Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim kamera çok bulanık çekiyor.Bu gün Beykoz boğazda bir kaç foto aldım , inanılmaz bulanık.Daha önce çektiklerim gayet iyiydi. Olması gereken ayarları bana yazabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Arkadaşlar benim kamera çok bulanık çekiyor.Bu gün Beykoz boğazda bir kaç foto aldım , inanılmaz bulanık.Daha önce çektiklerim gayet iyiydi. Olması gereken ayarları bana yazabilir misiniz.

Merhaba kardeşim. Olması gereken ayar diye birşey yok. Kamera ayarlarından varsayılan ayarlara sıfırlayıp, bir de öyle dene istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    Varsayılan yaptım.Evde 5 metre ötede duvar saatinin rakamları nerdeyse okunmayacak kadar bulanık çekiyor..flaşlı ve flaşsız... yıl olmadı garantisi var bunun ama kim uğraşacak, gönder takibini yap falan..İyi cihazdır dedik ama,başka bi şey aldırcak bana...
  • quote:

Varsayılan yaptım.Evde 5 metre ötede duvar saatinin rakamları nerdeyse okunmayacak kadar bulanık çekiyor..flaşlı ve flaşsız... yıl olmadı garantisi var bunun ama kim uğraşacak, gönder takibini yap falan..İyi cihazdır dedik ama,başka bi şey aldırcak bana...

Sonuçta kul yapımı. Ben de gönderdim servise şarj aleti vs gibi sorunlardan. Genelde en geç 10 günde geliyor. Servise ulaştığı 3.gün tamire alıyorlar. Parçalar mevcut ise de yapıp bir gün sonra kargoya veriyorlar.

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    10 gün de geliyorsa servisten iyidir.Bir başka cihaz bulmam da gereiyor.Bunu iyidir diye aldık, eskisini başkasına verdim.Bu da bozulurmuş demek ki..Ayrıca video çekimi yaptım sonuç aynı..
    Acaba bu güncellemelerden olmuş olabilir mi ? Sıfırlasak işe yarar mı bilemiyorum..
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    Hocam sensör arızası anlattığınız durum servis kamera sensörünü değiştirip yollayacak bir kaç arkadaşa güncelleme sonrası oldu bu durum

• Buradakini denediniz mi?bulanıklık
  • arkadaşlar merhaba , telefonum da şöyle bir sıkıntı var ; telefonda bir şeyler okurken, ekranı aşağıya kaydırdığımda bulanıklaşıyor, yani refresh rate bayağı düşük gibi kaydırdığım ekranda gözle hissedilir bi gölgelenme oluyor. bunu oyun oynarken yada video izlerken farketmiyorum ama bir şeyler okurken resmen midem bulanıyor. sizde de var mı böyle sıkıntılar.
  • quote:

Arkadaşlar benim kamera çok bulanık çekiyor.Bu gün Beykoz boğazda bir kaç foto aldım , inanılmaz bulanık.Daha önce çektiklerim gayet iyiydi. Olması gereken ayarları bana yazabilir misiniz.

Senin dediğine katılıyorum. Bunu aslında güncellemeden hemen sonra yazacaktım ancak birkaç kişiden daha şikayet gelince belli oldu. Güncellemden önceki durumla kıyaslarsam kesinlikle önceden fotografları daha net çekiyordu.Ne olduysa bu güncellemden sonra kamera netlemede zorlanıyor ve sizin de belirttiğiniz gibi flu çekim yapıyor.Bu tabi çok aydınlık ortamda biraz daha azılıyor ama dediğim gibi öncedeki çektiğim resimler daha iyiydi.
  • Bu durum servise göndermeyi gerektirir mi ? Yoksa bi şekilde halleder miyiz ?
    TT1908 gibi değerli arkadaşlardan yorom bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

Hocam sensör arızası anlattığınız durum servis kamera sensörünü değiştirip yollayacak bir kaç arkadaşa güncelleme sonrası oldu bu durum

TT1908 kusura bakma şimdi gördüm.Servis yolu göründü bize.İstanbul da nerde bunun servisi? Belki yakındır elden götürürüm..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

TT1908 kusura bakma şimdi gördüm.Servis yolu göründü bize.İstanbul da nerde bunun servisi? Belki yakındır elden götürürüm..

Servis maltepede kardeşim. Adresini internetten bulabilirsin

• Arkadaşlar dokunmatik titreşimini nasıl kapatıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

Arkadaşlar dokunmatik titreşimini nasıl kapatıyoruz.

Hocam Android 8.0 varsa

Ayarlar - Ses ve Titreşim - Vibration

bölümünden kapatabilirsiniz.
  • Merhaba,
    Telefonda Ayarlar-->Ağ ve İnternet->Mobil ağ tıkladığımızda gelen akranda SIM 2 ye tıkladığımda aşağıdaki gibi hata mesajı geliyor.Bunu internetten araştırdım ne denediysem olmadı,söylenen her şeyi yaptım.Telefon uygulaması ve SimToolkit in ön belleklerini temizledim.Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı.Asus un kronik sorunu olduğu söyleniyor,bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba,bu sorunla sizlerde karşılaştınız mı ve nasıl çözdünüz?ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• quote:

Orijinalden alıntı: 10pele10

Merhaba,
    Telefonda Ayarlar-->Ağ ve İnternet->Mobil ağ tıkladığımızda gelen akranda SIM 2 ye tıkladığımda aşağıdaki gibi hata mesajı geliyor.Bunu internetten araştırdım ne denediysem olmadı,söylenen her şeyi yaptım.Telefon uygulaması ve SimToolkit in ön belleklerini temizledim.Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı.Asus un kronik sorunu olduğu söyleniyor,bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba,bu sorunla sizlerde karşılaştınız mı ve nasıl çözdünüz?ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

Merhaba kardeşim, bu sorununu telefonundan canlı destek hattına bildirirsen hemen çözüm bulabilirsin. Benim telefon tek hat olduğu için bir yorum yapamıyorum.

• quote:

Merhaba,

Benimki de çift sim, ama tek sim takılı, bende sorun yok.

• 10pele10 1 kullanıcısına yanıt
    Bende de çift sim takılı ve aynı sizinki gibi oluyor. Henüz çözüm bulamadım. Ayrıca eskiden video çekiminde çok düşük ses vardı şimdi de sessiz çekim yapmıyor. Smart tv ye kablolu bağladığımda telefonda kayıtlı filmleri izleyemiyorum. Telefonu sadece PTP olarak görüyor ve fotografları izlettiriyor. Maalesef böyle ufak tefek problemler yoğunlaşmaya başladı.
  • quote:

Merhaba,

Çift sim kullanıyorum aynı anda. Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Güncelleme sonrası format atmadıysanız, format atın. Düzeleceğini düşünüyorum

• Formatı hem ayarlar kısmından hemde power+ses tuşu ile iki kere yaptım ama sorun düzelmedi,Asus canlı desteğe de yazdım servise yollayın dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10pele10 -- 22 Mart 2018; 17:49:31 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.