Şimdi Ara

Asus ZenFone 3 Zoom ön inceleme: Çift arka kamera, optik zoom, 5000mAh!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus'un yeni nesil akıllı telefon modellerinden ZenFone 3 Zoom, çift kamerası ve optik zoom kabiliyetine ek olarak ince kasada 5000mAh kapasiteli piliyle heyecan yaratıyor. Telefonu kullandık ve ilk izlenimleri burada anlattık. 

• Kasa tasarımı çok sıradan.

• Şunu anladım. Samsung S7deki kameraya optik zoom özellikli lens eşlik ediyor ve 5000mah bataryası var. Galaxy S8de niye böyle bir kamera 2lisi görmedik diye çok ah çekebiliriz. S7 ile kamera karşılaştırmasını görmeyi çok isterim

• Iste bu telefon olmuş. Işlemci de gayet yeterli ucuz olması acısından. Benim gibi, bir telefonda sadece kamera ve pil önemli olan insanlar çok fazlaydi. Bu telefon satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera doğal renklerden çok uzakta.Otomatik ayarlarda mı test edildi ?
  • Ben cok sevdim,cift kamera ve uzun sarj aradigim 2ozellikti
    Tek eksigi arkadaki parmak izi okuyucu,bence on tarafa home tusu yerine konulmaliydi.Arkada nedense cirkin gozukuyor.

• on numara telefon olmuş... çok çok iyi bence.. pil ve kamera iyiyse işlemcide idare eder seviyedeyse oyunlarle pek işiniz yoksa ilk tercih sırasına rahat rahat oturacak bir telefon..

• Kasanın dizayn ve tasarım benim için kötü
  • Kamerada optik zoom, f/1.7 diyafram açıklığı ve 1/2,55" sensör boyutu kombinasyonu bu cihaza iyi gitmiş.

Snapdragon 625 yongasına iyi yönden bakarsam pili idareli kullanır ve telefon fiyatını çok şişirmez. Kötü yönden bakarsam da yüksek kareli ağır çekim video modlarından ödün verilmesine neden olur. Bence bu cihazın kamerası asıl gücünü Snapdragon 835 yongası ile gösterirdi. Ama yine de mobil fotoğrafçıların gözdesi olacaktır.
  • Erdi abi şu iphonu bi sil yaff :D o ne toz öyle :D

• Bu bir ön inceleme ve video 9dk, V20 videosu komple inceleme ve 8dk.
    Bir dengesizlik var hocam, ki bence bu video ön incelemeden fazlası olmuş

• Cift kameranin hic bir avantajini goremedik iphone 7plusta. 2.kameranin diyafram araligini 2.8 birakip bunada teknoloji gelistirdik diyen applea burdan selam olsun. 2.8 ne lan gece galaxy s4 ün kamerasi 2.2yi zorlardi. Bu telefonda ondan ozenti ama 5000mah kısmı cok hoşuma gitti. Batarya günümüzde cok onemli bir konu. S7 edgede 3600mah kullaniliyor zaman zaman onun bile yetmedigi oluyor.

• kamera hariç lenovo p2 ile kıyaslarsak hangisi daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuzuli05 -- 3 Şubat 2017; 0:47:42 >
  • Yine tuşları aydınlatmamış densizler

• Yazılım konusu Asus daha iyi. Güncelleme desteğide Asus daha iyi. Asus geldiği zaman incelemelere bakmak gerekir. Lenovo P2 yeni sattım kamera ve ses kaydı gerçekten berbat. Ekran amoled fakat detaylar soluk görünüyor. Bende bu cihazı bekliyorum bakalım kağıt üzerindeki gibi mi performansı.

• Cihazın eksileri :

6.0.1 ile gelmesi

Global sürümde cat 4 modem ile gelmesi. En az 6 olabilirdi.

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Cat6 olsa daha iyi olurdu fakat Ankara'nın göbeğinde bile 4.5g de 100mbit hız bile göremiyorum. Cat6 olsa ne olacak ki.

• İşlemci 650 olması gerekiyordu.
    Alanlarda hayal kırıklığı yaratacak.
    Ultra bekledim gelmedi.
    İstikamet Samsung S7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamera iyi, ama işlemci yetmediğinden performansı düşük, 4K da 24 fps, fullhd de 30 fps de kalmış,

acaba bitrate nasıl ??? yoksa fotoğraf çekme dışında tırto durumlar yaratır

type c usb, versiyon 2 de kalmış, 3 ün son sürümünde direkt hdmi çıkışı olacaktı bunlarda yok malesef,

ekran/kasa oranı düşük %70, buraya da kasması gerekirdi, S geçmişler,

pilin 5000 olması kağıt üzerinde birşey ifade etmiyor, testleri görmek lazım,

bekleyelim görelim
  • hersey güzel hoş p2 ile arasında sadece kamera var. ve p2 yi hafta sonu kardesime vatandan indirim ile 1565 tl ye aldık. bu telofon gider 2 bin üzeri olur ise bence hic bir sansı yok p2 karsısında.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.