Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 inç modelin pil ömrünü "rootsuz" nasıl arttırabiliriz? Hangi arayüzü kullanıyorsunuz mesela?
    Elimden geldiğince bloatware mevzusunu çözdüm/ devre dışı bıraktım.
    Güç tasarruf modları ayarlandı ama nafile. :)
  • Ben de 6 inçlik olan modeli kullanıyorum. Android 6 sonrası ekran süresi 4-4.5 saat arasında gidip geliyordu. Geçen gün Google uygulaması ve birkaç yerleşik uygulamayı Kaldırdıktan sonra 5.5 saate çıktı. Gün boyunca 1-2 saat mobil veri kullanmama ve Chrome ile saatlerce internette gezmeme rağmen sonuç bu. En azından benim işimi görüyor. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geological-odtü kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulamaları kaldırdınız?

• MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Görseldeki uygulamalar. Tabi hepsi tamamen kalkmıyor. Devre dışı bırakabiliyoruz bazılarını.

Teşekkürler paylaşımınız için. Bu uygulamaların ben de bir çoğunu kapattım. Şunlar hariç; Facebook, FM Radyo, Chrome, AudioWizard ve Asus mobile manager. Bu arada Mobile Manager ve AudioWizard'ı kapatmanızı önermiyorum ben.
  • Zenfone 3 lazer alacağım ama kullanan var mı dokinmatiğinde sorun var diyorlardı :)

• Arkadaşlar bi değişiklik olsun diye telefonu değiştirmek istiyorum. Gayet sorunsuz.

Şu an lenovo a7000 + bir miktar para teklifi geldi.

Ne dersiniz takas yapılır mı lenovo ile?

Bu arada lenovo'nun özelliklerini biliyorum. Hafıza ve kamerası 8 GB ve 8 mp.

Hafıza kartım var ve 8 mp benim için yeterli doğrusu.

• En sonki guncellemeden sonra cihazda otg kullanabiliyormusunuz. Daha once kullandigim otg destekli flash disk simdi ise kullanamiyorum.

• khaLed kullanıcısına yanıt
    Elimde 6 inch olan modeli var. Ben kullanabiliyorum.

• Bugum telefonu pcye takim dedim ordada gormedi acaba donanimsal bir hatamidirki

• Bende kullanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: palanagar

Bende kullanamıyorum

Acaba diger cihaz kullanicilarida ayni sorunu yasiyorlarmi? İsin ucu yazilimsala kaciyor galiba.

• Arkadaşlar WhatsApp bildirimleri bana gelmiyor bir türlü. Uygulamaya girdiğim zaman ancak geliyor.

Nedir bunun çözümü?

• Zenfone 2 lasere 524 mglik bit güncelleme geldi. Ben yüklüyom bakalım ne var.

• 500 mblık güncellemenin release notları muazzam: "1.Performance improved and bugs fixed." :D:D:D
  • Ben yükledim bi değişiklik görmedim varsa yükleyecek ilk ekranda yapılan değişiklikler yazıyor dikkat eden olur da paylaşırsa mübah olur.

• elephone E kullanıcısına yanıt
    5 inch kullanıyorsan bu sensörler yok.

Bu iphonelarda telefon hareket ettikçe duvar kagıdi da ona göre oynuyo, jiroskop sayesinde oluyomuş. Asus, zenui ile bu özelligi getirdi ama ben kullanamiyorum :( bi tane jiroskop koymak cok mu zor be aga

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Hangi modele geldi agam

• Obscenity O kullanıcısına yanıt
    5.5 inch olan laser modeline geldi kardeş sd karta taşıma mevzusu gelseydi güzel olcaktı hiçbişey farkedemedim varsa bilen duyan beri gelsin güncellemede ne olduğu ile ilgili.

Kardeş android 6 da isen mobil yöneticiyi aç bildirimler yazan yere gir orda watsapı izin ver yap

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.