Şimdi Ara

Asus zenfone 3 64gb ile İphone 6 32 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus zenfone 3 64 gb telefon ile İphone 6 32 gb arasında kaldım.Bu bir istatistik, anket gibi değerlendirilip karar vereceğim.Uzmanlar işbaşına

• hocam daha 3 gün önce zenfone 3 4/64 modelini aldım. daha önceleride asus kullandığım için hiç sıkıntı yaşamadım aletin ne olduğunu biliyorum ve asus beni şaşırtmadı yine efsane cihazı atmış meydana. Bu benim şahsi fikrim ben androidi ve asusu sevdiğimden ve de güncel cihaz olduğundan tercih ettim. zaten apple ürünleri ve android ürünler farklı dünyalar burda anlaşalım. şahsen 2-3 yıllık bir telefona o parayı vermem ben. yazılım konusunda apple'a lafım yok güzel akıcı stabil olmasına karşın asus her türlü ezer geçer. neye göre dedin bunları dersen arkadaşımda iphone 6 var gerek kamera gerek hız ve en önemlisi sarj olarak her türlü arada fark var ki kendisi dahi bunu onayladı (koyu apple fanboyudur kolay kolay böyle şeyler söylemez). yine de tercih senin ikisinide incele kararını ver. fiyat farkını da unutma.

Edit: uzman değilim kullanıcıyım. kendimin para vermeyeceği hiç birşeyi başkasına önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 19 Ağustos 2017; 3:20:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

hocam daha 3 gün önce zenfone 3 4/64 modelini aldım. daha önceleride asus kullandığım için hiç sıkıntı yaşamadım aletin ne olduğunu biliyorum ve asus beni şaşırtmadı yine efsane cihazı atmış meydana. Bu benim şahsi fikrim ben androidi ve asusu sevdiğimden ve de güncel cihaz olduğundan tercih ettim. zaten apple ürünleri ve android ürünler farklı dünyalar burda anlaşalım. şahsen 2-3 yıllık bir telefona o parayı vermem ben. yazılım konusunda apple'a lafım yok güzel akıcı stabil olmasına karşın asus her türlü ezer geçer. neye göre dedin bunları dersen arkadaşımda iphone 6 var gerek kamera gerek hız ve en önemlisi sarj olarak her türlü arada fark var ki kendisi dahi bunu onayladı (koyu apple fanboyudur kolay kolay böyle şeyler söylemez). yine de tercih senin ikisinide incele kararını ver. fiyat farkını da unutma.

Edit: uzman değilim kullanıcıyım. kendimin para vermeyeceği hiç birşeyi başkasına önermem.

Bana da asus zenfone 3 64 gb almak daha akılcı geliyor.Ancak bir kaç gün önce zenfone 4 yeni model olarak açıklanınca kafam karıştı.Biraz bekleyip zenfone 4 mü alsam diye düşünüyorum...arada ki farkları da sanıyorum bir kaç gün içinde öğrenirim.
  • Zenfone 3 64 GB fiyatı 1899 TL ile çıkmıştı. Şu an 1500 TL. Zenfone 4 ne fiyatla çıkar orasını bilemem. Biraz fiyatının düşmesini beklerseniz Zenfone 4 çok daha iyi bir cihaz.
  • Zenfone 4 de güzel cihaz ama ne zaman ülkemize gelir ne fiyatla çıkar onlar belirsiz daha hocam. Zenfone 4 'ün tanıtılacağıni biliyordum ama ne zaman gelir fiyati ne olur onu da bilmediğim için zenfone3 aldim teknosadan ing bank kampanyasi ile suan her yönüyle de memnunum hocam. Bence iphone 6 yı eleyin. İphone alinacaksa eğer en son çıkan modeller alınır bu saatten sonra bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik kasa seviyorsaniz asusunuz hayirli olsun.Sahsen ben 2sinede para vermezdim.Zaten 6 32gb 2000tl asus zenfone 3 te 1500tl imis.

2side parasini haketmiyor cidden.Baska telefon onerilerine acik misiniz peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Plastik kasa seviyorsaniz asusunuz hayirli olsun.Sahsen ben 2sinede para vermezdim.Zaten 6 32gb 2000tl asus zenfone 3 te 1500tl imis.

Daha önce hiç zenfone 3ü yakından gördünüz mü yada elinize alıp incelediniz mi ? Plastik kasa derken ? Hangi asus modelinden bahsediyorsunuz. Bilginizin olmadığı konuda net bir fikrinizin olması şaşırttı beni. Parasını hak eden bir cihaz gösterin. Ülkemizde elektronik ürünler pahalı zaten. Zen3 iphone yada başka bir marka fark etmez alternatif gösterebileceğiniz parasını kuruşu kuruşuna hak eden cihazı merakla bekliyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 19 Ağustos 2017; 19:27:54 >
  • Zenfone5de kalmışsın sen kardeş:) ben de bugün almayı düşünüyorum 1.5 2bin lira bütçem var en mantıklısı zenfone 3 geldi yarın alıcam büyük ihtimal.Bi telefon öner de bakalım senin önerin neymiş.İthalatçı garantili olmasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Plastik kasa seviyorsaniz asusunuz hayirli olsun.Sahsen ben 2sinede para vermezdim.Zaten 6 32gb 2000tl asus zenfone 3 te 1500tl imis.

Daha önce hiç zenfone 3ü yakından gördünüz mü yada elinize alıp incelediniz mi ? Plastik kasa derken ? Hangi asus modelinden bahsediyorsunuz. Bilginizin olmadığı konuda net bir fikrinizin olması şaşırttı beni. Parasını hak eden bir cihaz gösterin. Ülkemizde elektronik ürünler pahalı zaten. Zen3 iphone yada başka bir marka fark etmez alternatif gösterebileceğiniz parasını kuruşu kuruşuna hak eden cihazı merakla bekliyorum hocam.

Evet,hicbir bilgim olmadigi halde fikrim var her konuda her seyi salliyorum bi sen Bilgilisin biz im bilgimiz yok.Sen hatta bu foruma bile fazlasin.

Bu arada onceki mesajimda "bir telefon bu parayi hakediyor" dedigimi de ispatlarsan sevinirim hocam.Merakla bekliyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 19 Ağustos 2017; 19:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaporx54

Zenfone5de kalmışsın sen kardeş:) ben de bugün almayı düşünüyorum 1.5 2bin lira bütçem var en mantıklısı zenfone 3 geldi yarın alıcam büyük ihtimal.Bi telefon öner de bakalım senin önerin neymiş.İthalatçı garantili olmasın

Telefondan beklentilerinizi soylemeden bir telefon onermemi nasil bekliyorsunuz ? :)

• Siz fiyatını hak etmiyor dediniz bende hak edenini gösterin dedim size. Bilginiz yok fikir veriyosunuz evet. Arkasının cam oldugunu bile bilmiyorsun ama fiyatına laf ediyosun. Ederi olan aleti gösterin de bizde bilelim diyorum size.

Edit: bir ben bilgiliyim demedim. Görüşünüz için teşekkürler söylememe gerek kalmadan bunu size yansitabilmisim demek ki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 19 Ağustos 2017; 20:18:16 >
  • Sayın Uzamaki konuya hiç katkı yapmadığınız gibi ,polemik yaratmayı da başardınız...Lütfen görüşünüzü ve önerinizi belirtiniz.
  • quote:

Zenfone 4 de güzel cihaz ama ne zaman ülkemize gelir ne fiyatla çıkar onlar belirsiz daha hocam. Zenfone 4 'ün tanıtılacağıni biliyordum ama ne zaman gelir fiyati ne olur onu da bilmediğim için zenfone3 aldim teknosadan ing bank kampanyasi ile suan her yönüyle de memnunum hocam. Bence iphone 6 yı eleyin. İphone alinacaksa eğer en son çıkan modeller alınır bu saatten sonra bence.

Teknosa dan İng bank kampanyası ile nasıl alınıyor merak ettim..Devam ediyorsa kullanalım bizde.
  • Ne beklenir pc mi bişey bekliyelim zaten :) ortaya karışık bir şey olsun 1.5bin lira 2bin lira arası öner de görelim zenfone 3 ü beğenmiyorsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Sayın Uzamaki konuya hiç katkı yapmadığınız gibi ,polemik yaratmayı da başardınız...Lütfen görüşünüzü ve önerinizi belirtiniz.

Ben 2sini de almayin diyorum,polemik falan da yaratmaya calismiyorum.

2000tl veripde insan nasil 6 32gb alabiliyor hayret ediyorum ,Apple renk farkinada Gb farkınada fiyat farkı koyuyor.Ve kaldı ki 2000tl daha iyi android telefonlar mevcut.4.7 bile yeter mi orasi da size kalmis.

Zenfone3 gelince de yonga seti Snapdragon 625 ve ilk ciktiginda 1800tl civari idi.1800-1500tl lik telefonlarda bile snapdragon 821 mevcut.Oyun oynayanlar icin bir eksi.

Keske Xioami Zte ve Oneplus ta Turkiye de disbrutor garantili olarak satilsaydida onlardanda onerebilseydik diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaporx54

Ne beklenir pc mi bişey bekliyelim zaten :) ortaya karışık bir şey olsun 1.5bin lira 2bin lira arası öner de görelim zenfone 3 ü beğenmiyorsan

Lenovo moto z baktin mi acaba?Zenfone3 u de begenmem icin bir neden soylede begeneyim ama değil mi?

Gel gelelim zenfone3 karsilastirilmasina:

Zenfone 3 de 625 snapdragon varken moto z snapdragon 821lik bir yonga setine sahip.

Zenfone 3 de suya dayaniklilik var mi?yok

Moto z de mevcut(Ha adam sana gitte muslugun altina koy demiyor)

Islemci hizi asus zenfone 3 te 2.0ghz iken moto z de 2.2ghz hızda.

Asus zenfone3 te Ram tek kanallı iken,Moto z de cift kanal.

Asus ile ilgili guzel bir sey soylede bizde begenelim ama dokunmatik sorunlarimi desem isinmalarimi desem.Arkadas dokunmatik sorunu ile servise verdi servisten geldigi zaman halen sorun devam ediyordu.Ve o arkadasa sorununuz halledilmistir denildi.

Samsung Turkiye bile bu kadar yapmiyordu be arkadas.

• Her ikisi de epey.com dan 84 puan almış..Bu konuda uzman arkadaşların yorumlarını bekliyoruz buraya...
  • Merak etme aarkadaş motorola da kullandim bundan önceki cihazimda moto g4 plus ti onda da iade aldım. Kötü telefon muydu degildi. Serviste parçası yoktu, benim telefonu yapamadilar. Moto play dediğin alette moto mod var moto mod kullanmayacak adam ne diye alsin onu. Hadi diyelim moto modu da aldi ki zaten moto modu aldiktan sonra telefon fiyati 2000 i de geciyor ne anladim bu isten. Ben moto z playe kötü demiyorum güzel cihaz lakin aksesuarini almayacak adama bi anlam teskil etmez. 2000 lira üstüne çıktıktan sonra da bu cihaza gerek yok. Asusun islemciyi begenmemis ama şunu bilmiyor ki az güç tuketiyo batarya dostu ve 4gb ram ile birlikte tam performans çalışıyor. 6-7 saat ekran süresi var 1 günü çok rahat çıkarıyor. Ekran 600 nit parlaklık kamerası gece gündüz fark etmez otomatik modunda (pro modu saymıyorum daha) canavar gibi. Herşeyi geçtim ayni özellikte resmi distrübütör garantili emsali daha pahalı yada yok. Ben kullandığım için savunmuyorum telefonu asus benim babamin malı değil bana kâr da vermiyor. Daha önce de asus zenfone 5 -6 ve 2 kullandim ve hala ailemde cevremde kullanan var telefonlarımı satmam su an zenfone 3 Kullanıyorum ben memnunum önerdim arada farklı markalarda kullandım sonuç geri asusa döndüm.

Edit: su ana kadar kullandığım hic bir asus cihazım garantilik olmadı çok şükür. Sorunlu denk gelmiş olabilir size. Bunu asus da dahil tekk bir markaya yıkmak doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreaplk -- 20 Ağustos 2017; 0:35:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Her ikisi de epey.com dan 84 puan almış..Bu konuda uzman arkadaşların yorumlarını bekliyoruz buraya...

Hocam ben taksitli almak zorunda kaldigim için teknosada 1600 liraya 90 lira fark ile 10 taksit aldım. Bu taksitlendirme isini ing bank ile teknosa anlaşma yapmış sanırım. Ben 700 pesin verdim kalan 900 e 90 lira fark alarak 10 taksite böldürdum. Farklı taksit imkanlari da var isterseniz bir sorun hocam. İlla asus almak zorunda da değilsiniz hocam orda başka modellerde belki başka bir cihazı da beğenebilirsiniz.

• Teknosa Moto Z fiyatı 2299TL Zenfone 3 1599 TL :d aradaki fark sadece bu mu ayrıca emin ol zenfone 3 en az ısınan telefonlardan biri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.