Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son guncellemede sarjda problem yasiyordum, oreo ile duzeldi.

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dayanamadım güncelledim. şarj olayı muhteşem olmuş. Kaç saattir uygulama yüklüyorum, gözle görülür bir fark var gerçekten. Arayüzü samsunga çok benzemiş ama biraz daha farklı yapabilirlerdi. Ayarlar bölümünün bazı yerlerinde türkçeleştirmede sıkıntıları var. Yani %100 Türkçe değil de %99,5 Türkçe bazı yerler İngilizce. Gereksiz uygulamaların çoğu kaldırılmış. Yani eskiden 3 sayfa uygulama olurken, şimdi 2. sayfayı zor doldurdum:D Bence sadece şarj olayı için bile güncellenebilir.
  • Arkadaşlar oreo güncellemesi sadece zenfone 3 e mi yoksa tüm zenfone 3 modellerine mi geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

note 4 den a7 2017 ye geçtim kamera ve parmak izi performansını beğenmedim.

sizce zenfone 3 32 gb lığa geçmelimiyim.

aklımda zenfone 3-note 5-ya da xiaomi var.

benim için yakın çekim kağıt fiş fatura kısaca evrak çekimi iyi olmalı ve parmak izi düzgün çalışsın istiyorum.

bi ara zenfone 2 de kullanmıştım.

yorumlarınızı bekliyorum.

note 4 ya da a7 2017 den geçen varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

merhaba arkadaşlar

note 4 den a7 2017 ye geçtim kamera ve parmak izi performansını beğenmedim.

sizce zenfone 3 32 gb lığa geçmelimiyim.

aklımda zenfone 3-note 5-ya da xiaomi var.

benim için yakın çekim kağıt fiş fatura kısaca evrak çekimi iyi olmalı ve parmak izi düzgün çalışsın istiyorum.

bi ara zenfone 2 de kullanmıştım.

yorumlarınızı bekliyorum.

note 4 ya da a7 2017 den geçen varmı.

gsmarena sitesinden kıyaslama yapabilirsin, önceliklerin hangisiyse ona göre bir seçim yapabilirsin. mi6 öneririm ben, tam bir fiyat performans telefonu. kamerası da iyi. huawei mate 10 litenin 4 kamerası var. bi bakmanızı öneririm.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 10 lite öneririm. Eğer bütçen yetmezse zenfone 3 ün 64 gb lığını al. 8.0 güncellemesinden sonra ram kullanımı biraz arttı gibi geldi bana, 3 gb ram yetmeyebilir oyun falan oynarsanız. Eğer mi6 yı derseniz ben önermem. Arkadaşım aldı. Benim zenfone 3 le kamerasını karşılaştırdık. Kamerası hiç doğal renkler vermiyo, alanların çoğu memnun değil forumlarda okudum. Ya Mate 10 lite ya da Zenfone 3 64 gb olanını al.
  • teşekkürler arkadaşlar.
    huawei düşünmüyorum.
    ya 2. el note 5 alacağım ya da sıfır zenfone 3.

kameralarına da bakacağım teknoloji mağazalarından.
  • Zenfone 3 oreo güncellemesinden sonra radyo kayboldu. Sizde de aynı durum var mı?

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    5 cikcak bence alma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa1777

Zenfone 3 oreo güncellemesinden sonra radyo kayboldu. Sizde de aynı durum var mı?

Ben de simdi fark ettim kaldırmışlar, bende de yok.
    Bu arada şuan %12 şarjım var ve ekran sürem 8 saat, bunun 1 saati falan oyun kalanı sosyal medya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut5067 -- 2 Şubat 2018; 11:31:39 >
  • Oreo güncellemesinden sonra ghost screen sorunu artan var mı? Sürekli kendi kendine bildirim çubuğunu açıp kapatıyor chrome da sekme açıyor vs.

Bir de kilitli uygulamaları kullanırken durduk yere tekrar şifre soruyor

• zenfone 3 laser için oreo çıktımı acaba ?
  • FirsTHurT F kullanıcısına yanıt
    Eldiven modu açık mı acaba,ben de ilk aldığımda eldiven modunu açmıştım parmağımı ekrana yaklaştırdığımda hissediyordu

Ben oreo güncellemesi yaptım,ben de sizin bahsettiğiniz sorun yok

• Arkadaşlar merhaba. Asus Zenfone 3 Z012S kullanıcısıyım. Bugün oreo güncellemesi yaptım. Öncelikle şarj olayı doğru performans artışı var. Görsel olarak da sadelik yakalanmış zaten güzel olan görünüm daha güzel olmuş. Yukarıda yazıldığı gibi durduk yere bildirim çubuğu iniyor o bende de oldu.

Ancak gelelim gereksiz ve manasız olan durduk yere uygulama kaldırma olayına, güncellemede radyo ve hızlı not kalkmış. Radyoyu bildirim çubuğu düzenlemesi ile bildirim çubuğuna koyabiliyoruz ama not temelli gitmiş. İşin kötüsü benim notlarım vardı içinde onlarda silindi. Hiç düşünmeden şak diye kaldırmak nasıl bir mantıkdır. Uyarı olmadan böyle uygulamanın kaldırılması çok saçma geldi ve ne yapacağımı bilmiyorum bilen varsa sevinirim. İnşallah geri döndüre bilirim ama zor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirsTHurT

Oreo güncellemesinden sonra ghost screen sorunu artan var mı? Sürekli kendi kendine bildirim çubuğunu açıp kapatıyor chrome da sekme açıyor vs.

Böyle sorun oluyorsa kısa bir video çekip asusun ilgili birimine mail atmalısınız. Adamlar hem olayı anlarlar, hemde telefonunuzu servise yönlendirebilirler. Bana kalırsa ekranda kendi kendine basmalar oluyorsa ekran değişmesi gerekiyor. Benim g2 4.yılını doldurdu ekran gitti, kendi kendine basiyormus gibi kendi kafasına göre takılıyordu. Ekran değişti..

• Android 8 güncellemesinden sonra şarj konusunda olumlu gelişmeler olması en çok hoşuma gideni oldu. Zaten normalde de Zenfone 3 çok iyi batarya konusunda. Tek sorunum şu: Ayarlardan bildirimi kapattığım halde "Pili çok kullanan uygulamalar" bildiriminin çıkması. Telefonu kapatıp açıyorum, ayarlardan bakıp kontrol ediyorum, kapalı, yine de çıkıyor o bildirim. Sadece 1 uygulamayı; Facebook'u gösteriyor "Pili çok kullanan uygulamalar" bildiriminde. O bildirimin ayarlardan kapalı olduğu halde çıkması haricinde bir sorunum yok.
  • Öncelikle selamlar benim bir sorum olacakti bugün itibari ile telefonuma 8.0 güncellemesini yapmis bulunuyorum. Zenfone 3 4gb 64 gb modeli. Ancak bu wifi, 3g yazan üst taraftan inen menü görünumu bende gece modu yani beyaz değil koyi renkteydi şimdi ben bunu yine aynı sekilde koyu ekran yapmak istiyorum ama bir türlü başaramadım bunun yolunu bilen biri lutfen açıklayabilir mi ?

• tyelk T kullanıcısına yanıt
    zenfon 3 ün değil asusun kendisi kronik sorun.
    👍🏻👍🏻👍🏻

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10pele10

Eldiven modu açık mı acaba,ben de ilk aldığımda eldiven modunu açmıştım parmağımı ekrana yaklaştırdığımda hissediyordu

Ben oreo güncellemesi yaptım,ben de sizin bahsettiğiniz sorun yok

Kontrol ettim değildi. Açıp kapattım gene de devam ediyor. İşin ilginci her zaman olmuyor. Özellikle chrome uygulamasındayken gerçekleşiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: FirsTHurT

Oreo güncellemesinden sonra ghost screen sorunu artan var mı? Sürekli kendi kendine bildirim çubuğunu açıp kapatıyor chrome da sekme açıyor vs.

Böyle sorun oluyorsa kısa bir video çekip asusun ilgili birimine mail atmalısınız. Adamlar hem olayı anlarlar, hemde telefonunuzu servise yönlendirebilirler. Bana kalırsa ekranda kendi kendine basmalar oluyorsa ekran değişmesi gerekiyor. Benim g2 4.yılını doldurdu ekran gitti, kendi kendine basiyormus gibi kendi kafasına göre takılıyordu. Ekran değişti..

Teşekkür ederim hocam. Şansımı deneyeceğim ama bence yazılım kaynaklı önceden de sadece barı aşağı çekiyordu ayda yılda bir ama son güncellemeden sonra baya bir arttı kendi kendine basmayla birlikte.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.