Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.0 inç in hızlı şarj desteği var mı arkadaşlar çünkü 5.5 te var ve işlemcilerimizde aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Equexks E kullanıcısına yanıt
    Dostum 5.5 inçte şarja takınca önceden hızlı şarj falan diyordu, artık öyle birşey demiyor ayarı falan var mıdır nerededir acaba?
  • Merhaba arkadaşlar, benim telefondan (ze550kl) tek şikayetim; arama kayıtları ve rehber ekrana çok geç geliyor. Bunun bir çözümü varmıdır yada benden başka bu sıkıntıyı yaşayan var mı acaba? Ana ekrandaki telefon simgesine bastığımda arama ekranı açılıyor ama arama kayıtları ekrana belki 30-40 saniye sonra geliyor. Rehberde aynı şekilde 30-40 saniye sürüyor açılması. uygulamayı arka planda çalışır tutsamda birkaç saat sonra girdiğimde yine bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

quote:

Ekolayzırdaki değerleri en tepeye alın farkı hissedersiniz

AudioWizard'a girdim. Müzik seçiliydi, gelişmiş efektlere tıkladım. Oradan EQ değelerini şimdilik +6 ya yükselttim. Daha sonra Film e in gelişmiş ayarlarından aynı yerden +6 a yükselttim.
    İnternetten Youtube'dan vs video izlerken ses çok kısık geliyordu, onların sesi güzel gelmesi için Film'i mi seçeyim yoksa Müzik mi seçili kalsın? Yoksa Akıllı mod mu kullanılmalı?
    Ayrıca ekolayzırdaki değerleri +12 e yani en tepeye çıkarmak hoparlörü bozar mı?

Hocam tarif edeyim siz uygulayın.Menüden müzik'e girin yeşil renkli olan orjinal müzik çalar yani.Ordan rastgele bir müziği açın ve müzik açıldığı an sağ üstte 3 tane alt alta çizgi gelecek ona dokunup ordan ekolayzer a girin.Karşınıza gelen ekranda EQ ya dokunup değerleri +12 ye alın.Hoparlöre bir şey olması konusunda da endişeniz olmasın neden derseniz bazen karşılaştığım bir durumdan bahsedeyim.15 ses seviyesi var telefonumuzda ve bazı müziklerde 11-12 den sonra ses seviyesini 15 e alsanız dahi ses artmıyor ve bence bu hoparlörü korumak amacıyla yapılmış.Bunun için şüpheniz olmasın.Siz dediğim yolu uygulayın farkı baya hissedeceksiniz

Çok teşekkür ederim kardeşim. Dediğin gibi yaptım ve müzikte baya farketti. Videolarda da aynı farkı hissedeceğimi düşünüyorum. Çok teşekkürler. Bu arada ben 15 ses seviyesini göremedim ben de en fazla 12 var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekolayzırdaki değerleri en tepeye alın farkı hissedersiniz

AudioWizard'a girdim. Müzik seçiliydi, gelişmiş efektlere tıkladım. Oradan EQ değelerini şimdilik +6 ya yükselttim. Daha sonra Film e in gelişmiş ayarlarından aynı yerden +6 a yükselttim.
    İnternetten Youtube'dan vs video izlerken ses çok kısık geliyordu, onların sesi güzel gelmesi için Film'i mi seçeyim yoksa Müzik mi seçili kalsın? Yoksa Akıllı mod mu kullanılmalı?
    Ayrıca ekolayzırdaki değerleri +12 e yani en tepeye çıkarmak hoparlörü bozar mı?

Hocam tarif edeyim siz uygulayın.Menüden müzik'e girin yeşil renkli olan orjinal müzik çalar yani.Ordan rastgele bir müziği açın ve müzik açıldığı an sağ üstte 3 tane alt alta çizgi gelecek ona dokunup ordan ekolayzer a girin.Karşınıza gelen ekranda EQ ya dokunup değerleri +12 ye alın.Hoparlöre bir şey olması konusunda da endişeniz olmasın neden derseniz bazen karşılaştığım bir durumdan bahsedeyim.15 ses seviyesi var telefonumuzda ve bazı müziklerde 11-12 den sonra ses seviyesini 15 e alsanız dahi ses artmıyor ve bence bu hoparlörü korumak amacıyla yapılmış.Bunun için şüpheniz olmasın.Siz dediğim yolu uygulayın farkı baya hissedeceksiniz

Çok teşekkür ederim kardeşim. Dediğin gibi yaptım ve müzikte baya farketti. Videolarda da aynı farkı hissedeceğimi düşünüyorum. Çok teşekkürler. Bu arada ben 15 ses seviyesini göremedim ben de en fazla 12 var.

Önemli değil kardeşim yardımcı olduysak ne mutlu.
    Müzikte farkı görmüşsünüz videolarda da göreceksiniz emin olun hatta görmüşsünüzdür de zaten
    Ses seviyesi 15 hocam ekolayzerda yazan +12 den bahsetmiyorum ses seviyesi hepimizde 15

• Arkadaşlar Zenfone 2 Laser 5" kullanıyorum. Hattım Vodafone.

Yaptığım Speedtest'te 10Mbps çıkıyor. Az değil mi ? Başka deneyenler var mı karşılaştırabileceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o00rapper00o

Arkadaşlar Zenfone 2 Laser 5" kullanıyorum. Hattım Vodafone.

Yaptığım Speedtest'te 10Mbps çıkıyor. Az değil mi ? Başka deneyenler var mı karşılaştırabileceğim ?

bu aldığınız hız değerleri 3G, 4G mi? Vodafonun türkiyede çoğu yerde 10-30 megabit arası hız veriyor. Almış olduğunuz hız lokasyonla alakalı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp bildirmleri telefonu açıp whatsapp a girince geliyor güç yönetimi normal modda sizce neden olabilir..Tüm ayarlarına baktım..Cebimde iken bildirim gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoben -- 13 Nisan 2016; 16:50:04 >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    4G
  • ergoben E kullanıcısına yanıt
    Otomatik başlama yöneticisinden bildirimlere izin veri tıklayın

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kental

Otomatik başlama yöneticisinden bildirimlere izin veri tıklayın

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

bir hevesle baktım inşallah ondandır diye saol kardeş ama whatsapp işaretliymiş izin ver..
  • quote:

Orijinalden alıntı: o00rapper00o

4G

4G'de aldığınız hız çok düşük fakat ben vodafonla alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum. Diğer operatörle deneme imkanınız varsa büyük ihtimalle yüksek hız alırsınız. 4G'de şuan Vodafone'da hız konusunda çok şikayet var.

• effect68 kullanıcısına yanıt
    Normal hızımdan çok daha düşük bağlanıyorum Vodafonda

• Söylediğiniz yöntemi bende uyguladım ses kalitesi öncekine göre çok daha iyi oldu fakat her defasında ekolayzır ayarları eski haline geliyor. Tekrar aynı ayarları yapmak zorunda kalıyorum. Bu ayarların sabit kalması için ne yapmam lazım?

• bir süre her şeyinden memnundum ama 2-3 kere telefon kendi kendine kapandı + ekranda 2 tane beyazlık oluştu. beyaz sayfalı internet sayfalarında dolaşırken belli oluyor. bakalım ne kadar dayanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Söylediğiniz yöntemi bende uyguladım ses kalitesi öncekine göre çok daha iyi oldu fakat her defasında ekolayzır ayarları eski haline geliyor. Tekrar aynı ayarları yapmak zorunda kalıyorum. Bu ayarların sabit kalması için ne yapmam lazım?

Bende sabit kalıyor hocam.Dediğim yerden mi yaptınız?
  • Evet hocam dediğiniz yerden yaptım. Otomatik başlatma yöneticisinede baktım. Audio Wizard kapalımı diye uygulama listesinde ismi yoktu. Artık niye ayarlar sabit kalmıyor çözemedim.

• Arkadaşlar, asus zenfone 2 laser 5,5 ile 6,0 inc lik model arasında kararsız kaldım. Hangisini tavsiye ederseniz?
  • @effect68
    Hocam sebebini bende anlayamadım bu yolla yapınca sabit kalmalı halbuki.Birde şunu bir kontrol edin isterseniz.Autowizard a girin mod olarak ne seçili iszde?Onu müzik yapın ve ayrıca yukarıda açık kapalı yazıyor aynı sayfada onuda açık konumda bırakın.

@alenes
    Hocam taşımak osrun olmayacaksa 6 inç alın derim arada farklar var ve bence bu farklara değer.Sizin için bu farklar çokta önemli değilse 5.5 inç alın paranız cebinizde kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kental

Google ile alakalı bir işiniz olduğunda gerekli arkaplan uygulaması.
    Bir zamanlar tüm google uygulamalarını devre dışı bırakıp kullanırdım ama google'a en ufak işiniz düşse başınızı ağrıtır (kısaca uğraştırır).

Siz hepsiburadadan almıştınız sanırım bir şey soracağım.Resmi Distribütör Garantili olunca Asus Türkiye garantili mi oluyor yoksa ithalatçi garanti mi oluyor
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.