Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deae kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim hocam dün gelmişti 570mb onu mu diyorsun?
  • _Ceza kullanıcısına yanıt
    Silikon kılıf n11 de falan var ama ekran koruyucu ekranı tam kaplayan aliexpress te mevcut.1 tane almıştım cihaz taşın üstüne düştü kırıldı haliyle şimdi 2. siparişimi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 21 Nisan 2017; 16:21:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

Yeni güncelleme açıklamasında "kamera uygulaması geliştirildi, yeni fonksiyon eklendi" diyor ama ben yeni fonksiyon göremedim...

Tam emin değilim ama görünüm değişmiş gibi renk olarak. Benim için en önemli iyileştirme, kamerada fotoğraf çekip fotoğrafa tıklayınca hemen açılması. Önceden en az 3 saniye bekletiyordu.

Hocam sanki otomatik modda ilk fotoğraf çekilirken netlik sorunu var gibi.

Sonraki fotoğraflarda düzeliyor.

Telefonun ekran kilidi kapalı beklerken açıp hemen fotoğraf çekince oluyor.

Kapalı iken ekran kilidini açıp kameraya girince kamera bir saniye kararıp normale dönüyor. Şimdi farkettim. Ama telefon kilit ekranından kamera kısayolu ile girince normal.

Otomatik netleme aktif olmayabilir bi bakın

Hocam, nasıl aktif ediliyor?

Kamera ayarlarından "dokunarak otomatik pozlama" yazan yeri aktif edin

Hocam onu seçince sadece dokunulan alanı mı odaklıyor yoksa tam kadraj mı odaklıyor.

Bu telefonun dokunmadan otomatik odaklamasında tek hoşuma gitmeyen taraf odaklanınca kendiliğinden yeşil bir işaret çıkmaması oldu. Sadece dokunarak odaklayınca çıkıyor.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 19:4:20 >
  • Bende zenfone 3 aldım.İlk on gün sorunsuzdu şimdi ise şebeke sorunu oluşmaya başladı.Servis yolu görünüyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni güncelleme açıklamasında "kamera uygulaması geliştirildi, yeni fonksiyon eklendi" diyor ama ben yeni fonksiyon göremedim...

Tam emin değilim ama görünüm değişmiş gibi renk olarak. Benim için en önemli iyileştirme, kamerada fotoğraf çekip fotoğrafa tıklayınca hemen açılması. Önceden en az 3 saniye bekletiyordu.

Hocam sanki otomatik modda ilk fotoğraf çekilirken netlik sorunu var gibi.

Sonraki fotoğraflarda düzeliyor.

Telefonun ekran kilidi kapalı beklerken açıp hemen fotoğraf çekince oluyor.

Kapalı iken ekran kilidini açıp kameraya girince kamera bir saniye kararıp normale dönüyor. Şimdi farkettim. Ama telefon kilit ekranından kamera kısayolu ile girince normal.

Otomatik netleme aktif olmayabilir bi bakın

Hocam, nasıl aktif ediliyor?

Kamera ayarlarından "dokunarak otomatik pozlama" yazan yeri aktif edin

Hocam onu seçince sadece dokunulan alanı mı odaklıyor yoksa tam kadraj mı odaklıyor.

Bu telefonun dokunmadan otomatik odaklamasında tek hoşuma gitmeyen taraf odaklanınca kendiliğinden yeşil bir işaret çıkmaması oldu. Sadece dokunarak odaklayınca çıkıyor.

Otomatikte tam kadraj. Dokunduğun yeri odaklanmak için "alan derinliği" ayarını seçmen gerekiyor.

• Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar asus zenfone 3 4 gb ram 64 gb rom olan modelin kullanıcısıyım 2 aydır cihazı kullanıyorum cihaz hız kamera performansı pil performansı olarak çok iyi yazılım desteği güzel şuana kadar bi sorun yaşamadım ekrana nano koruyucu cam yapıştırdım aksesuarcılarda var biraz pahalı ama nano sonuçta 3 tanede silikon kılıfım var kullanıyorum cihazım safir black zenfone 3 alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum 64 olanını almanız daha iyi zenfone 3 için diyeceklerim bukadar

Gelelim servise zenfone 3 ten önce zenfone 2 kullanıyodum hala duruyo zenfone 2 ikidefa servise gitti birinde hoparlör patladı sms infocomma gitti ilkinde hoparlör değişti geldi ikincisinde ise ekran sararması şarjın hızlı bitmesi çerçeve ve arka kapakta çatlaklar ve sim şebekelerinin kopması sebepleri ile Ankara teleservise gönderdim tek kuruş ödemeden yazdıklarım değişti geldi şuan sıfır zenfone 2 cihazımda var yani herkese iyi akşamlar konu içinde ayrıca tşkler...

• quote:

Bu telefonda da çift tıklama ile açıp kapatma, ekran uykuda iken ekrana S, W, Z harfleri çizerek galeri, mesajlaşma, arama vb. uygulamalarını açabiliyorsunuz..zen motion ı inceleyin..

2 gün önce vodafone üzerinden numara taşıyarak cihazı aldım. Çok beğendim doğrusu. Güncelleme sonrası dokunma seçenekleri geldi. Bakalım daha neler var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah34TR

Kendime Asus Zenfone 3 telefonunu almaya karar verdim ama her yerde ASUS Zenfone telefonlarının sorunlu olduğunu okuyorum. Bu sorunlar birçok kullanıcıyı sinir ediyor. Telefondan soğumaya başladım yavaş yavaş. Acaba Samsung Galaxy A5 2017 mi alsam yoksa risk alıp ASUS Zenfone 3 mü alsam?

Elektronik şans işi alacağınız samsungda aynısı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar asus zenfone 3 lerde arka kapak açıldığı zaman serviste yenisi ilemi değiştirilir çünkü eskisi olmaz diye biliyorum.

• Tüm zenfoneların sorunlu olduğu nerede yazıyor acaba.İlk zen serilerinde sorunlar vardır orasını bilemem fakat zen 3 serisi gayet güzel şimdiye kadarda ciddi bir sorun belirteni de görmedim.10 /2-3 oranında belki sorunlu olan vardır oda normal karşılanabilecek düzeyde.Ufak bir dokunmatik sorunu vardı başlarda , güncelleme ile oda yok oldu gitti.Risk falan yok bence elektronik her zaman şans 1 milyon üründe bi tane bozuk olur oda size denk gelir kimse bilemez bu her markada olabilir.
    Asıl risk nasılmış bir xperia M5 i araştırın :) onda oran nerdeyse 10/8-9 larda hatta öyleki sony o güçlü cihaza 1 tane güncellemeden sonra yazılım desteğini kesti.
  • Slikon kılıf siparişi vermiştim dün aliexpress ten. kargoya verilmiş bugün.

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Slikon kılıf siparişi vermiştim dün aliexpress ten. kargoya verilmiş bugün.

Guvenilirmi ki bende almayı düşünüyorum.

• http://s.aliexpress.com/V32U3u6n

(from AliExpress Android)

291 feedback var 19 tanesi türk. 2 haftada geldi diyorlar.

En geç 3 haftada gelir diye tahmin ediyorum.

Sanal kart ile alışveriş yapmak gerek ne olur ne olmaz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdOfWeB -- 22 Nisan 2017; 21:52:20 >

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    silikon kılıf bana göre daha iyi.

Yine de hayırlı olsun ikimize de

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

silikon kılıf bana göre daha iyi.

Yine de hayırlı olsun ikimize de

Bu kılıfın sanırım yanları silikon.

Doğrusu çok da kalın kılıf kullanmak istemiyorum. Mümkün olduğu kadar koruyucu ve ince olsa iyi olur.

Bir de şu kılıfın lacivertini sipariş etmiştim:

https://www.aliexpress.com/item/Original-Solid-Color-TPU-PC-Hard-Cases-for-Asus-Zenfone-3-ZE552KL-5-5-inch-Deluxe/32757942534.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 22 Nisan 2017; 22:5:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HL_Rockk

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar asus zenfone 3 4 gb ram 64 gb rom olan modelin kullanıcısıyım 2 aydır cihazı kullanıyorum cihaz hız kamera performansı pil performansı olarak çok iyi yazılım desteği güzel şuana kadar bi sorun yaşamadım ekrana nano koruyucu cam yapıştırdım aksesuarcılarda var biraz pahalı ama nano sonuçta 3 tanede silikon kılıfım var kullanıyorum cihazım safir black zenfone 3 alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum 64 olanını almanız daha iyi zenfone 3 için diyeceklerim bukadar

Gelelim servise zenfone 3 ten önce zenfone 2 kullanıyodum hala duruyo zenfone 2 ikidefa servise gitti birinde hoparlör patladı sms infocomma gitti ilkinde hoparlör değişti geldi ikincisinde ise ekran sararması şarjın hızlı bitmesi çerçeve ve arka kapakta çatlaklar ve sim şebekelerinin kopması sebepleri ile Ankara teleservise gönderdim tek kuruş ödemeden yazdıklarım değişti geldi şuan sıfır zenfone 2 cihazımda var yani herkese iyi akşamlar konu içinde ayrıca tşkler...

Merhaba kardeşim, insanlar bazı sitelerde kullanamadıkları telefonun servislerini kötüledikleri için veya kullanıcı hatası olan cihazları servis ücretli yaptığı için, işkembei kübradan rahat rahat sallıyorlar. Burada birbirimize yardımcı olmak için varız. Kimse 4 4lük değil. Güzel mesajın için teşekkür ederim.

Bir de şu var. Birisinin yaşadığı olumsuz bir durumu, sanki bu telefonu kullanan herkes yaşıyormuş gibi lanse edenler var. Bu çok yanlış.

Hepimiz gerçek deneyimlerimizi paylaşalım ki, bilgi ve fikir sahibi olabilirim. Hayırlı geceler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HL_Rockk

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar asus zenfone 3 4 gb ram 64 gb rom olan modelin kullanıcısıyım 2 aydır cihazı kullanıyorum cihaz hız kamera performansı pil performansı olarak çok iyi yazılım desteği güzel şuana kadar bi sorun yaşamadım ekrana nano koruyucu cam yapıştırdım aksesuarcılarda var biraz pahalı ama nano sonuçta 3 tanede silikon kılıfım var kullanıyorum cihazım safir black zenfone 3 alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum 64 olanını almanız daha iyi zenfone 3 için diyeceklerim bukadar

Merhaba kardeşim, insanlar bazı sitelerde kullanamadıkları telefonun servislerini kötüledikleri için veya kullanıcı hatası olan cihazları servis ücretli yaptığı için, işkembei kübradan rahat rahat sallıyorlar. Burada birbirimize yardımcı olmak için varız. Kimse 4 4lük değil. Güzel mesajın için teşekkür ederim.

Bir de şu var. Birisinin yaşadığı olumsuz bir durumu, sanki bu telefonu kullanan herkes yaşıyormuş gibi lanse edenler var. Bu çok yanlış.

Hepimiz gerçek deneyimlerimizi paylaşalım ki, bilgi ve fikir sahibi olabilirim. Hayırlı geceler.

Haklisiniz bakalım benim servisin onarımı tamamlanmış gelince yorum yapacağım. Sms infocomm dan bende çok memnun kaldım zenfone 2 laser vardı neredeyse sıfırlamış adamlar hicbir zaman asusun hakkını yemeyeceğim doğruya doğru simdi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.