Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonun hızlı şarj özelliğini açıp kapama gibi bi durum var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone3 de hızlı şarj özelliği yok ancak 5 - 10.dakikalık bir kısa şarj ile veriyi kapalı tutup, pili süper tasarrufta, oyun oynamadan sadece konuşma amaçlı 2 saat kadar kullanabiliyorsunuz..ama pek çok snapdragon cpu ların mimarisinde hızlı şarj özelliği varken bunda niye yok ben de şaştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRETACASH -- 29 Mart 2017; 9:0:30 >
  • epey comda hızlı şarj var yazıyodu

• Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum da, vatan bilgisayardan zenfone 3 aldım, kutu poşetsizdi, mühür olarak brighstar logolu etiket ve kutu arkasında da brightstar garanti belgesi vardı. telefonu açtım, koruyucu jelatin içinde toz vardı, biraz inceledim çercevede çizikler var. vatan asussa göndeririz diyorlar değiştirmiyor. iade ürünün tekrar paketlenip satışa sunulduğunu düşünüyorum. asus'u aradığımda sadece distrübütöre veriliş tarihini söylüyorlar başka bilgi veremiyorlar. vatan a versem asusa gönderse bir sonuç çıkmayacak gibi geliyor. telefonu kullanmadım hiç. ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Orijinalden alıntı: lahaine

Doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryss -- 19 Aralık 2020; 23:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryss

quote:

Orijinalden alıntı: lahaine

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum da, vatan bilgisayardan zenfone 3 aldım, kutu poşetsizdi, mühür olarak brighstar logolu etiket ve kutu arkasında da brightstar garanti belgesi vardı. telefonu açtım, koruyucu jelatin içinde toz vardı, biraz inceledim çercevede çizikler var. vatan asussa göndeririz diyorlar değiştirmiyor. iade ürünün tekrar paketlenip satışa sunulduğunu düşünüyorum. asus'u aradığımda sadece distrübütöre veriliş tarihini söylüyorlar başka bilgi veremiyorlar. vatan a versem asusa gönderse bir sonuç çıkmayacak gibi geliyor. telefonu kullanmadım hiç. ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tozun ve çiziklerin senden kaynaklanmadığını, aldığında var olduğunu ispatlamazsan işlem yapmazlar. Tüketici mahkemesine gitsen onlar da ispatlamanı isterler..

Yerinde olsam vatan bilgisayar mağaza müdürüyle konuşup kutunun poşetsiz olduğuna dair bir yazı alıp (tabi ürünü mağazadan aldıysan), çiziklerin fotoğrafını da çekerek Asus Türkiye'ye dilekçe yazarım... Dilekçede para iadesi değil ürün değişimini talep edersen olumlu sonuç elde etme ihtimalin yükselir bence..

Sağolasın, ipatlama imkanı yok işte o yüzden çok sinir bozucu bir durum. mağazadan aldım ürünü, dediğini deniycem sanırım. asusu da aradım bir kaç kere çok ilgisiz davandılar pek sonuç çıkar gibi gelmiyor ama başka da yapacak bir şey yok gibi. telefonun kullanılıp kullanılmadığını anlamanın, ispatlamanın bir yöntemi var mı yazılımsal olarak?

• Orijinalden alıntı: lahaine

Orijinalden alıntı: kryss

Orijinalden alıntı: lahaine

Doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryss -- 19 Aralık 2020; 23:37:2 >
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Ben telefon buyuklugunu sorun etmiyorum.pie control uygulamalari ile istedigiz yete eliniz nereye yakin ise istediginiz tuslari koyabiliyorsunuz

• ts2000 kullanıcısına yanıt
    Ben cat4 var diye biliyorum,cat6 kore versiyonlarinda var sanki.ashs turkiye sitesinde de bilgi hatali diye biliyorum

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Epey.com a pek itibar etmeyin..direkt ürünün kendi sitesine bakın...

• lahaine L kullanıcısına yanıt
    Bende vatandan aldim,kutu jelatinliydi. İlk aldigim cihaz bosuma gitmedi iade etmek icin bursa vatan a gittim. Hic sorun cikarmadilar iade konusunda. Ama lg nin telefon uretimini durdurdugunu ogrenince iade etmedim, indirimden aldigim icin uyguna geldi bana. Acilsasi bu fiyatada turkiye garantili orta/orta üstü bir telefon yok acikcasi

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Evet şurada ki veriye görehttp://www.gsmarena.com/asus_zenfone_3_ze552kl-8106.php cat 6 taiwan da çıkanlar sanırım.Global cat4 yazıyor dediğiniz gibi.Cat 4 de 150 indirme/50 yükleme.
  • Arkadaşlar yapmayın hızlı şarj özelliği nasıl yok.Snapdrogon 625 zaten Quick Charge™ 3.0 destekliyor ayrıca cihazın üstünde yazmışlar giriş voltajı 2A 10w diye ve kutudan çıkan adaptörde buna uygun olan adaptör, hızlı şarj olmasa 3000 mah lik batarya 1 saat 15 dk da hayatta dolamaz.Bakınız xperia M5 hızlı şarj desteği yok 2600 mah batarya 2-3 saate anca doluyor
  • Hızlı şarj özelliği var fakat benim telefonun bataryası 2 saatten aşağı dolmuyor. 75 dakikada doluyor mu gerçekten?
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Zaten ben de snapdragon qualcomm un bünyesinde hızlı şarjı barındırdığını vurguladım ya... :) ama şarj çok da hızlı değil...asus tr de hızlı şarj özelliğinden bahsedilmiyor, ayrıca servis de şarjın hızlı olmadığını ama yazılımla bu özelliğin güçlendirilebileceğini söyledi..

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Evet cat4 var Türkiye'deki cihazlarda hatta ww de öyle, taiwan, filipinler ve hindistan cihazları cat6..asus tr de cihazın özelliklerinin en altında ufacık yazıyor bu bilgi...

• Gonlum s8 6.2 inc kayiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

Evet cat4 var Türkiye'deki cihazlarda hatta ww de öyle, taiwan, filipinler ve hindistan cihazları cat6..asus tr de cihazın özelliklerinin en altında ufacık yazıyor bu bilgi...

Asus TR 300mbps kategori 7 diyor TR deki Zenfone 3 ler için?

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

• Curb @ %10 dan taktığımda 75 dk da %90-95 arası oluyor wifi bağlı durumda bekleme de.

GRETACASH @ sizin mesajda da dediğiniz gibi "5-10 dk lık şarj ile 2 saat konuşma süresi" asus sitesinde bundan hızlı şarj olarak bahsediyor ama bu tabi ki beklediğimiz hızda olmayabilir, Quick Charge™ 3.0 teknolojisini destekleseydi dahada hızlı olabilirdi elbette, eğer chipset bunu destekliyorsa daha sonra bunu yazılımla da ekleyebilirler,mesela HTC A9 ilk çıktığında Quick Charge™ 2.0 destekliydi şimdi güncellemeler ile Quick Charge™ 3.0 destekliyor.Sonuç ta 3000 mah bir bataryanın örnek verdiğim sürede % 90 ları bulması bataryada hızlı bir şarj olduğunu gösteriyor.
  • sayfanın yukarıdan aşağı çekilme sorunu var. buna sadece 1 kişinin denk gelmiş olması şaşırttı ve korkuttu :/ o kişi max modelini kullanıyormuş. bende de 3 gb/ 32 gb modeli var.

özellikle facebook uygulamasını açınca çok sık oluyor. sanki bildirimleri görmek istercesine yukarıdan tutup çekiyormuşum gibi oluyor. koruyucu cam taktırmadan önce de vardı sonrasında da devam ediyor. donanımsal mı yazılımsal mı bi hata olduğuna emin olamadığım için format atmaya da korkuyorum. bu sorunla uğraşmış ve çözmüş olan varsa yardım edebilirse sevinirim.

onun haricinde beklentilerimin çok çok üstünde bir telefon. tavsiye ederim herkese.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.