Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, şu an meizu m3s modelini kullanıyorum. Esasında bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor,
    ancak vodafon'un kullandığı 800(20) bandında çalışmadığı için, 4.5g çalışmıyor ve hatta arandığında
    ulaşılamama problemleri yaşıyorum.(hattımı değiştiremem taahhüt var)
    c7, mi5, xa ultra gibi 1100-1200tl lik bir telefon bakıyorum.
    Fakat maalesef bu telefonların hiçbiri 800(20) bandını desteklemiyor. Ben de en ufak bir çekme sorunu yaşamak istemiyorum.
    Ve A8 (2015) modelinde bu frekansın olduğunu gördüm. Güncelleme konusunda geri kalacak olması,2gb olması benim için hiç önemli değil. Ekranının büyük olması ve inceliği de cazip geliyor.
    Zenfone 3 laser 800 (18 ve 19)'u destekliyor, vodafone kendi 4.5g uyumlu cihazlarında bu telefonu listeliyor ama, yine de forumlarda sorun yaşayanlar olmuş.
    İki telefon arasında kaldım çekim konusundan emin olamadığım için a8 ön planda gibi. Sizce nasıl bir tercih olur ?
    Zenfone 3 laser vodafone ile 4.5g çalışıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahozdemir81 -- 22 Haziran 2017; 20:40:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lalella

zenfone 3 laser kullananlar memnun mu? telefon arayışındayım a5 2017 ile kıyaslayınca hangisi daha iyi?

tabiki A5 2017

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/58719-61226/asus-zenfone-3-laser_samsung-galaxy-a5-2017/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ferhat

Bugün vatanbilgisayardan aldığım telefona asus turkiye bakıyor dediler. Ama sonra bilkom yazdığını gördüm. İstanbul garantili muhabbeti mi var bu telefonda...

Vatan Asus cihazları Türkiye garantili diye satıyor ancak bilkom ithalatçı firma,b u işte bi iş var hocam

Türkiye' deki resmi satış ve dağıtımını Bilkom yapıyor ve Asus TR garantili. Paralel ithalat değil.
    Asus' sun Zenfone serisi tüm cihazları Bilkom.
    Zen 2 Laser ve Zen 3 Laser kullanıcısı olduğumdan ve servislik durumlarım olduğundan biliyorum.

Anladım hocam aydınlanmış olduk teşekkürler bilgilendirme için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

552kl zenfone 3 te whatsapp yüklenememesi normal mi

Normal değil hocam.
  • quote:

Bugün vatanbilgisayardan aldığım telefona asus turkiye bakıyor dediler. Ama sonra bilkom yazdığını gördüm. İstanbul garantili muhabbeti mi var bu telefonda...

Benim Zenfone ZE552KL model telefonumda üzerinde Bilkom garanti belgesiyle geldi.

Telefon gelir gelmez jelatinini açmadan ASUS Türkiye'yi aradım.

Seri numarasıyla (S/N ile başlayan numara) sistemden kontrol ettiler.

ASUS Türkiye garantili sıfır cihaz onayını aldım ve ondan sonra kutuyu açıp kullanmaya başladım.
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    kamera açısından değerlendirirsek?
  • lalella kullanıcısına yanıt
    yine A5 2017
  • Zenfone 3 laser kullanıyorum çok yavaş şarz oluyor. 2.5 saat sürüyor hemen hemen. Herkeste böyle mi acaba? Açıp kapatmam gereken birşeyler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Zenfone 3 laser kullanıyorum çok yavaş şarz oluyor. 2.5 saat sürüyor hemen hemen. Herkeste böyle mi acaba? Açıp kapatmam gereken birşeyler var mı?

normal

zaten şarj adaptörü 1Amper

normal yani o süre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Zenfone 3 laser kullanıyorum çok yavaş şarz oluyor. 2.5 saat sürüyor hemen hemen. Herkeste böyle mi acaba? Açıp kapatmam gereken birşeyler var mı?

normal

zaten şarj adaptörü 1Amper

normal yani o süre.

Orjinal sarj aleti 2 amper zenfone 3 2 saatte fuleniyor

• quote:

kamera açısından değerlendirirsek?

İllede a5 almak istiyorsaniz ustune biraz daha koyup g5 alin kafanniz rahat olsun

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Lg türkiye den çekilmiş bu yüzden lg modellerine bakmadım hiç.ileride sorun yaratır diye.
  • quote:

zenfone 3 laser kullananlar memnun mu? telefon arayışındayım a5 2017 ile kıyaslayınca hangisi daha iyi?

Hocam Samsung GALAXY A5 2017 alacak bütçeniz varsa ASUS Zenfone 3 alabilirsiniz.
  • Loading L kullanıcısına yanıt
    Sizde yine iyiymiş benim tel 3 - 3,5 saatte şarj oluyor ve deli oluyorum. Hele şarjdayken kullanırsam 4-5 saati bulabiliyor. Bundan önce kullandığım lumia 925te şarjdayken kullanmak şarj süresini uzatmıyordu :/

• 2 gün önce Vatanbilgisayardan alıp 552kl 64 gn telefonu büyük boyutundan dolayı begenmedim. Kaç tl den satmam uygun.

• Arkadaşlar;
    Ben iki telefon arasında kaldım biri Asus Zenfone 3 ZE552KL diğeri LG G4 (Deri kapaklı)
    Telefon iyi fotograf çeksin ve iyi video kaydı yapsın birde ısınma sorunu olmasa iyi olur :)
    Sizce hangisi?
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    siz memnun musunuz? kamerası ve bataryası nasıl?
  • quote:

siz memnun musunuz? kamerası ve bataryası nasıl?

Kamerası sınıfı için iyi diyebilirim. Sınıfı için diyorum dikkat ederseniz...

Pil de yaklaşık 2 günü çıkarıyor. 2 gün de tam 48 saat değil. Sabah şarjdan alıp ertesi gece şarja takıyorum. Wi-Fi ve Mobil Veri karışık yaklaşık 5-6 saat civarı ekran süresi alıyorum.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    benimde öyle aşırı bir beklentim yok ama ön kamera için söylenenler aklımı karıştırıyor.
  • Zenfone 3 kullanıyorum, bugün gark ettim kamerada artık alan derinliği özelliği yok. Acaba sizde de öyle mi? Son güncellemeyle mi kalktı acaba

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.