Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.267
Cevap
59
Favori
229.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orada radyo yok da yazıyor ama telefonda radyo var, gerçekten farklı bir model satıyor olabilirler...
  • Ürün çok güzel görünüyor. Kırılmaz cam kullanmam herhalde. Benim de ellerim çok terler, nedendir bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztuzu2

Soru nedir?

sorunum olacaktı o, acemi olduğum için öyle kaldı. yardımlarınız için teşekkürler. hoşçakalın
  • 6 inç çıkmış. ondaki işlemci 8çekirdekli. 5.5 almak yerine 200tl fazla vermeye değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

5 inç yeni 15 subat guncelleme geldi aksam yukleyecegim

Sürüm numarası kaç dostum? Yüklediysen ne gibi yenilikler ya da değişiklikler gözlemledin yazabilir misin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: linwin

Şu üst menüde hücresel veri diye bir bölüm var ona tıklayınca hücresel veri bağlanacak emin misin diye bir soru soruyordu telefonu bugün arkadaş denerken bunu bana bir daha göstermeyi işaretlemiş şimdi hücresel veriye tıklayınca direk bağlanıyor uyarı vermiyor. Ne yaptıysam onu geri getiremedim arkadaşlar o nasıl geri gelir hücresel veriye tıklayınca tekrar uyarı vermesini istiyorum.

Bunu araştırdım Zentalk'da telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi önermişler. Biraz karıştırdım bu uyarıyı açabileceğiniz bir menü bulamadım.
  • Arkadaşlar
    Geçen hafta sonu Asus E Shoptan indirim yakalayıp 599 TL'ye Asus Zenfone Laser 5,5 aldım
    ürün az önce bana teslim oldu, kutusunu açmadım orjinal hali ile duruyor çünkü zar zor tedarik edilebilen ürün her ne hikmetse 08/2015 üretimi
    sizce bu cihazı ne yapmalıyım olduğu gibi iade mi edeyim yoksa 599 TL iyi bir fiyata almışım diyerek kullanayım mı? Yukarıdaki yorumlarda ilk üretim test cihazı gibi ibareler gördüm o yüzden aklım ve moralim bozuldu :(
  • aqualist A kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata böyle bir cihaz bulamazsin ben kullan derim ayrıca o nasıl bir indirimmış öyle sana özel bir kampanya filan mi yaptı asus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkoc38

Bu fiyata böyle bir cihaz bulamazsin ben kullan derim ayrıca o nasıl bir indirimmış öyle sana özel bir kampanya filan mi yaptı asus

Arada sırada anlık olarak genelde cumartesi günü sosyal medya hesabından indirim kodu veriyor o indirim kodu ile aldım,
    ben aldıktan sonra sevgililer gününde Zenfone GO 2 adeti 999 TL sattılar, geçen hafta Lazer 6.0 inçliği 799'a sattılar.
  • gençler selam,

zenfone 2 laser kullancısıyım. baya baya memnunum ama artık powerbank zamanım geldi. gün içerisinde çok kullanıyorum.
    şu ilandaki powerbank'i düşünüyorum. ne dersiniz?

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/asus-zenpower-10050-mah-tasinabilir-sarj-aleti-silikon-kilif-P98402207

alınır mı?
  • aqualist A kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş iyisimi bizde asusun sosyal medya hesaplarını takibe alalim böyle indirim kolay kolay bulunmaz yoksa.

• Niccolo Accosi kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kullanım şeklini nasıl bilmiyorum ama bu telefonun şarjıni bir günde bitirmek nerdeyse imkansız günlük sadece internet sosyal medya kullanımında bile 9 saatte yakın ekran süresi alıyorum. Powerbank kullanmak için bir günü çıkarmayan bir telefon olması lazım diye düşünüyorum

• quote:

Hocam sizin kullanım şeklini nasıl bilmiyorum ama bu telefonun şarjıni bir günde bitirmek nerdeyse imkansız günlük sadece internet sosyal medya kullanımında bile 9 saatte yakın ekran süresi alıyorum. Powerbank kullanmak için bir günü çıkarmayan bir telefon olması lazım diye düşünüyorum

Günlük indirimde var mesela şu an Laser 6.0 İnç 999 Tl yerine ------949,00 TL satılıyor
  • quote:

yav yanlış anlattım, normalde 1,5 gün gidiyor. ama şansıma bittiği zamanlarda çok ters geliyor bana. prizden uzak yerler. genelde yolda veya dışarıda oluyorum o yüzden.
  • quote:

Şu üst menüde hücresel veri diye bir bölüm var ona tıklayınca hücresel veri bağlanacak emin misin diye bir soru soruyordu telefonu bugün arkadaş denerken bunu bana bir daha göstermeyi işaretlemiş şimdi hücresel veriye tıklayınca direk bağlanıyor uyarı vermiyor. Ne yaptıysam onu geri getiremedim arkadaşlar o nasıl geri gelir hücresel veriye tıklayınca tekrar uyarı vermesini istiyorum.

Buna çözüm yok mu?
  • klavye tuş sesini nasıl kapacağız acaba?
  • uydunet wifi bağlanma sorunu yasyaan var mı
  • Bu telefonu anneme hediye almayı düşünüyorum en mantıklı nereden almak internetten mi yoksa vatan, bimeks gibi mağazadan mı?
  • unpop kullanıcısına yanıt
    İŞ yerinde ve evde Uydunet kullanıyorum, Bu model telefonla hiç sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: linwin

quote:

Buna çözüm yok mu?

Şunu bir dener misin.
     Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

Verileri temizle ve önbelleği temizle işlemlerini sırasıyla yapar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kental -- 17 Şubat 2016; 17:16:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.