Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efe hocam hayırlı olsun inşallah bunlara gerek kalmadan kullanırsın telefonu. Rica etsem linkleri de paylaşır mısın?
    @efebora06
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Bu siteden aldım. Sipariş verirken takip nolu kargo seçerseniz aldığınız ürün çok çabuk gelir.

https://www.tvc-mall.com/ProductList/List?catalogCodes=&minPrice=&maxPrice=&tag=&date=&startDate=&keywords=ZE552KL&filterName=&attributes=A0015&attributes=A00150084
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Bu nilkinden bende almıştım gayet güzel bir kılıf. Özellikle kamera çıkıntısini ve şarj girişini güzel koruyor. Yanları da pürüzlü olduğu için elde tutmak kolay oluyor. Ben aliexpress den almıştım 1 haftada gelmişti. Ekran koruyucu güzelmiş bende zore marka nano ekran koruyucu var su an ama cizildi baya değiştirmeyi düşünüyorum. Türkiyeden almak isteyenlere zore markayı da öneririm ekranda yok gibi ama kenarlarda ve altta boşluklar kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video kayıt aldıktan sonra sesin düşük çıkma sorunu çözüldü mü ?

• Lxde kullanıcısına yanıt
    arka kameradan kayıttaki kısık ses daha düzelmedi.
    güncelleme gelmesini bekliyoruz.
  • Gerçekten çok iyi bir cihaz , güncellemeler geliyor sitabil . daha ne olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Bu siteden aldım. Sipariş verirken takip nolu kargo seçerseniz aldığınız ürün çok çabuk gelir.

https://www.tvc-mall.com/ProductList/List?catalogCodes=&minPrice=&maxPrice=&tag=&date=&startDate=&keywords=ZE552KL&filterName=&attributes=A0015&attributes=A00150084

Hocam hangi kargoyu seçtiniz ve kaç günde geldi?

• Arkadaslara ben de 8 den sonraki 2. Guncellemeyi yaptim. Bende daha once 7 de iken olmayan bir sorun cikti. Birisini aradigim zaman telefondan calma sesi gelmiyor ama karsi tarafin telefonu caliyor ve aciyor. Ancak ben, karsi tarafin telefonu actigini ekranda sayac ciktigi icin anliyorum ama ne benim sesim karsintarafa gidiyor ne de onun sesi bana ulasiyor. Telefonu kapatip yeniden cevirdigimdr ayni kisiyi bu sefer normal.bir sekilde konusabiliyorum. Neden kaynaklanacagi konusunda fikri olan var mi ?

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Söyleyeceğim kargolar sadece bu site ile alakalı değil mesela aliexpress için de geçerli. Son zamanlarda dikkat ederseniz aliexpress siparişlerinde gecikme oluyor, aslında aldığınız ürünü satıcı gönderiyor ve inanın 3 günde ülkeye geliyor ama takip nosu olmadığı için bizim ptt bu kargoları önemsemiyor ve bekletiyor. Free Shipping olan kargoları seçmeyin.
    Sorunuza gelecek olursak Tracking number veren ( Takip numarası) her kargo olur mesela epacket,china air mail vs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 24 Şubat 2018; 14:24:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Söyleyeceğim kargolar sadece bu site ile alakalı değil mesela aliexpress için de geçerli. Son zamanlarda dikkat ederseniz aliexpress siparişlerinde gecikme oluyor, aslında aldığınız ürünü satıcı gönderiyor ve inanın 3 günde ülkeye geliyor ama takip nosu olmadığı için bizim ptt bu kargoları önemsemiyor ve bekletiyor. Free Shipping olan kargoları seçmeyin.
    Sorunuza gelecek olursak Tracking number veren ( Takip numarası) her kargo olur mesela epacket,china air mail vs gibi.

Hocam benim AliExpress'te Kasım ayından beri verdiğim hiçbir sipariş gelmedi.

Ha, para iadesi oldu; ancak ürünlerin gelmesini tercih ederdim.
  • ugurel kullanıcısına yanıt
    bende de durum böyle.
    günde 1 kapatıp açıyorum.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi bu aliexpress'in değil bizim ptt nin suçu. Tavsiyem Ptt sitesine girip durumu anlatın deyin ki satıcı ile görüştüm şu tarih de kargoya verilmiş ve şu tarih de ülkemize gelmiş ve ama bana neden teslim edilmedi ? diye sorun! Onların vereceği cevabı da yazayım gönderinizin takip nosu olmadığı için bağlı bulunduğunuz ptt şubesine gidin diyecek :) Siz de cevaben ben ptt şubesine değil tüketici hakem heyetine gidecem deyin en fazla 15 gün içinde paketiniz gelir :)
  • Merhaba,

Android 8 guncellemesinden sonra rehbere yeni kayit yapmak istedigimde google hesabi cikmiyor. Hesap ekle dedigimde bu hesap zaten mevcut diyor. Bu sekilde problem yasayan var mi arkadaslar? Cozum icin yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Express'ten bir şey almak problem değil. Ana problem bizim PTT çalışanlarının işini yapmaya üşenmesi takipsiz kargoyla gelen ne varsa zile dahi basmadan posta kutusuna atıp gidiyorlar. Hadi büyük sitelerde kendi posta kutunuz oluyor kilitli eyvallah. Ancak normal bir apartmanda oturuyorsanız posta kutuları ortak oluyor oradan araklanma şansı çok yüksek.

Ben artık ne alırsam 1 dolar daha verip takipli kargoyla alıyorum, zimmetine girdiğinden seve, seve geliyor kapıya kadar imza karşılığı ürünü teslim ediyor. Gerçi yaşadığımız bunalım hakikaten enteresan görevi kargo teslim etmek olan kurye yüzünden fazla para veriyoruz. Bu ülkede cidden hiç kimse işini düzgün yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dokuzlardan -- 26 Şubat 2018; 21:1:30 >
  • Telefonun parmak izi okuyucu çalismiyor tepki vermiyor. Ayarlardada parmak izi yeri yok. Ne yapabilirim

• Cevap verebilirseniz sevinirim

• yunusemre_28 kullanıcısına yanıt
    Oreo (Android 8) güncellemesi oldu ise reset atıp tekrar başlatın. Bu ve buna benzer bir çok problem düzelecektir.
  • denerim olmassa artik servise gönderirim

• yunusemre_28 kullanıcısına yanıt
    Sonucu buraya yazarsan iyi olur. Muhtemelen reset sonrası düzelecektir
  • Akşama reset atıp sonucu yazarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.