Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6inc 3gb modelinde ufak bi bug buldum sanırım. Benim telefona özel olduğunu sanmıyorum. Bazen telefonda hiçbir uygulamada ses gelmiyor. Videolarda sanki ağır çekimdeymiş gibi çalışıyor. Telefonu resetleyince sorun ortadan kalkıyor. Böyle bir sorunla başka karşılaşan var mı merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi312

6inc 3gb modelinde ufak bi bug buldum sanırım. Benim telefona özel olduğunu sanmıyorum. Bazen telefonda hiçbir uygulamada ses gelmiyor. Videolarda sanki ağır çekimdeymiş gibi çalışıyor. Telefonu resetleyince sorun ortadan kalkıyor. Böyle bir sorunla başka karşılaşan var mı merak ediyorum

5 inç benimki. Google playden uygulamaları güncellediğim zaman (her zaman değil bazen), bildirim sesleri hiç çıkmıyor . Telefonu yeniden başlattığımda düzeliyor. Aynı şeyden mi kaynaklanıyor acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi312

6inc 3gb modelinde ufak bi bug buldum sanırım. Benim telefona özel olduğunu sanmıyorum. Bazen telefonda hiçbir uygulamada ses gelmiyor. Videolarda sanki ağır çekimdeymiş gibi çalışıyor. Telefonu resetleyince sorun ortadan kalkıyor. Böyle bir sorunla başka karşılaşan var mı merak ediyorum

Aynı olay 2gb ramlı modelde mevcut facebook dan görüntülü görüşme dahi ses gelmiyor kapatıp açınca düzeliyor.
  • Arkadaşlar bu ana ekrandaki saatin altındaki tarihi nasıl düzeltebiliriz? çift tıklayıp kilit aç ekranında, bütün ayarlarda ve her yerde 13 aralık olarak gözüken tarih, telefon kilit aç yaptıktan sonra ana ekranında 12 aralık olarak gözüküyor. 1 gün geri gösteriyor! ne yaptıysam olmadı beceremedim. bir yardım edin lütfen
  • Arkadaşlar 6.0'a yükseltince telefonda herhangi bir sorun oluyor mu? 6.0'a yükseltmemi tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eurotrip kullanıcısına yanıt
    saat ayarlarından, saati otomatik ayarlasın. sen sadece saat dilimini ayarla bağdat veya moskova yap +3 diliminde onlar
  • 5" için önerebileceğiniz kılıflar var mıdır arkadaşlar?
  • Daha önce zenfone6 kullandim. Sonrasinda Note Edge. Şuan Lenovo K5 kullaniyorum

Lazer 6inç tavsiye edermisiniz? Kronik sorunu varmidir? Satan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Daha önce zenfone6 kullandim. Sonrasinda Note Edge. Şuan Lenovo K5 kullaniyorum

Lazer 6inç tavsiye edermisiniz? Kronik sorunu varmidir? Satan varmı?

+1 , aynı sorular
  • Ekran dokunmatiğinde bir sorun var. Ekran belli bir süre donuyor ve dokunma simgeleri çıkıyor fazlaca. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Servise gitti sadece yazılım yükleyip göndermişler. Bu sorunu çözmemiz mümkün mü? Yardımcı olurdanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Wipe data olarak aklımda kalmış, factory reset yanında yazıyormuş. Onları yaptım ama sonuç değişmiyor. Google frp deniliyor imiş bu olaya. Youtube da videolar var ama deniyor ama başarılı olamıyorum. Hep aynı muhabbete geri dönüyor. Cihaz sahibinin adresini girin diyor..

Aynı sorun şu anda bende mevcut. Bu forum üzerinden ikinci el bir Asus cihaz aldım ve telefonu açtığımda ürün bu telefon ile senkronize olmuş gmail hesap adı ve şifresini istiyor.

Bu sorunun çözümünü bulabildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuykil -- 20 Aralık 2016; 8:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Wipe data olarak aklımda kalmış, factory reset yanında yazıyormuş. Onları yaptım ama sonuç değişmiyor. Google frp deniliyor imiş bu olaya. Youtube da videolar var ama deniyor ama başarılı olamıyorum. Hep aynı muhabbete geri dönüyor. Cihaz sahibinin adresini girin diyor..

Aynı sorun şu anda bende mevcut. Bu forum üzerinden ikinci el bir Asus cihaz aldım ve telefonu açtığımda ürün bu telefon ile senkronize olmuş gmail hesap adı ve şifresini istiyor.

Bu sorunun çözümünü bulabildiniz mi?

Android 6.0'da asusun telefonları bu sıkıntıyı veriyor hocam. Ben xda'dan çok araştırdım zamanında, baktım olmuyor en sonunda başka birinin aldığı 5.0 versiyonunun yedeğini flashladım. Sonra wipe attım o şekilde kullanıyorum. Güncellemeyi yaptığınız an mail sıkıntısı gerçekleşiyor yine.

• Bu gun bolca dokuman bakindim. Asus ile alakali degil bu mevzu sadece. Samsung, huawei dahil bir cok telefonda varmis.
    Ayrica 6.0.1 Asusta sahane calisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 20 Aralık 2016; 18:28:34 >
  • Telefonu ÖNERMEYEN var mı? Başımızı ağrıtacak bir sorunu var mı? Ona göre j5 2016 alacağım. Kağıt üstü özellikleri ve 300tl daha ucuz oluşu ile asus işimi görüyor ama kullanımda nasıldır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10 gün önce asus zenfone 2 laser 5inç olan modelini aldım. telefonla konuşurken arada 4-5 saniye şebeke gidiyor. bu tarz bi problemle karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNS3343

Arkadaşlar 10 gün önce asus zenfone 2 laser 5inç olan modelini aldım. telefonla konuşurken arada 4-5 saniye şebeke gidiyor. bu tarz bi problemle karşılaşan var mı?

Simkartınızı mikro sim'e kestirip mi çevirdiniz yoksa direk yeni simkart alarak mı? Kestirdiyseniz olabiliyor şebeke problemleri çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GullyFoyle

quote:

Orijinalden alıntı: YNS3343

Arkadaşlar 10 gün önce asus zenfone 2 laser 5inç olan modelini aldım. telefonla konuşurken arada 4-5 saniye şebeke gidiyor. bu tarz bi problemle karşılaşan var mı?

Simkartınızı mikro sim'e kestirip mi çevirdiniz yoksa direk yeni simkart alarak mı? Kestirdiyseniz olabiliyor şebeke problemleri çünkü.

yeni sim kart şeklinde aldım
  • YNS3343 kullanıcısına yanıt
    4G açıkken iyi cekmezse olabiliyor. 2G ye düşerken anlik şebeke kaybetmeden kaynaklanıyor.

çok iyi telefon. 2 derdim var. Biri dahili hafıza dusuk bana yetmiyor. Diğeri her ne kadar lazer olsa da kamera yetersiz. Pil 1 gün rahat yetiyor. Arkadaşların dediği telefon yeniden başlatınca Gmail şifre sorması gibi bı sorun yok. Android 6 kullaniyorum. Sonrasında Zenfone 3 almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astamiga

4G açıkken iyi cekmezse olabiliyor. 2G ye düşerken anlik şebeke kaybetmeden kaynaklanıyor.

çok iyi telefon. 2 derdim var. Biri dahili hafıza dusuk bana yetmiyor. Diğeri her ne kadar lazer olsa da kamera yetersiz. Pil 1 gün rahat yetiyor. Arkadaşların dediği telefon yeniden başlatınca Gmail şifre sorması gibi bı sorun yok. Android 6 kullaniyorum. Sonrasında Zenfone 3 almayı düşünüyorum.

Telefonu 2G/3G ye aldim sorun gecti gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar zenfone 2 laser 5.5" kullanıyorum.Sol üst tarafta küçük bi sararma var.Böyle bir sorun yaşayan var mı ? şuanda çok göze batmıyor 20 25 gün telefonsuz kalmak istemiyorum servise gönderip böyle bir sorun yaşayan oldu mu ne önerirsiniz ? servis bu durumda ne yapıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.