Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ay suruyor kampanya bana oyle demisti ilk gittigimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Biraz telefondan bahsedelim aktif kullanıcılar olarak, en memnun olduğunuz özellikler, hosunuza gitmeyenler vs.

Birazda foto koyarsak kamera ile çektiklerimizden.

Topic canlansin biraz.

Haklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VenoSa kullanıcısına yanıt
    Vodafone sitesinde yazan:
    Kampanya 3 Ocak – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • Deae kullanıcısına yanıt
    dostum sen oyun oynarken kaç saat ekran süresi veriyo bir deful parlaklıkta mı oynuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

dostum sen oyun oynarken kaç saat ekran süresi veriyo bir deful parlaklıkta mı oynuyosun

Ekran parlaklığı %70 sürekli. Telefon hiç bir zaman tam şarj olmuyor o nedenle ekran süresi hesaplayamıyorum.

• Deae kullanıcısına yanıt
    bizim için bi denesen

• Su anda z3 deluxe modelinin s821/6gb ram versiyonunu satan yer var mi acaba?

s820/6gb - s821/4gb satan 2 farkli yer gordum ancak s821/6gb ne hikmetse bulamadim

asus global ayri gerizekali, tr ayagi ayri gerizekali. telefonlari tanittiktan aylar sonra cikardiklari yetmiyormus gibi trye daha da gec geliyor. s835li yeni model tanitacaklar ancak hala daha telefonlar kolay elde edilebilir degil, fiyati da ayri sorun. su an icin en uygunu vodafonedan pesin almak sanirsam zenfone 3ü

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Su anda z3 deluxe modelinin s821/6gb ram versiyonunu satan yer var mi acaba?

s820/6gb - s821/4gb satan 2 farkli yer gordum ancak s821/6gb ne hikmetse bulamadim

asus global ayri gerizekali, tr ayagi ayri gerizekali. telefonlari tanittiktan aylar sonra cikardiklari yetmiyormus gibi trye daha da gec geliyor. s835li yeni model tanitacaklar ancak hala daha telefonlar kolay elde edilebilir degil, fiyati da ayri sorun. su an icin en uygunu vodafonedan pesin almak sanirsam zenfone 3ü

Kapatalım bence deluxe konusunu
    ithalatçısından alsan büyük sorum
    s821 zaten hiç gelmez ülkeye

zenfone 3 lerde de ilerde neler olacak bilinmez..
  • Canavar gibi telefon zenfone 3, fiyatda gayet güzel bu fırsatı kaçırmasın ihtiyacı olanlar.

• zenfone 3 zoom ne zaman satışta olacak
  • beyler bir telefonda wifi ac olmaması çok eksi bir durum mu

• Manisa merkezde Vodafone ana bayisine gittim fakat yoktu; ne açıkta, ne de kutuda, ne de diğer bayilerde. "Köyde" yaşamanın dezavantajı işte. Manisa'ya gelecekmiş, depodan getirttireceklermiş. Gideceğim iki-üç gün sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Su anda z3 deluxe modelinin s821/6gb ram versiyonunu satan yer var mi acaba?

Qualcomm SD 821 ler cogunu google pixel aldı ve bu yüzden istedikleri kadar uretilemedi Asus.

SD835 icin fazla ümitlenmesen iyi olur. Şuan samsung s8 icin tüm sd835 islemcilerini satın aldi ve LG ve Nokia gibi şirketler 2017 telefonlari için verdigi SD835 sözünü geri çekti. Gelecek aylarda sadece Samsung telefonlarında mevcut olacak bu işlemci. Dolayısıyla beklemeye değmez ki beklettikce zamlar artıyor tıpış tıpış.

Haa bh arada s8'i de beklemek pek mantık işi değil. ABD de 800$ dan giriş yapacak.

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    AC modemin yoksa yada yakın zamanda almayı düşünmüyorsan hiç sıkıntı değil
    yani sana bağlı birazda sıkıntı olup olmayacaği
  • arkadaşlar Zenfone 3 552KL mi yoksa Huawei GR5 2017 arasında kaldık.
    GR5 çit arka kamerası ile öne çıkıyor. ama sar değeri diğer telefonlara kıyasla biraz yüksek.
    Zenfone 3 fotolarını incelediğimde de biraz karanlık gibi çıkıyor.
    Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

arkadaşlar Zenfone 3 552KL mi yoksa Huawei GR5 2017 arasında kaldık.
    GR5 çit arka kamerası ile öne çıkıyor. ama sar değeri diğer telefonlara kıyasla biraz yüksek.
    Zenfone 3 fotolarını incelediğimde de biraz karanlık gibi çıkıyor.
    Ne dersiniz?

Huawei al hocam. Asus'tan çok daha kaliteli bence.

• Menulerde alt alta bir parmak bosluk var neden oyle duzeltemezmiyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginç bir sorun mu hata mı bilemedim dün telefonu sessize aldım telefon tekrar başlatana kadar ne yaparsam yapayım sessiz modda kaldı ne bildirim ne telefon sesi ne alarm tümü titreşimde çalıştı. başına gelen bilgisi olan var mı?
    not: zenfone 3 552kl model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanyil -- 13 Şubat 2017; 14:58:45 >
  • ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    ac modemi olmayan bir cihazın wifi çekim gücü ve hızı çok mu düşük olur

• beyler çok enteresan bir sorunla karşı karşıyayım.

telefonun galerisinde sadece "screenshot" klasörüne kaydolan ekran görüntüsü görsellerine tıklayınca, telefon kendi kendine tuşlara basıp kafasına göre davranmaya başlıyor. sağ üstteki üç nokta tuşuna ve diğer tuşlara falan basıyor hatta otomatik olarak google'ı falan açıyor bazen. ekran kılıfından dolayıdır dedim belki dokunuyor falan, onu çıkardım devam etti. ekran camını bile çıkardım yine aynı durum devam etti.

yazılımsal bir sorun mu acaba sadece tek klasörde böyle kendi kendine tuşlara basması?
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.