Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony c4 c5 problemli telefon lg g3te problemli. ya lenovo p1,p70 yada asus lazer 5 veya 6inç. bu fiyatlarda en uygun telefonlar bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumun kronik bi sorunu yok ama bugün bi problemle karşılaştım. Bi oyun yüklüyordum, yüklenirken reset attı ve yüklenmedi uygulama. Bi kaç uygulamada daha böyle oldu. Çözümü varmı dır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmanderr

Sony c4 c5 problemli telefon lg g3te problemli. ya lenovo p1,p70 yada asus lazer 5 veya 6inç. bu fiyatlarda en uygun telefonlar bunlar.

hadi ya. c4 e isinmistim tam teknosada incelemeye gidicektim. nesi sorunlu hocam c4 un? lg g3 kasa catlama ve ekran sararma sorunu sanirim?

• 5.5 inçlik cihazı bugün aldım arkadaşlar avea 4.5 g ye geçemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.
  • 5.5 var bende. arada kendi kendini kapatıyor, elime aldıgımda telefon kapanmıs oluyor acıyorum falan hersey normal. ama arada kapatıyor kendini ve bu elimdeyken falan olmuyor tus kilidini acmadıgım zaman telefona dokunmadıgım zamanlarda oluyor genelde
  • arkadaşlar bu telefonun 5'' i için soruyorum
    oyun olarak tatmin eder mi?
  • hocam güncellemeri yükledikten sonra sıfırlamayı denediniz mi telefonu. aynı telefon bende de var yanlış hatırlamıyorsam güncellemeden sonra iki defa dediğin olayı yapmıştı. telefonu sıfırlayıp , birde sağlam olsun diye asusun sitesinden güncel sürümü indirip tekrar kurdum şuan hiç bir sikintisi yok . denemenizi tavsiye ederim .iyi farumlar
  • Arkadaşlar, bir arkadaşımda bu telefondan var. Yeni batarya almış. Ancak ilk kullanımdan önceki o 16 saatlik şarj etme olayını yapmamış. Şimdi batarya dolu görünmesine rağmen çok kısa sürede bitiyormuş. Yani ya dolmuyor, ya da çabuk bitiyor. Bunun bir çaresi var mıdır, yoksa yeni batarya mı alması gerekiyor?
  • Darkness kullanıcısına yanıt
    bu ilk şarj olayı tarihte kalmadı mi? bildiğim kadarıyla akıllı telefonlarda ve pillerde böyle bir şey yapmaya gerek yok.
    sorunun kaynağı başka bir şey olabilir ya da arkadaşınızın beklentisi daha farklıydı cihazı alırken.

• Asus ZenFone 2 Laser çift sim kartlı 2 tane whatsapp nasıl açılır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

Asus ZenFone 2 Laser çift sim kartlı 2 tane whatsapp nasıl açılır ?

GB Whatsapp diye aratın google'da işinizi görür sanıyorum. Ben kullanıyorum.

-Bu arada bir kaç sayfadır takip edemiyordum konuşulmuş olabilir. Galerinin hızlı açılmasının nedeni fotoğrafın işlenmesini geciktirmişler Galeri hızlı açılıyor ama fotoğraf işlenmeye devam ediyor bu sürede. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

hocam güncellemeri yükledikten sonra sıfırlamayı denediniz mi telefonu. aynı telefon bende de var yanlış hatırlamıyorsam güncellemeden sonra iki defa dediğin olayı yapmıştı. telefonu sıfırlayıp , birde sağlam olsun diye asusun sitesinden güncel sürümü indirip tekrar kurdum şuan hiç bir sikintisi yok . denemenizi tavsiye ederim .iyi farumlar

Merhaba telefon sıfırlamak nasıl bir işlem olmakt?
    Fabrika ayarlarına geri dön işlemi mi?
    mesela güncelleme yapıldı , yeniden başlattıktan sonra ,brika ayarlarına geri döndürmek mi ?

teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar merhaba,

telefonda gorilla glass 4 olmasına rağmen ve cebime telefonun dışında hiçbir şey koymamama rağmen ekranda kılcal çizikler oluştu.

Eski telefonum general mobile discovery'de hiçbir sorun yaşamamıştım yine aynı şekilde kılıfsız jelatinsiz kullanıyordum.

Nasıl çözebiliriz bu sorunu ve çizilmesine anlam veremedim. çizecek hiçbir madde yoktu çünkü cebimde veya koyduğum yerlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 24 Mart 2016; 10:59:50 >
  • Arkadaşlar hafıza kartı almak ıstıyorum 64gb benım ıcın uygun hem müzik hem fotograf ıcın yeterlı olacagını dusunuyorum, hafıza kartı model marka onerısınde bulunurmusunuz? Tesekkurler.
  • Marka onerisine hic girmeyecegim .cunku bana gore iyi olan size gore kotu olabiliyor. Ama alacaksiniz eger class 10 uhs u2 tipi alin . Kolay gelsin iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birseyadam -- 24 Mart 2016; 12:03:38 >
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından alırım derseniz tavsiye ederim.

http://forum.donanimhaber.com/m_102481415/mpage_23/f_//tm.htm#115157658
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    tanıtım videolarında üzerinde et, sebze doğruyor; ekrana çivi sürtüyorlardı.
    nasıl başardınız merak ediyorum. :)
    gerçi ben de öyle olacak diye pantolon cebime koymadım hiç.

• Bendede olmuştu kendi kendine kapanma güncellemeden sonra olmuştu hard reset atınca düzeliyor.
    Telefonu kapat ses kısma power tuşlarına aynı anda basılı tut ekran gelene kadar recowery menü açılacak ordan resetle ses açma ve powerde olabilir tam hatırlamıyorum..

• Arkadaşlar ekran koruyucu önerisi yapabilecek var mı?
    Çünkü bazı arkadaşlar kimi ekran koruyucuların sensörleri kapattığını, çift tıklama ile ekranın açılmadığını falan söylemişti.Bu şekilde sıkıntı yaratmayan bir ekran koruyucu var mı internette satılan,bildiğiniz?
  • Hocam gidip bir yerden taktırin sonra sensoru kontrol edin arama veya ayarlarından.ben öyle yaptım 1 e 1 uyumlu olmasa da sorun olmadı bende

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.