Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha bilinmiyor, ama 1'i aşmayacağı kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 3'ün özellikleri kısılmaz ve 1100-1200 civari pazara girerse almayı düşünüyorum. Ama kimse gidip de Zenfone 3'e (normal zenfone 3 deluxe vs değil) 1500 lira üstü vermez. Normal zenfone 3'ün maksimum edeceği fiyat 1250-1300'dür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumong88 -- 16 Haziran 2016; 9:09:14 >
  • Zemfone 3 cam olduğu için ısınması rahatsız edici olur. Cam ısıyı daha fazla hissettiriyor. samsung s6 kullananlar bunu iyi bilir.cam telefonlar ısı bakımından kullananları baya rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 19 Haziran 2016; 1:05:55 >
  • elmanderr E kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bunun yanında camın çatlama riski de var yere düşürürsen geçmiş olsun diğerlerine nazaran daha dayanıksız bir madde yani
  • Zenfone 3ü beklemektense xiaomi note 3pro yu almak daha mantikli gibi.zenfone 3 kac tlye çıkacağı tam olarak belli değil.büyük ihtimalle ilk çıktığında ederinden fazla fiyata satarlar fiyatının düşmesi 2017yi bulur . asus pcde en iyisi ama telefonda taklitle gidiyor.lg den lazer aldı lenovo 4000 5000mah lık telefonlar çıkardı asus da 5000lik telefon çıkardı. htc eye isimli selfie telefonunu çıkardı asusta selfie telefonunu çıkardı asus başka markalardan başka şeyleri aldı taşıma suyuyla değirmen dönmez. xiaomi bile yenilik yapıyor arkası seramik telefon ürettiler sade tasarım da değil sd 820işlemci kaliteli kamera 1.8di galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 20 Haziran 2016; 12:36:16 >
  • İnceleme videoları geldi arkadaşlar.
    Ayrıca Zenfone 3 Deluxe Snapdradon 821 ile geliyor. Ve ilk SD 821 li telefon olacak
  • zenfone 3 beklemekten bıktım ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

zenfone 3 beklemekten bıktım ya :(

Maalesef hocam, bir telefon için bu kadar beklemek çok can sıkıcı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Ağustos gibi gelse bende bekliyecektimde ekimde gelecekmiş,umarım beklediğinize değer zenfone 2 yi öve öve bitiremediler telefon bir geldi gördügüm en kötü full hd ekran gerçi bunda öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama çok geç geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01virüs01

Ağustos gibi gelse bende bekliyecektimde ekimde gelecekmiş,umarım beklediğinize değer zenfone 2 yi öve öve bitiremediler telefon bir geldi gördügüm en kötü full hd ekran gerçi bunda öyle bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama çok geç geliyor

O zamanlar Asus'un telefonu alt ve orta seviyelerde idi. Şimdi üst seviyeye bulaştığına ve ilk SD 821'li telefonu yaptığına göre bu sıkıntılardan arınması şart Asus'un

• Resmen kafam çorba oldu bu ne laa ? Aşağıdaki haberdede çıkş Tarihi "12 Temmuz" diyor inşallah doğrudur

https://hwp.com.tr/zenfone-3ler-onumuzdeki-ay-raflardaki-yerini-aliyor-69091
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

Resmen kafam çorba oldu bu ne laa ? Aşağıdaki haberdede çıkş Tarihi "12 Temmuz" diyor inşallah doğrudur

https://hwp.com.tr/zenfone-3ler-onumuzdeki-ay-raflardaki-yerini-aliyor-69091

Hocam valla büyük ihtimalle o 1.faz (1.öncelikli) ülkeler için biz 2.faz olduğumuzdan bize daha geç gelecek :(

• Evet telefon 12 Temmuzda çıkıyor. Birçok teknoloji sitesinde bu tarih var. Asus yetkilileri de bu tarihi resmen onaylamış. Ama muhtemelen ilk etapta sadece Tayvan da satışa sunulacak.Belki Ağustos da bize gelir.
  • Türkiye ye Ekimde gelecek deniyor...
    fiyatı da 2000 tl gibi olacak diye görüşler var,
    biraz daha erken giriş yaparsa asus iyi satış rakamlarını yakalayabilir...
    Ekim gibi birçok cihazın türkiye fiyatı da düşecektir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Türkiye ye Ekimde gelecek deniyor...

Haklısınız erken gelebilirse kesinlikle daha iyi olurdu ayrıca Zenfone 3 Deluxe'ün hala Snapdragon 821 değil de 820 ile gelme ihtimali var yeni işlemciler çıkarsa Ekim'e kadar o işlemci eskiyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Türkiye ye Ekimde gelecek deniyor...

Haklısınız erken gelebilirse kesinlikle daha iyi olurdu ayrıca Zenfone 3 Deluxe'ün hala Snapdragon 821 değil de 820 ile gelme ihtimali var yeni işlemciler çıkarsa Ekim'e kadar o işlemci eskiyebilir

Asus un resmi sitesinde deluxe modelin işlemcisi 821 olarak görünüyor. Ram kısmında da ddr 3 ile geleceği söyleniyor. Acaba bu modelde de radyo olacak mı ?
    https://www.asus.com/Phone/ZenFone-3-Deluxe-ZS570KL/

• Umarım radyo olur, bi ön inceleme vidosunda gelecek dedi ama asus sitesinde yok görünüyor,
    veya şöyle olabilir, radyo çipi olur ama aktif olmaz, o da sonradan aktif edilir gibi bi durum olsa hiç fena olmaz
  • Arkadaslar hic boyle heycanlanmamistim acaba zenfone 3 ultra ne zaman hangi fiyattan piyasaya cikar? Kesinlikle alacagim. Gercekten tamda istedigim telefon bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Arkadaslar hic boyle heycanlanmamistim acaba zenfone 3 ultra ne zaman hangi fiyattan piyasaya cikar? Kesinlikle alacagim. Gercekten tamda istedigim telefon bu.

Telefon için en azından eylül 15 i beklememiz lazım ne yazık ki.
  • şimdi ultrayla pokemon go oynamak vardı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.