Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 inc alarak araniza katildim arkadaslar vatandan 749 tl aldim yaninda asus 10050 mah powerbank hediye ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

5 inc alarak araniza katildim arkadaslar vatandan 749 tl aldim yaninda asus 10050 mah powerbank hediye ettiler

Hayırlı uğurlu olsun...Ne renk aldınız?
  • laser ruler uygulaması inanılmaz bir şey gittikçe daha çok seviyorum bu telefonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

Arkadaslar zenfone 2 lere gelen guncellemeyi sakin yuklemeyin allah belasini versin asusun sist arayuzu durdu deyip acilmiyor telefon

Direkt olarak en son gelen sistem güncellemesini kurarsanız bu sorun ortadan kalkar. Muhtemelen batarya seviyeniz %15'in altında iken alıyorsunuzdur bu hatayı.
  • BULUNMUŞTUR TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F6021464 -- 14 Aralık 2015; 17:51:37 >
  • quote:

Ben kirmizi renk 5.5 laser kullaniyorum ahize ve dış hoparlor ses kalitesinden cok memnun olmasamda parasina göre yeterli diyebilirim 3 günlük sürede tek sefer sarj ve 6 saat ekran süresi zenfone 5 ten sonra ilac gibi geldi birakin gerisini sadece şu şarj süresi icin bile alırım. Ekran yeterli kalitede ve parlaklığı iyi hızı oyun oynamadığım icin bana yetiyor ben n11 den 660 tl ye sıfırıni mal ettim bu paraya daha iyisi eminimki yok inanabilirsiniz n11 de %15 yada 20 lik cekle iyifiyata geliyor

Hocam ürünün linkini pm ile alabilir miyim? Birde ürün jelatinlimi geldi.n11 de ki bazı satıcıların kutu içeriği açılmış olarak yolladığı söyleniyor sizin kinde böyle bir sorun oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

5 inc alarak araniza katildim arkadaslar vatandan 749 tl aldim yaninda asus 10050 mah powerbank hediye ettiler

Hayırlı uğurlu olsun...Ne renk aldınız?

Gold aldim hocam eşime aldim iyikide almisim gm g4 alacaktim vatandaki arkadasa sordum vatanda Satis yapan kisi abi bak simdi dedi gm 4g eline aldi ekranina sertce bastirdi ekrani bayabi tuhaf oldu yani icine cokuyor iclerinden beyaz birseyler olusuyordu hic guven vermedi. zenfoneye yapti tik yok tas gibi . Simdi 1 saatir teli kurcaliyorum seside gayet tatmin edici hizida kulakligida. Demekki her denilene bakmicakmissin alacak arkadaslar bu fiyata en iyisi diyorim 2 haftadir basima agri girdi tel aramaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 8 Aralık 2015; 22:51:38 >

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Şahsi kanaatim gold en güzel rengi.Türkiyede olsaydı gri rengini de düşünebilirdim ama maalesef getirmediler sanırım,tekrar hayırlı uğurlu olsun.Şarjını sıfırlamamaya özen gösterin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Şahsi kanaatim gold en güzel rengi.Türkiyede olsaydı gri rengini de düşünebilirdim ama maalesef getirmediler sanırım,tekrar hayırlı uğurlu olsun.Şarjını sıfırlamamaya özen gösterin...

Sarjini sifirlama derken ne demek istedin hocam ben suanda sarja taktim dolana kadar ellemiyecegim

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Hocam şarjının 0'a düşüpde kapanmasına izin vermeyin demek istemiştim,ama şarja takmışsınız zaten...
  • Ekran parlaklığı en düşükte bile gözlerimi cayır cayır yakıyor. Benim gibi gözü hassas olanlara Twilight uygulamasını öneriririm. Parlaklığı ve mavi ışığı daha da kısabiliyoruz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.lux

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Splendid'in mavi ışık filtresi yeterli gelmiyor mu?
  • millercoholic kullanıcısına yanıt
    O da yetmedi... Şimdi Twilight ile çok iyi.

Bu arada benim gibi rootlu bir cihazdan gelip tarayıcıdaki reklamlardan rahatsız olanlara ve reklamlar yüzünden sayfa geçişlerinde takılma olduğunu düşünenlere Lightning Browser Pro'yu öneririm. 3,16TL ücreti var ama google'dan aratınca apk dosyası da bulunuyor.

• millercoholic kullanıcısına yanıt
    gece modu açık değil mi burada? yoksa otomatik ayar mı?
  • Malesef isdayim kardeşim. 950 e satmayı düşünüyorum aslında asus lazer 5.5alacağım sırf fifa 16 için. İlgilenen olursa özel msj atabilir.

• çıkarılabilir 3000mah pili olan bir telefonmu?
    çıkarılamayan 5000mah pili olan telefonmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TELEFONU YENİ ALAN ARKDAŞLARA HAYIRLI UĞURLU OLSUN .
  • Selamlar herkese, bugün ufak bir sorunum var. Güncellemeden sonra bildirimler çıkmamay başladı. Nasıl düzeltirim bunu? Üstten bildirim çıkmıoyr, ancak programa girip bakmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu bizim telde nfc var mi yoksa kapağındaki siyah bant gibi sey nedir

Nfc yok. O kapağın içindeki siyah bant çekim gücünü artıran antene yardımcı . Zentenna diye geçiyor.

Ya benim o siyah bantın kenarından hafif bir kalkma var geldiğinde öyleydi. Acaba sorun teşkil eder mi?

Arkadaşlar şu soruma cevap verecek tecrübede bir arkadaş yok mudur ? Kafamı kurcalıyor, daha telefona sim takmadım belki değiştirirler diye ama yok servise gönder yok rapor hazırlasınlar bir sürü iş çıkarttılar. N11de 14 gün içinde direk değişim yokmuş meğerse ??? Sinirim bozuldu. Bende dedim ki, sorun çıkartırsa alırım yeni bir kapak en fazla kaç tl olacak, yoksa yepyeni telefonu servis manyağı edeceğiz yalandan yere..

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoBlack

quote:

Ben kirmizi renk 5.5 laser kullaniyorum ahize ve dış hoparlor ses kalitesinden cok memnun olmasamda parasina göre yeterli diyebilirim 3 günlük sürede tek sefer sarj ve 6 saat ekran süresi zenfone 5 ten sonra ilac gibi geldi birakin gerisini sadece şu şarj süresi icin bile alırım. Ekran yeterli kalitede ve parlaklığı iyi hızı oyun oynamadığım icin bana yetiyor ben n11 den 660 tl ye sıfırıni mal ettim bu paraya daha iyisi eminimki yok inanabilirsiniz n11 de %15 yada 20 lik cekle iyifiyata geliyor

Hocam ürünün linkini pm ile alabilir miyim? Birde ürün jelatinlimi geldi.n11 de ki bazı satıcıların kutu içeriği açılmış olarak yolladığı söyleniyor sizin kinde böyle bir sorun oldumu ?

Ben n11de pnr teknoloji diye birinden aldım, yok böyle bir el yavaşlığı. Adamların umurunda değil, mesaj atıyorsunuz, ertesi gün öğleden sonra denk gelirlerse cevap veriyorlar. Faturamı yanlış kestiler, halen yenisi gelecek. Bir de telefonun kutusunu açtım, arka kapağın iç kısımdaki siyah bant üretimden kaynaklı hafif açıktı ve bunu daha söylemedim, söylesemde kesin kırk dereden su getirecekler. Evet fiyat en uygun orası ama asla tavsiye etmem.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.