Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 yıl önce felan asus zenfone 2 aldım hiç sorun yoktu.Şimdi 2 gündür yeni bir sorun çıktı telefonu şarja taktığımda (desteklenmeyen güç adaptörü)diye bir yazı çıkıyor.İlk taktığımda ışık yanıyor sonra gidiyor.Telefonun verilen şarj aletini kullanın yazıyor ama ben zaten onu kullandığım halde böyle oluyor.Sonra başka şarj aletiyle ettiğimde şarj oluyor ama yavaş oluyor.Tam tersi olması gerekirken nasıl düzelebilir arkadaşlar yardım ederseniz teşekkür ederim.Ayrıca o uyarıya tıklanmıyor sadece geliyor.

https://store.donanimhaber.com/1b/36/39/1b3639356296dc6fc047472914cf6941.jpg

• aynı sorun bendede vardı çözebildinmi
  • bunu cözebilen varmi?
  • farklı kablolarda da ve powerbank ile kullanırken sorun olabiliyor
  • Telefonun şarjını bitir komple kapansın telefon.Daha sonra kapalı haldeyken şarja tak %100 şarj olsun Şarj işlemi bittikten sonra 1 2 saat kadar daha şarjda kalsın telefon daha sonra şarj kablosu BAĞLIYKEN telefonu aç ve tamamen açılmasını bekle,telefonun tamamen açıldıgında şarj kablosunu sök ve gündelik olarak kullanmaya başla.

Yukarda anlattığım şeyi 2 3 kere tekrarla şarjı sonuna kadar bitir ve aynı şekilde şarj et.

Bu işlem bataryayı kalibre ediyor sorununa belki yardımcı olabilir,denemekten zarar gelmez.
  • Cozum bulan var mi. Komple bitirip tekrar sarj ettim. Fakat bitmeden sarj olmuyor. Normal zamanda hic sarj olmuyor. Var mi cozen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.