Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar zenfone 3 laser 32 gb suan vatanda 1150Tl K5 Note'den iyi derseniz hemen alıcam
  • valla bir telefonda ne özellik varsa kullanan biri olarak net türlü ihtiyacıma yetişiyor telefon. ben öneriyorum adamlar yapmış yiğidi öldür hakkını ver demişler. kamera konusunda 12mp i seçin (4;3 16:9 olayları) kalite için. optimizasyonu galeri ve kamera uygulaması için kapatın. çekim özelliğini performanstan kalite ye alıp görüntü kalitesini standarttn iyi olarak değiştirin.belki yardımcı olur. manuel mod çok zengin en kötü durumda bile özellikleri yerine kullanarak epey iyileştirme yapılabiliniyor. mesela otomatik cekimde iso 800den-1700 arasi ama Manuel moda alinca 50 bile yapabiliyorsunuz. iso degeri kaliteden kisarak parlakligi artirir mesela ne kadar dusuk o kadar iyi. ordaki parlakligi cekim suresini degistiretek dengeleyebilirsiniz. 1/33 saniye yerine 1/8 kullanılırsa mercege birim anda giren isik suresi artacagindan dolayi isodaki parlakligi kaliteden odun vermeden kapatabilirsiniz. ama çekim süresi uzadıkça eliniz daha fazla titrer goruntu daha kotu olabilir gibi gibi yani. bu kadar uzun aciklamamamin nedeni buraya gelip hic fotoğraf bilgisi olmadan oto modda yaa bu cok kumlu çekiyor demek Gereksiz. adamlar hemen hemen en detayli mobil kamera yazilimini koymuslar e bi zahmet biraz inceleyin ogrenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay0035

Arkadaşlar zenfone 3 laser 32 gb suan vatanda 1150Tl K5 Note'den iyi derseniz hemen alıcam

K5 note kullandim tavsiye etmem.

P9 lite ve zf3 laser bakmalisin.

• dokibaba D kullanıcısına yanıt
    dostum iyi hoş diyosunda ne yapcak insanlar telefonda fotoğraf çekmek için fotoğrafçılık kursuna mı gidecek bir telefonun foto kalitesi bana göre oto mod da çektiğ resime göre yapılır yok mauel de onu ayarla bunu ayarla işi yok onunla mı uğraşacak millet, bu ayarlar bu iş bilen adam için eğlencedir

• Babam icin dun Vatan Bilgisayar'dan Zenfone 3 Laser aldim 1150tlye umarim sorun yasamayiz

• İnternetten almak istemiyorum bir kere ağzım yandı daha da almam onun dışında hiçbir teknoloji markette yok Teknosa vatan vs.64/4 gb versiyonu da bulunmuyor çoğunda. Fiyatta 1900. Vatanda 1350 tlye 32 satıldı bi daha da gelmedi,sonra fiyatı 1500 çıktı dolar düşmesine rağmen ne saçma is. Hem bulunmuyor hem fiyatı artıyor.2 haftadır alacağım diye debeleniyorum.Bu gidişle de vazcgececegim almaktan.

• Zen 2 Laser den sonra Zen 3 Laser çok iyi geldi.

Kamerasının gündüz açık hava performansı muhteşem. Bir çok cihaza kafa tutar. Fakat akşam ev ortamında bir kaç arkadaşında dediği gibi hafif kumlanma bende de mevcut.

Bunun haricinde benim tek sıkıntım var; o da şarjın çok geç dolması.

Şarj performansına asla laf edemem çünkü HD ekranlı Zen 2 Laserden daha uzun gidiyor. Zen 2 Laser daha çabuk doluyordu.

Yani 4-5 günlük kullanımdan sonra tahminim; tamamen boşken full dolması 3,5 - 4 saati bulacak gibi.

• Telefonun ekranına alisamadigimdanmidir nedir eskisine nazaran ekran daha beyazımsı parlak gibi önceki ekran TFT di sizdede aynisi oluyormu

• kryss K kullanıcısına yanıt
    Sizi ürünler geldi mi?

• Arkadaşlar 5 cihaz arasında bayağı kararsız kaldım ;
    J7 prime
    J7 2016
    P9 lite
    P9 lite 2017
    Zenfone 3 32
    İstediklerim ; bataryanın yarı yolda bırakmaması , fotoğraf çekerken keşke dedirtmemesi ,sesinin iyi çıkması , ve fiyat( hemen hemen aynı sayılırlar (+- 100tl)
    Asıl merak ettiğim p9 lite ile p9 lite 2017 arasındaki fark , kamerada farklı değerler var kağıt üstünde bu günlük hayata nasıl yansıyor
    Zenfone 3 32 fiyat olarak en üstü fakat o ücreti verince diğerlerinde çok büyük bir fark olmayacaksa komple cam tel alıp sakına sakına kullanmak istemiyorum. (p9 lite veya p9 lite 2017 ) ile zenfone 3 ün kamerasını kıyaslarsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler
  • F01-740d F kullanıcısına yanıt
    dostum bence huawei birincisi adamlarda kronik sorun diye bi şey yok ikincisi servisi mükemmel ama fiatları tuzlu biraz eğer acelen yoksa p10 lite bekliyorum fiyatı ne kadar olur onu bilmiyorum yok dersen p9 lite ın iki modelininde icelemeleri mevcut bak kendin karar ver

• ES File Explorer ile Bilgisayar Telefon Kablosuz Veri Aktarımı RESİMLİ ANLATIM [%100 Sorunsuz - Güncel 2017]

https://forum.donanimhaber.com/es-file-explorer-ile-bilgisayar-telefon-kablosuz-veri-aktarimi-resimli-anlatim-100-sorunsuz--125223662

• quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

Sizi ürünler geldi mi?

Hala bekliyorum... Yakın zamanda da ümidim yok açıkçası..
  • Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Zen 2 Laser ile birlikte gelen, google a ait android messages programını beğenmediğim için Asus' un kendi mesajlaşma uygulamasını yüklemiştim.

Zen 3 Laser' de android messages programı ile geldi. Yalnız ben bu programdan hiç hoşlanmıyorum. Zen 2 Laser' de kullandığım Asus' un kendi mesajlaşma programını indirip kullanayım dedim ama cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Hatta şu an o uygulama markette gönmüyor bile.

Sizler de google a ait android messages programını mı kullanıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kryss

quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

Sizi ürünler geldi mi?

Hala bekliyorum... Yakın zamanda da ümidim yok açıkçası..

Sizin mesajı görünce bende sipariş verdim. 21 Mart günü verdim gelmediler. Ama farklı bir ürün daha sipariş vermiştim bugün ulaştı. 10 gün güzel bir süre.
  • Merhaba ,
    https://tr.aliexpress.com/item/Ultra-Thin-2-5D-Full-Cover-Screen-Protector-Tempered-Glass-For-Asus-Zenfone-3-ZE520KL-ZE552KL/32759452673.html?spm=2114.13010608.0.0.WylU74&aff_platform=aaf&cpt=1489607702994&sk=UF3MV7ba&aff_trace_key=d1ad8de2fbdf43368dd24940244f0477-1489607702994-05578-UF3MV7baDaha önce bi arkadaş bu üründen almıştı.Aliexpressten bu ürünü alacak biri varsa rica etsem bana haber verebilirmi.Ben de 1-2 tane almayı düşünüyorum.
    Kargo ücreti falan neyse yardımcı olurum.Ya da ekranı tam kaplayan temperli cam nano cam ya da plastik artık her ne ise alan birisi yardımcı olursa çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: lahaine

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum da, vatan bilgisayardan zenfone 3 aldım, kutu poşetsizdi, mühür olarak brighstar logolu etiket ve kutu arkasında da brightstar garanti belgesi vardı. telefonu açtım, koruyucu jelatin içinde toz vardı, biraz inceledim çercevede çizikler var. vatan asussa göndeririz diyorlar değiştirmiyor. iade ürünün tekrar paketlenip satışa sunulduğunu düşünüyorum. asus'u aradığımda sadece distrübütöre veriliş tarihini söylüyorlar başka bilgi veremiyorlar. vatan a versem asusa gönderse bir sonuç çıkmayacak gibi geliyor. telefonu kullanmadım hiç. ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaş ben de ayrı günlerde vatan bostancı dan iki adet aldım. İkisi de zarar vermeden açılması mümkün olmayan naylon içindeydi. Sana resmen iade telefon kakalamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutbaran -- 1 Nisan 2017; 23:59:46 >

• umutbaran kullanıcısına yanıt
    lahaine L kullanıcısına yanıt
    Bencede. Çünkü bende mağzada faturayı kestikten sonra açtım satış elemanı ile birlikte kutu jelatini parçalamadan kesmeden açma imkanı yok keşke mağzada alırken deseydiniz direk.

• qwerty3134 Q kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sıkıntı var benim telefon da 3gb/32gb. bende de özellikle facebookda yapıyor ama çok rahatsız edici değil umarım yazılımsal bir sıkıntıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Zen 2 Laser ile birlikte gelen, google a ait android messages programını beğenmediğim için Asus' un kendi mesajlaşma uygulamasını yüklemiştim.

Zen 3 Laser' de android messages programı ile geldi. Yalnız ben bu programdan hiç hoşlanmıyorum. Zen 2 Laser' de kullandığım Asus' un kendi mesajlaşma programını indirip kullanayım dedim ama cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. Hatta şu an o uygulama markette gönmüyor bile.

Sizler de google a ait android messages programını mı kullanıyorsunuz ?

birkaçtane kullandım tam bu iyi derken mesajlar arada gelmeyince silip üzerindekini kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.