Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

Valla beni bilenler bilir aylardır kendime uygun bir telefon bekliyordum,bir sürü forumda mesajlarım var, sürekli bir arayış içerisindeyim....

Pek çok marka amiral gemisi telefon çıkardılar piyasaya ama kimisinin gücü yeterliyken ( LG G5 ve HTC 10) ekranı yeterli değildi, kimisinin de tam tersi ekranı yeterliydi ama gücü yetersizdi....
    Bekledim bekledim bekledim...Hatta sonbahara kadar beklemeyi bile göze almıştım. Vede 3500 tl parayı bile vermeye hazırdım diyebilirim.... Derken zenfone 3 sızıntı haberlerini okudum ve moral buldum, aha dedim olacak bu sefer bu iş. Ve sabah kalktığımda gerçektende ASUS tam istediğim gibi bir telefon üreteceğini görmüş oldum. Harbi mutlu etti bu haber beni, süper laaa

Hocam muhtemelen izlemişsindir ancak görmeyen arkadaşlarımız da izlesinler ;

https://www.youtube.com/watch?v=ke34oTzEOZw

Aha 23 Tl de Bahşiş verelim 1750 Net Olsun. valla Süpersiniz Hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Asus umarım zamanında ülkemize de gelirsin! Ağır kronik problemlerin yoktur İnşallah.

Ülkemizde Var Zaten. Çok Ağır Kronik Sorunlarla Karşılaşmadım Açıkçasıda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

6.8 inç alcam ben

Ne Yapacan Hocam 6.8 İnch Phablet Bile Değil. Bildiğimiz Tablet :))) Ne Diye Böyle Bir tablet Modeli Çıkarmış Oda Ayrı Bir Soru Ama Özellikleri Güzel

• 00:30 snden baslayın
    @silversmith

bu ay 500 tl ayırıp dıger ay karta(temmuzda) yuklencem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 30 Mayıs 2016; 17:27:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Ekim ise çok geç çıkacakmış.

Beklerken hevesi kaçabiliyor insanın bazen.

Yeni alternatiflerde çıkarsa kafalar karışıyor.

Nediyelim çıkarsa Ekim'e çıkmazsa

Yavaş Gel Hocam yavaş :)))

Eğer Ekime Çıkarsa Bende de Alım Kötü Sonuçlanır. Ekime Kadar Ciddi Markalar Ciddi Modeller Piyasaya Sürer ve Zenfone Çıkmadan Tarih olur...

Aynen aga, Zenfone 3 Deluxe 1 ay en geç 2 ay içinde dünya piyasasına dağıtılması lazım, ekim ayını bulması demek Samsung Note 6 , LG V11 ve diğer geniş ekranlı telefonlarla rekabet etmek zorunda kalması demek. Bu yüzden haziran yada temmuz ayı gibi çıkmalı piyasaya

Bence Olması Gerek O. Lansman Yapıyorsun Madem 1 Ay İçerisinde İlk parti ürünleri dağıtması Lazım. Bu Biraz Otomobillerin Konseptleri Gibi Olmuş Sanki Ekim Ayı nedir. Artı Olarak İphone 7 Yanında Bir Bomba Daha Patlayacakken Tutmaz. Ben Hayranlıkla Bekliyorum 2.ci telefonum Kırıldı Kimse Yapamıyor. Bunu Almak İsterim Şahsen. Ama Ekim Ayı Diyorda Birde Ülkemize Ne Zaman gelecek. Zenfone 2 ler Kaç Ay Sonra Geldi. 2017'yi Bulursa Pek Satış Yapmaz. Ve Birde belli Kullanıcı Kitlesinide Kaybeder.

• Arkadaşlar telefonun 3 varyasyonu olacakmış sanırım ama bu varyasyonların içerikleri her tarafta bir başka verilmiş. Kesin bilgisi olan yazabilir mi ya da linkini verebilir misiniz kesin bir kaynağın? Bu arada telefon bombe olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorsuz adam kullanıcısına yanıt
    hocam telefon bugün tanıtıldı. bugün tarihli haberlerde, teknoloji sitelerinde bulabilirsin. daha eski tarihli olanlar tahminden ibaret.

• quote:

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

Arkadaşlar telefonun 3 varyasyonu olacakmış sanırım ama bu varyasyonların içerikleri her tarafta bir başka verilmiş. Kesin bilgisi olan yazabilir mi ya da linkini verebilir misiniz kesin bir kaynağın? Bu arada telefon bombe olmuş.

3 Varyasyon Derken. 3 Modeli var İşte. Sen Ne Takım bilgiler İstiyorsun ki? Anladığım kadarıyla Yazayım Ben Sana

1 Zenfone 3

2 Zenfone Ultrta

3 favorim Zenfone Deluxe
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Valla hocam zen3ü bende ciddi düşünüyorum gm5 de aklımda ama sen şimdi zenfone3 serilerine 2 yıl kesintisiz güncelleme vereceğim dediklerini yazınca zen2lerin hala marshmallow almadığı geldi aklıma
  • brkmrdgn B kullanıcısına yanıt
    Kısa sürede girerse ağlatır da, Z3 deluxe bekleyenler ekim ayına kadar neden fiyatı bayağı düşmüş vaziyette olan S7 G5 , HTC10 ve yeni Nexuslar dururken onu tercih etsin biraz muamma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Valla hocam zen3ü bende ciddi düşünüyorum gm5 de aklımda ama sen şimdi zenfone3 serilerine 2 yıl kesintisiz güncelleme vereceğim dediklerini yazınca zen2lerin hala marshmallow almadığı geldi aklıma

Şimdi Hocam Bu Bilgiye Kurumsal Üst Yetkili Bir Arkadaşla Çay İçerken lansmanı izledik. Onun yabancı Dili Olduğu İçin bana O şekilde Aksettirdi. Bizim Çalıştığım Kurum İle Asus İş Ortaklığı Mevcut. Genelde Bilişim Üzerine. Zenfone 3 ve Ultra Modeli Android 6.0.1 İle Geliyor. ve Android 7 Sürümüde Çıkar Çıkmaz Alacak. Ama Zenfone Deluxe Modeli için 2 Yıl Kesintisiz Güncelleme Vereceğini Bizzat Doğrulattı. Yani Deluxe Modeli Amiral gemisi Olduğu İçin Onun Üzerinde Baya Bi Duracaklar... Farklı Modeller illa ki Çıkacak Ama Zenfone 3 Deluxe Modeli Çok İyi Tutulursa Yeni Amiral Gemilerinide Çıkaracaklar.

GM5 Plus Sırf Stok Android, Kesintisiz Güncelleme Alacak Diye Alınabilirliği Olan Bir Cihaz mı Dersen Kesinlikle Tavsiye Etmem.

Zaten Aşırı Isınma Sorunu Var. Çoğu Cihazlarda Kasa Açıklığı Mevcut. Resim İstersen Atabilirim. Işık Sızması Diye Kronik Bir Sorun mevcut. TELPA Zaten Başlı başına Bir Sorun. Nerede Cahil personel Var TELPA'da Aruyorum Firmayı Bir Bayan Çıkıyor. Işık Sızması ve Kasa AÇıklığı Mevcut Diyorum. Yeni Bir Güncelleme Gelecek O Güncelleme İle Düzelir Diyor. Işık Sızması Hadi Anladım Işık Seviyesini Düşürüp Belki, Peki kasa Açıklığı Nasıl Güncelleme İle Düzelecek Karar Senin. 1 Ay Bekle Derim...

• Arkadaşlar konuya telefonun tanıtımı sonrası bir güncelleme yaptım fakat mobilde olduğum için pek detaylı olmadı. Hafta sonu asıl güncelleme gelecek.Anlayışla karşılayacağınızı umuyor, iyi okumalar diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kasa açıklığı kronik değil. Bildirim ledinin sızması kronik. Başka bir sorunu yok cihazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Kasa açıklığı kronik değil. Bildirim ledinin sızması kronik. Başka bir sorunu yok cihazın.

Kasa Açıklığı Var. Hatta Resim Atayım Size...
  • quote:

BUYUR HOCAM GM 5 PLUS KASA AÇIKLIĞI OLDUĞUNA DAİR İSPATLARI

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

Sizde var diye kronik mi oluyor? Olmayan pek çok kişide var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 30 Mayıs 2016; 21:17:31 >
  • quote:

Sizde var diye kronik mi oluyor? Olmayan pek çok kişide var.

Şimdi Burada Kimde Var Diye Tek Tek Sayayım mı? İlk Partilerde ve İkinci Partilerde Bile Mevcut. Şans İşi Demeyin. 1 Olur 2 Olur Ama Yüzlerce Olmaz ki! Nereye Gitsem Hangi Magazaya Gitsem Teknolojiden Anlıyormusunuz Sorusuna Maruz Kalıyorum. GM pişmanlıktır Almayın Diyorlar. Keza Öyle GM pişmanlıktır.
  • Dostlar, Şimdi benim bildiğim Türk markası akıllı telefonlar: Vestel, General Mobile ve Casper. Bunun dışında varmı başka Türk markası akıllı telefon üreten ???
  • deluxe mükemmel olmuş.şimdiye kadar gördüğüm en güzel telefon. bu telefon türkiyede çok satar. 6gb ram çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 30 Mayıs 2016; 22:04:40 >
  • Arkadaşlar bu zefone 3 teki ram ddr3 mü ddr4 ?
    Bide bundaki g4 teki kamera ile aynimi f. değerini saymazsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagy -- 30 Mayıs 2016; 22:17:38 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.