Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: casoga

arkadaşlar bugün farkında olmadan yeni android güncellemesini atmışım. öncelikle çok pişmanım arayüzde değişim oldu neyse. birini ararken kaydırarak arama özelliğim şu anda yok ayarınıda bulamıyorum birde kilit ekranındaki saatin şekli ve boyutunu değiştirmeyi bulamadım bunları bulan birisi varsa lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Oreo güncellemesinden sonra kaydırarak arama özelliği gitmiş malesef. ExDialer programını öneririm. O programda kaydırarak arama özelliği var. Kilit ekranındaki saat de yeni güncelleme ile o şekle geldi. Şuan için değişmiyor. Yeni güncelleme gelirse belki düzeltmeler olabilir.

Ayrıca radyo ikonu da yok. Radyo, bildirim paneline kısayol olarak eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekinoks-28 -- 10 Mart 2018; 22:18:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar zenfone 3 laser a oreo ( 8 ) gelecek mi bilgisi olan ?
  • zenfone 3 max 5.5 inç zc553kl modeline mart güncellemesi geldi. rehberdeki birkaç hata da giderilmiş. volte için güncelleme olduğunu söylemiş asus..

bilginize
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Evet gelecek. Hatta bu hafta içinde geleceğini söylüyorlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    banada geldı blutoth baglanamama. ses performansı .sıstem stabıletesı.guvenlık yaması geldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 25 Mart 2018; 10:11:39 >
    Arkadaşlar güncellemeyi yükleyen var mı volte geldimi çalışıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: dndd

Arkadaşlar güncellemeyi yükleyen var mı volte geldimi çalışıyormu

turkcell de var volte diye biliyorum, vodafone kullanıyorum. doğru düzgün çekmiyor zaten evde.. onun için net birşey söyleyemem.
    operatörde olması yeterli değil telefonun desteklemesi lazım bizim telefonda ayarlara girince wifi falanın altında daha fazla yazıyor oraya girin hücresel ağ - sim1 buraya girince volte diye bir secenek olacak burdan açılacak eğer yoksa gelmemiş bakaıp haber verirseniz sevinirim
    http://zenfoneasus.com/asus-zenfonelarda-volte-nasil-acilir/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dndd

operatörde olması yeterli değil telefonun desteklemesi lazım bizim telefonda ayarlara girince wifi falanın altında daha fazla yazıyor oraya girin hücresel ağ - sim1 buraya girince volte diye bir secenek olacak burdan açılacak eğer yoksa gelmemiş bakaıp haber verirseniz sevinirim
    http://zenfoneasus.com/asus-zenfonelarda-volte-nasil-acilir/

hayır öyle bir yazı yok.

veri etkin
    veri dolaşımı
    tercih edilen ağ türü (2g 3g 4g)
    veri dolaşım bildirimi etkin
    erişim noktası
    ağ operatörü..

volteyi turkcell destekliyor diye biliyorum.

• Yukarda volte haziyor bazi konusmalarda hd yaziyor telefon simgesinin yaninda.

Kullaniyorum galiba, hicbir ayar yapmadim.

Vodafone hattim

M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

Avea da volte var ama sitesinde cihaz desteklemiyor yazıyor son güncellemeyi yapmadım henüz cihaz elimde değil

• .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

eskidende vardi herhangi birsey degismedi guncellemeyle.

Bu arada cihaz zenfone 3

• Vodafone volte var bende

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Ozaman zenfone 3 de var ama max da yok çünkü bu ayar maxda yok
    .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 26 Mart 2018; 21:52:30 >
  • Merhaba Zenfone 3 kullanıcısyım 8.0 güncellemeyi yaptım fakat güncellemeden sonra kullanmakta olduğum programların bildirimleri ekrana düşmüyor bu konuda bilgisi olan varmı acaba?,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe_fb77 -- 29 Mart 2018; 21:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe_fb77

Merhaba Zenfone 3 kullanıcısyım 8.0 güncellemeyi yaptım fakat güncellemeden sonra kullanmakta olduğum programların bildirimleri ekrana düşmüyor bu konuda bilgisi olan varmı acaba?,

7 den 8 e geçtiysen yani anabant güncellemesi yaptıysan telefona format atmak en sağlıklısı.. hem eski sistem dosyaları temizlenir, hem programlar rahat eder.

hard format dediğimiz şey, tüm verilerin silinmesi demek. bilgisayara kopyala rehber sms resim video ve önemli dosyalarını, at hard formatı. temiz temiz kullan derim..

zc553kl modelinde de birkaç sorun var, 4 kere güncelleme aldı telefon android 7 iken. birini güncelleyelim derken diğeri bozuldu..

8 e geçer geçmez bende hard format atıp uygulamalarımı kuracağım tekrardan..
  • Hard formatı nasıl yapıyoruz hocam?

• Zc553kl Hard format yazarsanız google a video ve yazılara ulaşabilirsiniz. Telefonun model numarasını yazın Google a, android 8 de farklı olabilir

• esenlikler arkadaşlar.
    telefonum zenfone 3 max.
    yere düştükten sonra telefon görüşmesi sırasında sesi kesiyor. ama hoparlöre verince ses geri geliyor. müzik dinlerken de sesi kesiyor. tekrar mp3 programını çalıştırmam gerekiyor.
    sorunun kaynağı nedir?
  • zenfone 3 ü 2. kez garantiye yolladım bugün aradılar yeni cihaz yollanacak diye nasıl bir yol izlemeliyim
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.