Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 14.2020.1708 var şu an. Oreo'ya geçmeyi önerir misiniz? Asus'un Zen forumunda iki sayfadan fazla şikayet başlığı var en son 2 Oreo güncellemesi için.

Apt-X çalışıyor mu bir de?

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0Kelvin 0 kullanıcısına yanıt
    Android 8 pil performansı ve görsellik açısında geliştirilebilecek bir çok yönü olmasına karşın gayet başarılı ben pişman olmadım ilk çıkan romdan beridir çeşitli hatalarla zenfone 3 ü kullanıyorum android 8 yeterli bir stabiliteye sahip , hali hazırda bilinen en büyük sıkıntısı sanırım arka kamera videosunda sesin kısık çıkması, alarm çalışmaması zenui takılmaları geçen gelen 600 küsür mb lık güncelleme ile düzeltildi

Belirttiğiniz uygulamayı kullanmıyorum bilgi vermiyorum o yüzden

Yukarıdakilere ekstra olarak google pixel telefonunun kamera yazılımını bir android kullanıcısı android 8 li telefonlarda çalışacak şekilde kırmayı başardı yani bu yazılım sayesinde çok başarılı bir şekilde portre modunu uygulayabiliyorsunuz bu da kamera yönünden ekstra + bir özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT1908 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İndirip bakacağım o zaman. Olmadı geri MM ya da N'ye dönerim.

Apt-X Qualcomm'un bir bluetooth teknolojisi. Yüksek bitrate ile veri aktarımı sağlıyor müzik dinlerken. 16-bit FLAC dinleyebiliyorsunuz bluetooth üzerinden. Bu telefonu alırkenki kısaslarımdan biri oydu.

İyi günler.

• 0Kelvin 0 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendime için teşekkürler hocam okadar kaliteli bir veri akışı hayli güzel bir detay özellik olmuş

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim.Reset yaparsam rehberdeki ve mesajlardaki bilgilerim kaybolmaz mı önemli bilgiler var.

• HASANTO H kullanıcısına yanıt
    Resetten önce yedekleme yaparsan sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    mesajdaki google pixel muhabbetini anlamadım. indirebileceğimiz link var mı

bu arada dikkat ettim vodafone de volteyi sorunsuz kullanıyordum 8 de kaldıtılmış sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi detone74 -- 10 Mart 2018; 1:27:50 >
  • Yanlışlıkla fm radyo kısayolunu sildim.Nasıl geri getirebilirim?

• detone74 D kullanıcısına yanıt
    https://androidfilehost.com/?fid=889964283620775729

Buyrun hocam illaki bir insan yüzü algılaması gerekiyor , sol üst taraftaki üç çizgiden portre moduna alabilirsiniz

Ön kamera da portre modu fotoğraf çekmiyor ve bazen ön arka kamera geçişinde durduruldu hatası veriyor ama arka kamerada bir çok fotoğrafla denedim sorunsuz çalışıyor ve asus un alan derinliğinden çok daha başırılı fotolar çekiyor tek eksisi gördüğüm kadarıyla insan algılaması gerekiyor arkayı blurlaması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TT1908 -- 10 Mart 2018; 10:49:24 >
  • tunçmes kullanıcısına yanıt
    Bildirim çubuğunu aşağı çekin kağıt ve kalem işareti olacak ona tıkladığınız da açılan pencerede aşağılarda fm radyoyu görürsünüz

Basılı tutarak bildirim panelinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz

Fm ardyoyu buldum da basıp sürükleyerek o sayfanın dışına veya ana sayfaya aktaramıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunçmes -- 10 Mart 2018; 11:58:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Fm ardyoyu buldum da basıp sürükleyerek o sayfanın dışına veya ana sayfaya aktaramıyorum..

Hocam sadece bildirim paneli dahilinde müdahale edebilirsiniz; ana sayfaya falan aktaramazsınız.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Ben çok anlamıyorum bu işlerden.Ancak yanlışlıkla ekrandan sildiğim orijinal radyoyu mutlaka tekrar geri getirmenin bi yolu vardır sanırım..Burada halledemezsek , başkası hiç yapamaz demektir.

• quote:

Ben çok anlamıyorum bu işlerden.Ancak yanlışlıkla ekrandan sildiğim orijinal radyoyu mutlaka tekrar geri getirmenin bi yolu vardır sanırım..Burada halledemezsek , başkası hiç yapamaz demektir.

Android 8.0'a mı geçtiniz?

• Aynen.bütün güncellemeleri uyguladım..ama orijinal radyoyu geri getirmek olmayacak gibi..

• quote:

Aynen.bütün güncellemeleri uyguladım..ama orijinal radyoyu geri getirmek olmayacak gibi..

Android 8.0 güncellemesiyle FM Radyo uygulaması ikon olarak gitti; sadece bildirim panelinde var.

• Telefonun şarji oyun oynamadan ve otomatik parlaklıkta mükemmel gidiyor.(4.5g oto senkronizasyon açık)Şu ekran süresine bakar mısınız

Tek sorunum koruyucu tamamen saran cam 3 kez düşürdüm 2 cam koruyucu değiştirdim var mı bildiğiniz hava bırakmayan ekran koruyucu??

• Ramanujann R kullanıcısına yanıt
    Sayfa 197

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim linke tıklayınca site ana sayfa açılıyor rica etsem ürünlerin linklerini atabilir misin

• Video çekimlerinde sesin kısık olması problemini aşmanın bir yolu var mı? Tavsiye edebileceğiniz alternatif uygulamalar da olabilir.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.