde mesela soyle yapanlar var kutu fotogragini cekip mesela 2017/5 ler var onlari sormuslar bunlardan ariza yapan var mi diye

4 mu 5 mi 6 mi oldugunu nasil anliyoruz ki?

• atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Maltepe parkmiydi neydi ismini tam hatirlamayamadim karsisinda vatan olan alışveriş merkezinden.Hatti teknosaya tasiyip 200 tl indirimli aldim.Bugün teknosacelle veda ettim.Aklinizda bulunsun.Bir hat bu kadar kötü olamaz.30 sn de falan baglaniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atillaahmetalp

quote:

Örnek verecek olursak bu Fendy adlı kullanici sorunlu telefonu paylasmis

4 mu 5 mi 6 mi oldugunu nasil anliyoruz ki?

2017/4 2017/5 2017/6 gibi ifadeler zenfone zoom s in kutusunun arkasında yazıyor
    2017/4 nisan
    2017/5 mayıs
    2017/6 haziran ayı üretimli olduğunu gösteriyor son attığım yorumdaki fotoğraflarda ilk fotoğrafta zenfone zoom s inde beyaz çizgi sorunu ile karşılaşan kişi ikinci fotoğrafa bakarsak orada april yani nisan ayı üretimi diyor

son fotoya bakarsanız bu başka kişi bir zenfone zoom s kutusunun fotoğrafını o facebooktaki gruba atmış ve sormuş (fotoğrafı yaklaştırıp kutunun arkasınsaki yazıyı okursanız 2017/5 yazısını görürsünüz )
    işte o kişi sormuş bu üretimliler güvenli mi diye

ARKADAŞLAR TABİ BEN BÖYLE ANLADIM YANLIŞ BİLGİ VERMEK İSTEMEM BENDE SİZİN GİBİ BU TELEFONU ALMAK İSTEYİP BEYAZ ÇİZGİ SORUNUNDAN KORKUYORUM AMA BÖYLE İNCİ Bİ DETAY YAKALARSAK MAĞAZADAN ALMAYA GİDERKEN SORUN ÇIKARAN ÜRETİM TARİHLİLERİNİ ALMAYIZ facebooktaki zenfone zoom s indonesian (endonezya) grubundaki paylaşımlarda 2017/4 üretiminde çıkanlarda daha çok sorun var bizde de böyle kutu arkasındaki tarihleri yazalım yani sorun çıkaranlar bilgilendirsin bizleri
    umarım anlatabilmişimdir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimkisi 2017/04 müş.Doğru anlamaşsınız.MFD:2017/04 yazıyor.İlginçtir ki bende hala sorun yok.İnşallah olmaz.Sorun olan arkadaşın akibeti nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BETER_BÖCEK -- 25 Haziran 2017; 12:57:2 >
  • BETER_BÖCEK B kullanıcısına yanıt
    Efendim bu serinin hepsi % 100 ü arıza yapıyor demedim zaten birde orası endonezya oraya gelenle buraya gelen üretim tarihliler aynı mıdır bilemeyiz ama orada onlar o sürümde arıza çıkaranlar olmuş temkinli olmakta fayda var bu teknoloji işi hiç birşey yüzde yüz değil yaniBENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM BİZDE BÖYLE Bİ SİSTEM YAPALIM BELKİ BİZDEKİ GELEN 2017/4 sürümlerinde arıza daha az 2017/5 ler daha çok arıza yapacak yani siz kullanıcılar bi bilgi vermedikten sonra böyle farklı yollardan bilgi almaya çalışıyoruz
    Tabi inşallah olmaz efendim güle güle kullansın herkes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko1676 -- 25 Haziran 2017; 13:27:32 >
  • quote:

Efendim bu serinin hepsi % 100 ü arıza yapıyor demedim zaten birde orası endonezya oraya gelenle buraya gelen üretim tarihliler aynı mıdır bilemeyiz ama orada onlar o sürümde arıza çıkaranlar olmuş temkinli olmakta fayda var bu teknoloji işi hiç birşey yüzde yüz değil yaniBENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM BİZDE BÖYLE Bİ SİSTEM YAPALIM BELKİ BİZDEKİ GELEN 2017/4 sürümlerinde arıza daha az 2017/5 ler daha çok arıza yapacak yani siz kullanıcılar bi bilgi vermedikten sonra böyle farklı yollardan bilgi almaya çalışıyoruz
    Tabi inşallah olmaz efendim güle güle kullansın herkes

Aynen tum sorunmu sorunsuz alan arkadaşlar paylaşsın

• atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Hayır çok şükür olmadı =)
  • Bu telefonun $320 lık ABD modelini almayı düşünüyorum. Desteklediği bantlar:

US/BR version:

FDD-LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 17, 28)

WCDMA (Bands 1, 2, 4, 5, 8)

GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz)

Turkcell kullanıyorum. Türkiye'de çok sıkıntı cekermiyim?

Sanırım ülkemizdeki zoomlar aşağıdaki bantları destekliyor . Arada sadece band 20 farkı var ve bildiğim kadarıyla band 20 önemli.

WW version

FDD-LTE (Bands 1, 2, 3, 5, 7, 8, 20)

WCDMA (Bands 1, 2, 5, 8)

GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz)

Ne dersiniz?

• Şu an 1.208 mb lık bir güncelleme yüklüyorum.7 olabilir.

• Evet 7 gelmeye başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.1 geldi :) Hayırlı uğurlu olsun
  • digital2 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar öncellikle yeni güncelleme hayırlı olsun bu güncellemeyle kamera modlarında portre modu geldi mi acaba

• Geldi :) Aslında onu yazmak için açtım bi baktım sormuşsun :) Denemek fırsatı bulamadım inşallah yarın denerim :D
  • digital2 kullanıcısına yanıt
    :) hayırlı olsun efendim bi gündüz çekimi örneklerini bekliyoruz artık iyi forumlar :)

• Arkadaşlar merhaba,
    öncelikle 7.1.1 hayırlı olsun.
    7.1.1 sonrası önceki sürüm ile arasında ki olan farkleri varsa olumsuz bir gelişme güncelleme ile gelen paylaşımı rica ediyorum.
    Tabi ayrıca şu portre modu ile resimler çekip paylaşılırsa iyi olur bakalım sitede yazdıkları gibi mi.
    Beyaz çizgi sorunu ile ilgili olumsuzluklar azalır ve şu TRT Payı düşerse bence S8 veya sonylere gidip gereksiz 3500 - 4000 TL arası para vermenin hiç bir mantığı yok.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.