Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

• cidden deluxe uzun zamandır her şeyi ile hayal ettiğim bir telefon olmuş tahmini Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi belli mi acaba
  • Hele şükür Asus bombayı patlattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski telefonum zenfone 2 ydi. Birkaç sorum vardı mesela şarj ve ekran kalitesi. Bunlar çözüldüyse bir sonraki telefonum zenfone 3 olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus olayı bitirmiş abi bu sefer,büyük markalar artik ciddi anlamda zorlanmaya baslayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her seyiyle harika bir telefon olmus asus amoled ekran ve full hd ekran kullanmakla akillilik yapmis jarz konusunda iddali olacaktir fiyati ucuz beklemek hayalcilik olur america fiyati 1500 tl ediyor turkiyede 2000 lira bandinda olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 30 Mayıs 2016; 11:37:54 >
  • Deluxe için 5.7 ekrana 3000 pil bence yetersiz kalacak gibi. Şu pil konusunu bi türlü başaramıyorlar anlamıyorum.
    Şuna 3000 üstü pil koymak bu kadar zor olmamalı
  • zzenfone 3 snapdragen 652 işlemci ve 3 gb ramli modeli 249dolar mış 32 gb rom var tabi sizce nasıl ? türkiye fiyatı aşa yukarı 1000-1300 olur gm 5 plus asus zenfone 2 galaxy a5 2016 serisi bunlara kıyasla iyimi ? daha cok internette gezinir film felan izlerim oynadığım oyunlarda küçük oyunlar bu telefonlardan hiç biri sıkıntı yapmaz onlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrati4

Deluxe için 5.7 ekrana 3000 pil bence yetersiz kalacak gibi. Şu pil konusunu bi türlü başaramıyorlar anlamıyorum.
    Şuna 3000 üstü pil koymak bu kadar zor olmamalı

4000 mah pil koysa bu seferde fiyat yüksek vay efendim kasa kalın olmuş kalsın, çöp, işe yaramaz diyeceksiniz bende sizi anlamıyorum gerçekten bardağın hep boş tarafını görmek için sanki güne eleştiri yapmak için uyanıyor gibisiniz. s7 edge al kardeşim o zaman hemen hemen aynı özellikler pilide yüksek gerçekten sıkıldım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiBeR10x -- 30 Mayıs 2016; 11:56:52 >
  • ultrati4 U kullanıcısına yanıt
    Asus bence çok akıllıca davranmış full HD amoled ekran çok az enerji tüketecek. Gönül isterdi tabi 3500 koy 2 gün gitsin.. Ancak her cihazda 3500 lük pil emin olun Türkiye gibi ülkelerde en az 100 lira fark ettirir biliyorsunuz 10 dolarlık şeyggelene kadar 30 dolar oluyor

• Batarya konusunda 1 gün dayansın yeter. Elimde HTC M7 var ve telefonu kullanmaya gelmiyor. Zenfone3 F/P telefonu olmuş. GM5+ vb. telefonların işi zor. Giriş seviyesinde IMX298 sensör, 4 eksenli OIS, lazer otofokus ve x9 lte modem ve usb type-c var. Zenfone3 Delux ün fiyatı belli olsun, ona göre karar veririm. Sony Xperia X de hoşuma gitmişti. SD652 işlemci bile çoğu şey için yeter.
  • Zenfone 3 ün alt tuş takımı ışıklı oalcak mı ?
  • Thema kullanıcısına yanıt
    bir ön inceleme videosunda yok ama ayarlardan kapalı olabilir dedi.galiba diğer modellerde olduğu gibi yok.
  • BiBeR10x kullanıcısına yanıt
    Ortalama 1000 tl daha fazla vermek istesem zaten s7 edge alırım, ben bu telefon için konuşuyorum
  • sonsuz0 S kullanıcısına yanıt
    Ben 3500 pil için 100 tl daha pahalı olmasını tercih ederdim, herkesin tercih meselesi tabi
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Göreceğiz bakalım test sonuçlarını inşallah yanılırım pil konusunda
  • 5 yada 5.2 inç boyutunda telefon tanıtacaklar mı?

• Bu telefonların çıkış tarihi ne zaman ? Yine ağustos felan mı

• zenfone 3 icin 1000 , deluxe icin 2000 lira fiyat ongoruyorum bakalim nasil olacak ,deluxe'i ciddi dusunuyorum umarim fiyat yuksek olmaz.
    3'te 652 yok 625 var , 6,8 inchlik modelde 652 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 30 Mayıs 2016; 12:45:23 >
  • Hali hazırda zenfone6 kullanıcısı olarak Gm5+ için çok düşündüm bir taraftan da zenfone3 için sürekli ertelemedeydim, en azından tanıtılsın özelliklerini görelim diye düşünüyordum. Asus beni beklediğime pişman etmedi sanırım, zenfone3 3gb/32gb olanı 249usd yani 1100-1300 aralığında gelecek tahminimce bu da orta segment piyasasını iyice kızıştıracaktır. Ayrıca delux modeli de amiral gemilerinin işini iyicene zora sokacak, hem fiyat hem donanım açısından diğerlerinden daha üstün durumda. Alınır mı alınmaz mı; kağıt üstünde kesinlikle alınır ancak kullanıcı deneyimleri ve incelemeler sonucunda kesin bir kanaate varılır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.