Şimdi Ara

Asus Zenfone 3 Laser mi Lenova k6 Note mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cep telefonu almayı düşünüyorum. Daha önce Samsung ve Iphone kullandım. Samsungtan nefret ettim ıphone da malum daha da pahalı artık. En fazla 1200 Tl verebileceğim büyük ekran, takılmayan, rahatça günlük işlerimi yapabileceğim bir telefon arıyorum. Facebook, instagrama giriyorum, fotograf çekip whatsaap, telefon görüşmesi ve mesajlaşma harici ne oyun oynarım ne fazlaca program yüklerim. İyi fotograf çeken, dayanıklı, takılmayan, bir işi iki saatte yapmayan hızlı ve kaliteli bir telefon arıyorum kısacası.

Farklı markalara da şans vermek sitediğimden iki alternatif belirledim. Ama daha önce bu markaları kullanmadım ve kullanan tanıdığımda yok. Hem bu ikisi arasında tecrübelerinize dayanan tercihlerinizi hemde varsa alternatif önerilerinizi rica ediyorum.

Benim düşündüklerim: asus zenfone 3 laser ve lenova k6 note siz ne düşünürsünüz? LÜtfen cevaplayın, şimdiden teşekkürler.

• Hocam ben size öncelikle kağıt üzerindeki durumu yazayım sonra kendi fikrimi söyleyeyim

Asus Zenfone 3 Laser

+Ram miktarı daha yüksek

+Ekran/Kasa oranı daha yüksek

+Kasa daha hafif ve ince

+Sar değeri vücut açısından çok daha düşük nerdeyse yarı yarıya

Lenovo k6 Note

+Arka kamera çözünürlüğü daha yüksek

+Batarya daha yüksek kapasiteli

Şimdi kendi yorumumu yazayım.Kendimde Asus kullanıyorum ve ben olsam Asus tercih ederdim neden derseniz eğer öncelikle kağıt üstündeki + larını fazlası olması ve arayüz çok fazla özelleştirilebiliyor olması,kamerada bir sürü modunun olması ayrıca Laser serisi kamera odaklı telefonlar oluyor kamerası kağıt üzerinde Lenovodan geri gibi gözüksede ben aynı hatta daha iyi bile sonuç verebileceğini düşünüyorum.Bu sebeplerden dolayı Asus derim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 27 Şubat 2017; 23:51:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende ikisi arasında kaldım napıcam bilmiyom :)
  • Bende kararsızdım asus zenfone 3 laser aldım mutluyum. Tercih sebebimde SAR değerinin daha düşük olmasıydı. Şarj normal kullanımla internet konuşma vs. 1.5 gün gidiyor yani 36 saat felan. Ben oyun haricinde hakkını veririm telefonun. Normalde 6.0 la geliyor ama grçen hafta 7.0 güncellemesi yayomlandı

Güncelleme ile cok iyi oldu.

İki telefonunda tek kötü yanı kılıf çeşidi fazla yok

• Zenfone 3 laser in fotograf çekimlerini geçen hafta bi konuda yayımlamıştım.

• takip
  • bence asus al hocam.Herşeyi kalite adamların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.